II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy
MINI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sankiewicz Wojciech Kosy MINI opłacono on-line
2 Szefler Piotr Świecie MINI opłacono on-line
3 Machowski Dawid Gdansk MINI VO2max MTB Team opłacono on-line
4 Pawelak Piotr Gdańsk MINI opłacono on-line
5 Laskowski Maciej Gdynia MINI FTI Racing Team opłacono
6 Brynda Tomasz Gdańsk MINI
7 Gurski Piotr Rumia MINI opłacono on-line
8 Jeka Stasiu Władysławowo MINI KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono
9 Pergoł Karol Borkowo Łostowickie MINI Belta Team Gdańsk opłacono on-line
10 Kurzyński Piotr Nowy Świat MINI Federal-Mogul Race Team opłacono on-line
11 Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie MINI opłacono on-line
12 Janiszewski Wojciech Janiszewski Smętowo Graniczne MINI Team MX Skórcz opłacono on-line
13 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MINI MTB Eldar Świecie opłacono
14 cebula Justyna Karczemki MINI opłacono on-line
15 Cebula Krzysztof Karczemki MINI opłacono on-line
16 Dorsch Filip Bydgoszcz MINI N-Bike Academy opłacono
17 Hinz Łukasz Straszyn MINI opłacono on-line
18 Daniel Bartosz Gdynia MINI opłacono on-line
19 Superson Maciej Gdynia MINI
20 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI opłacono
21 Stelmach Łukasz Luzino MINI LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
22 Flisikowski Tomasz Kartuzy MINI opłacono on-line
23 kruk donat żukowo MINI opłacono on-line
24 Grzywacz Maciej Gdynia MINI AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
25 Mróz Patryk Tczew MINI opłacono on-line
26 Wojewódka Jerzy Kartuzy MINI opłacono on-line
27 Szczęsny Tomasz Gdańsk MINI MH AUTOMATYKA
28 Kalisz Paweł Gdańsk MINI JANEKISMA.PL
29 Kowalczewska Joanna Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
30 Jurewicz Tomasz Gdynia MINI opłacono on-line
31 Richert Krzysztof Richer Rębiechowo MINI opłacono on-line
32 Kotarski Jacek Gdańsk MINI opłacono on-line
33 Habaj Piotr Gdynia MINI Norda Active Team opłacono on-line
34 Dzienisz Janusz Gdynia MINI Adva Optical Networking opłacono on-line
35 Sabisz Marian Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
36 Horbowy Adam Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
37 Formela Bartosz Bolszewo MINI 4Meister Team opłacono on-line
38 Różański Lech Nowy Tuchom MINI opłacono
39 Pliszka Kamil Sztum MINI opłacono on-line
40 Skalski Marcin Gdańsk MINI opłacono on-line
41 Jarosiewicz Michal Gdansk MINI opłacono
42 Karpińska Karolina Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
43 Gołąb Marta Gdynia MINI VO2max MTB Team opłacono on-line
44 Śliwiński Dariusz GDAŃSK MINI Team Wielki Ptak opłacono on-line
45 Śliwińska Natalia Gdańsk MINI GKS Cartusia opłacono on-line
46 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska MINI Forrest Gump Kościerzyna opłacono on-line
47 Więckowski Marcin Rotmanka MINI Promathematica opłacono on-line
48 Janczewski Robert Gdańsk MINI opłacono on-line
49 Sędecki Piotr Gdynia MINI BAUMAR BROTHERS opłacono on-line
50 TUREK KAROL LEŚNIEWO MINI KLIF MTB TEAM opłacono
51 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI TA KO TEAM opłacono on-line
52 Galinski Marcin Tuchola MINI Teddy Beer opłacono on-line
53 Formela Arkadiusz Bolszewo MINI Norda Active Team opłacono
54 Zarucka Olga GDYNIA MINI MTB Start Trec Kartuzy
55 Jesionowski Mariusz Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
56 Gajda Wiktor Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
57 Indeo Simone Gdańsk MINI opłacono on-line
58 Sewastianow Jacek Sławno MINI opłacono on-line
59 KREFFT MARIA PARCHOWO MINI MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
60 Roppel Rafał Gdańsk MINI opłacono on-line
61 Lamecki Rafał Borkowo MINI opłacono on-line
62 Jakubowska-Olech Edyta Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
63 Budzanowski Paweł Starogard Gdański MINI CUKSY.COM TEAM opłacono on-line
64 Olech Jacek Świecie MINI MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
65 Saczuk Wojciech GDAŃSK MINI TWISTER TRÓJMIASTO opłacono on-line
66 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MINI Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
67 Trojanowski Sławomir Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
68 Klasa Paweł Kartuzy MINI Sela Bike Kaszuby opłacono on-line
69 Piotrowska Agnieszka Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
70 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MINI MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
71 Engelberg Łukasz Gdańsk MINI Invicta Power Team opłacono on-line
72 Ożga Michał Gdańsk MINI opłacono on-line
73 Mariańska Emilia Zamosc MINI opłacono on-line
74 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK MINI STOPA SŁUPSK opłacono on-line
75 Zamoński Mariusz Borzechowo MINI opłacono on-line
76 Mikulska Małgorzata Niemcz MINI N-Bike Academy opłacono
77 Lucka Michał Gdynia MINI opłacono on-line
78 Perekitko Krzysztof Jagatowo MINI NIEZRZESZONY opłacono on-line
79 Marzejon Dariusz Chłapowo MINI KLIF Team Chłapowo opłacono
80 Koniarski Maciej Gdynia MINI Biale Czaszki opłacono on-line
81 Przestrzelski Piotr Gdańsk MINI BST opłacono on-line
82 Adamczyk Paweł Gdańsk MINI opłacono
83 Jata Sebastian Gdańsk MINI opłacono on-line
84 Bońkowski Jarosław Gdańsk MINI MH Automatyka opłacono on-line
85 Teofilak Jacek Rumia MINI opłacono on-line
86 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia MINI opłacono on-line
87 Andruszkiewicz Adam Gdańsk MINI Norda Active Team
88 Wiczling Patryk Gdańsk MINI Team Verge Polska opłacono on-line
89 Żoga Jolanta Rumia MINI Norda Active Team opłacono
90 Kurylczyk Olaf Kolbudy MINI opłacono on-line
91 Piepka Mateusz Starzyno MINI KLIF MTB Team Chłapowo opłacono on-line
92 Repiński Grzegorz Kościerzyna MINI KSR Kościerzyna opłacono on-line
93 Wójcik Piotr Gdańsk MINI 2 piffka opłacono on-line
94 Zacharek Natalia Gdańsk MINI opłacono on-line
95 Rogowski Jacek Kościerzyna MINI KSR Kościerzyna opłacono on-line
96 Krawczyk Marcin Lębork MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
97 Bibliw Marek Lębork MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
98 Skarżyński Kamil Gdańsk MINI Norda Active Team opłacono
99 Moszyński Marcin Tczew MINI opłacono on-line
100 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MINI MTB MAJS opłacono on-line


Wyświetleń: 9497

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ