Bieg Główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zieliński Przemysław Chojnice Bieg Główny opłacono on-line
2 Zarębska Agnieszka Łódź Bieg Główny opłacono on-line
3 Roman Krzysztof Bolszewo Bieg Główny Przecinak77 opłacono on-line
4 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Bieg Główny Przecinak77 opłacono on-line
5 Nowak Kamil Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
6 Machon Krzysztof Gdynia Bieg Główny Eurocash opłacono on-line
7 Suchorz Krzysztof Gdynia Bieg Główny Gdyński Triathlon opłacono on-line
8 KAZIMIROWA OLGA KALISZ Bieg Główny opłacono on-line
9 Dzikiewicz Krzysztof Bojano Bieg Główny Ultra3 opłacono on-line
10 Potrykus Małgorzata Koleczkowo Bieg Główny ULTRA3 opłacono on-line
11 Czarnecka Anna Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
12 Bojke Łukasz Gościcino Bieg Główny Biegam dla siebie opłacono on-line
13 Sowińska Olga Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
14 Klatecki Adam Pruszcz Bieg Główny opłacono on-line
15 Paczoska Krzysztof Rumia Bieg Główny opłacono on-line
16 Smus Mariusz Rokitnica Bieg Główny Seria Niefortunnych Zdarzeń opłacono on-line
17 Michalak Łukasz Pabianice Bieg Główny opłacono on-line
18 Pomorski Marcin Pomorski stargard szwla Bieg Główny SZWLA STARGARD opłacono on-line
19 Błażuk Jarosław Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
20 Bolda Krzysztof Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
21 Jachimski Piotr Orzesze Bieg Główny opłacono on-line
22 Olszewska Karina Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
23 Olszewski Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
24 Kot Daniel Slupsk Bieg Główny KOT TEAM opłacono on-line
25 Szymański Adam Piła Bieg Główny KRÓLICZKI W PLECAKU opłacono on-line
26 Okołotowicz Sebastian Słupsk Bieg Główny opłacono on-line
27 Mądry Bartłomiej Gorzów Wlkp. Bieg Główny Biegacze do Żabki opłacono on-line
28 Manczuk Angelika Białystok Bieg Główny opłacono on-line
29 ANTONOWICZ PAWEŁ Gdańsk Bieg Główny SANBAO CrossFighting Team opłacono on-line
30 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
31 Szymański Krzysztof Gdańsk Bieg Główny Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
32 Dudziak Tomasz Bydgoszcz Bieg Główny Pyszczoszczypie opłacono on-line
33 Kwaśny Damian Wejherowo Bieg Główny opłacono on-line
34 Ślusarski Przemysław Bydgoszcz Bieg Główny Run Pasja opłacono on-line
35 Miłejko Arkadiusz Grzybno Bieg Główny Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
36 Laskowski Radosław Gdynia Bieg Główny KS Pidrina Gdynia opłacono on-line
37 ŚCIECHOWICZ Adam GDYNIA Bieg Główny Centrum Operacji Morskich opłacono on-line
38 Pazda- Pozorska Gosiunia Kobylnica Bieg Główny Brubeckteam Poltarex AML opłacono on-line
39 Zdybel Iwona Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
40 Zdybel Jacek Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
41 Rydz Andrzej Jawor Bieg Główny KB TKKF JAWOR opłacono on-line
42 Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie Bieg Główny opłacono on-line
43 Rutkowska Joanna Luzino Bieg Główny GKS Kaszubi Luzino opłacono on-line
44 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
45 Winiecki Łukasz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
46 Szecówka Zbigniew Poraj Bieg Główny Positive Energy opłacono on-line
47 Halman Leszek Bielkówko Bieg Główny opłacono on-line
48 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg Główny Night Runners Słupsk opłacono on-line
49 Okrój Arkadiusz Reda Bieg Główny Team Kreft opłacono on-line
50 Kuta Krystyna Serock Bieg Główny LUKS Serock opłacono on-line
51 Koliński Krzysztof Lipusz Bieg Główny opłacono on-line
52 Opanowski Adrian Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
53 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny Radość Biegania opłacono on-line
54 Kokosza Aleksander Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
55 Holz Oskar Tczew Bieg Główny opłacono on-line
56 Wieczerniak Grzegorz Wejherowo Bieg Główny opłacono on-line
57 Koziel Tomasz Kudowa-Zdroj Bieg Główny KUDOWSCY MILOSNICY BIEGANIA opłacono on-line
58 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Bieg Główny BHMW_Gdynia opłacono on-line
59 Lichs Jarosław Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
60 Azarewicz Grzegorz Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
61 Kobus Radosław Lublin Bieg Główny opłacono on-line
62 Jasiński Wiesław Rumia Bieg Główny opłacono on-line
63 Kuptz Marcin Rumia Bieg Główny GEMINI Sopot team opłacono on-line
64 Kreft Krzysztof Reda Bieg Główny Team Kreft opłacono on-line
65 Kreft Bogumił Rumia Bieg Główny Team Kreft opłacono on-line
66 Opaska Marcin Bydgoszcz Bieg Główny opłacono on-line
67 Kramarz Nikodem Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
68 ZAKRZEWSKI TOMASZ GDYNIA Bieg Główny opłacono on-line
69 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg Główny PSP Elbląg opłacono on-line
70 Szymański Łukasz Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
71 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Bieg Główny opłacono on-line
72 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg Główny Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
73 Bejrowski Piotr Gdańsk Bieg Główny SKRZAT TEAM opłacono on-line
74 Krupa Piotr Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
75 Szarmach Łukasz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
76 Żeromski Dawid Koszalin Bieg Główny opłacono on-line
77 Krupa Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
78 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Główny PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
79 Pupek Mariusz Mrągowo Bieg Główny Klub Biegacza Mrągowo opłacono on-line
80 Oberzig Tomasz Reda Bieg Główny ST RUNNERS opłacono on-line
81 rybarz artur Brzeszcze Bieg Główny Zadyszka Oswięcim opłacono on-line
82 OCHNIO RYSZARD JASTROWIE Bieg Główny POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE opłacono on-line
83 Krawczak Kamil Dęblin Bieg Główny Biegusiem.pl opłacono on-line
84 Dąbrowski Bartosz Wałcz Bieg Główny opłacono on-line
85 Boike Grzegorz Rumia Bieg Główny opłacono on-line
86 Malmur Jacek Bukowsko Bieg Główny opłacono on-line
87 Kosobucki Rafał Kosobucki Gdańsk Bieg Główny Eurocash opłacono on-line
88 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
89 Nowakowski Łukasz Gdynia Bieg Główny LOTOS Running Team opłacono on-line
90 Lipowski Karol Tuchom Bieg Główny Zoeller Tech opłacono on-line
91 Eliasz Dawid Hel Bieg Główny opłacono on-line
92 Andrzejczyk Radosław Rumia Bieg Główny opłacono on-line
93 Bagiński Tomasz Gdańsk Bieg Główny Bagins Running Team opłacono on-line
94 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Bieg Główny Cookies opłacono on-line
95 Kepka Grzegorz Wejherowo Bieg Główny Maja Team opłacono on-line
96 Kwiatkowski Mariusz Jelenia Góra Bieg Główny PKS Tour Jelenia Góra opłacono on-line
97 Kwiatkowski Tomasz Jelenia Góra Bieg Główny Dr. Schneider Automotive Polska opłacono on-line
98 Smoliński Krzysztof Głobino Bieg Główny Smolińscy TEAM opłacono on-line
99 Markiewicz Artur Poddębice Bieg Główny Poddębicki KB Zdyszani.pl opłacono on-line
100 Pustelnik Paweł Gdynia Bieg Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 18089

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ