Bieg Główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sanko Alex Minsk Bieg Główny Amatar
2 Kurhanskaya Sviatlana Homel, Białoruś Bieg Główny Amatar
3 Romanowska Beata Gdynia Bieg Główny Run Vegan Team
4 Rydarowicz Robert Jasło Bieg Główny
5 Puchowska Ewelina Gdańsk Bieg Główny Energia Running Team Poland
6 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny
7 Żuk Wojciech Kraków Bieg Główny
8 Willma Jarosław Bydgoszcz Bieg Główny Klub Brzoza Biega
9 Cichoń Maciej Reda Bieg Główny
10 Szulc Jacek Stolno Bieg Główny
11 Popielska Edyta MiŁosna Bieg Główny START SCINAWA
12 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Główny
13 Czepiel Jan Warszawa Bieg Główny
14 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg Główny
15 Ostojska Ewa Reda Bieg Główny Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team
16 Turek Agnieszka Turek Gdańsk Bieg Główny
17 FABISIAK MAREK OLSZTYN Bieg Główny
18 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg Główny
19 Labuda Marek Lębork Bieg Główny
20 Dąbrowski Przemysław Borawe Bieg Główny AGRO-METAL Ostrołęka/ Decathlon
21 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg Główny Kolarz-Pol
22 murawski radoslaw toruń Bieg Główny
23 Ciecierska Katarzyna Gdynia Bieg Główny
24 Tymicki Krzysztof Legionowo Bieg Główny
25 SMOLIŃSKA DOMINIKA IZABELIN Bieg Główny Izabelin na Start
26 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
27 Wirkus Piotr Gdynia Bieg Główny BigYellowFoot Adventure Team
28 Smykowska Marzena Gdynia Bieg Główny Biegowi Wariaci
29 Kowalewski Dominik Rumia Bieg Główny
30 Kret Michał Warszawa Bieg Główny
31 Kuleszo Karol Suwałki Bieg Główny POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE
32 Szczędor Mariola Jelenia Góra Bieg Główny
33 Sobkowiak Ewa Poznań Bieg Główny
34 Ligman Wacław Gdańsk Bieg Główny
35 Stopczyński Wojciech Leśniewo Bieg Główny
36 Mrozowicz Jarosław Elbląg Bieg Główny
37 Zarębski Maciej Ustka Bieg Główny Apteka Centrum Lekow
38 Santarek Wojciech Warszawa Bieg Główny
39 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Bieg Główny WYMIATACZE
40 Krzyszkowski Andrzej Gdynia Bieg Główny niestowarzyszony
41 Bujak Marzena Londyn Bieg Główny
42 Wilczewski Tomasz Tychy Bieg Główny Adient Team / 40-latek Tychy
43 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Główny
44 Gorczycki Grzegorz Gdańsk Bieg Główny
45 Weiland Adrian Slupsk Bieg Główny Nocne wilki
46 liban zygfryd tczew Bieg Główny Biegający Tczew
47 Stępień Grzegorz Opoczno Bieg Główny LKS Feniks Opoczno
48 Cybulska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny
49 Kamiński Michał Ziębice Bieg Główny
50 TUREK KAROL LEŚNIEWO Bieg Główny KLIF MTB TEAM
51 Kurzawa Sławomir Warszawa Bieg Główny T-MOBILE SPORT TEAM
52 Pazda Pozorska Gosiunia Kobylnica Bieg Główny Brubeckteam Poltarex
53 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk Bieg Główny MNJ Team
54 Schmidtke Monika Gościcino Bieg Główny
55 Misiak Krzysztof Gdańsk Bieg Główny
56 Semenowycz Natalija Kiyov Bieg Główny
57 mielcarek Izabela Reda Bieg Główny


Wyświetleń: 19265

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ