Bieg Główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stępień Grzegorz Opoczno Bieg Główny LKS Feniks Opoczno
2 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg Główny Kolarz-Pol
3 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny
4 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Bieg Główny WYMIATACZE
5 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Główny
6 Bujak Marzena Londyn Bieg Główny
7 Cichoń Maciej Reda Bieg Główny
8 Ciecierska Katarzyna Gdynia Bieg Główny
9 Cybulska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny
10 Czepiel Jan Warszawa Bieg Główny
11 Dąbrowski Przemysław Borawe Bieg Główny AGRO-METAL Ostrołęka/ Decathlon
12 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Główny
13 FABISIAK MAREK OLSZTYN Bieg Główny
14 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg Główny
15 Gorczycki Grzegorz Gdańsk Bieg Główny
16 Kamiński Michał Ziębice Bieg Główny
17 Kowalewski Dominik Rumia Bieg Główny
18 Kret Michał Warszawa Bieg Główny
19 Krzyszkowski Andrzej Gdynia Bieg Główny niestowarzyszony
20 Kuleszo Karol Suwałki Bieg Główny POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE
21 Kurhanskaya Sviatlana Homel, Białoruś Bieg Główny Amatar
22 Kurzawa Sławomir Warszawa Bieg Główny T-MOBILE SPORT TEAM
23 Labuda Marek Lębork Bieg Główny
24 liban zygfryd tczew Bieg Główny Biegający Tczew
25 Ligman Wacław Gdańsk Bieg Główny
26 mielcarek Izabela Reda Bieg Główny
27 Misiak Krzysztof Gdańsk Bieg Główny
28 Mrozowicz Jarosław Elbląg Bieg Główny
29 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg Główny
30 murawski radoslaw toruń Bieg Główny
31 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk Bieg Główny MNJ Team
32 Ostojska Ewa Reda Bieg Główny Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team
33 Pazda Pozorska Gosiunia Kobylnica Bieg Główny Brubeckteam Poltarex
34 Popielska Edyta MiŁosna Bieg Główny START SCINAWA
35 Puchowska Ewelina Gdańsk Bieg Główny Energia Running Team Poland
36 Romanowska Beata Gdynia Bieg Główny Run Vegan Team
37 Rydarowicz Robert Jasło Bieg Główny
38 Sanko Alex Minsk Bieg Główny Amatar
39 Santarek Wojciech Warszawa Bieg Główny
40 Schmidtke Monika Gościcino Bieg Główny
41 Semenowycz Natalija Kiyov Bieg Główny
42 SMOLIŃSKA DOMINIKA IZABELIN Bieg Główny Izabelin na Start
43 Smykowska Marzena Gdynia Bieg Główny Biegowi Wariaci
44 Sobkowiak Ewa Poznań Bieg Główny
45 Stopczyński Wojciech Leśniewo Bieg Główny
46 Szczędor Mariola Jelenia Góra Bieg Główny
47 Szulc Jacek Stolno Bieg Główny
48 Turek Agnieszka Turek Gdańsk Bieg Główny
49 TUREK KAROL LEŚNIEWO Bieg Główny KLIF MTB TEAM
50 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg Główny LKS Zantyr Sztum
51 Tymicki Krzysztof Legionowo Bieg Główny
52 Weiland Adrian Slupsk Bieg Główny Nocne wilki
53 Wilczewski Tomasz Tychy Bieg Główny Adient Team / 40-latek Tychy
54 Willma Jarosław Bydgoszcz Bieg Główny Klub Brzoza Biega
55 Wirkus Piotr Gdynia Bieg Główny BigYellowFoot Adventure Team
56 Zarębski Maciej Ustka Bieg Główny Apteka Centrum Lekow
57 Żuk Wojciech Kraków Bieg Główny


Wyświetleń: 18191

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ