Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Albecka Olimpia Wladyslawowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
2 Andryskowski Marek Lębork Bieg Główny Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono on-line
3 Andrzejczyk Radosław Rumia Bieg Główny opłacono on-line
4 Anolik Piotr Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
5 ANTONOWICZ PAWEŁ Gdańsk Bieg Główny SANBAO CrossFighting Team opłacono on-line
6 Azarewicz Grzegorz Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
7 Bagiński Tomasz Gdańsk Bieg Główny Bagins Running Team opłacono on-line
8 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny Radość Biegania opłacono on-line
9 Bajda Piotr Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
10 Baraniecki Zbigniew Poznan Bieg Główny opłacono on-line
11 BARANOWSKI Marek Kosakowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
12 Barzyk Mateusz Barzyk Piotrkow Trybunalski Bieg Główny FUDU&Co. Sport Team opłacono on-line
13 Basaj Paweł suwałki Bieg Główny BBL SUWAŁKI opłacono on-line
14 Bastubba Mateusz Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
15 Bejrowski Piotr Gdańsk Bieg Główny SKRZAT TEAM opłacono on-line
16 BERGER PIOTR OTMUCHÓW Bieg Główny RUNNERS TEAM NYSA opłacono on-line
17 Biernacka Magdalena Cyców Bieg Główny opłacono on-line
18 Bieszke Iza Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego WYMIATACZE / Fit Matka Wymiataczka opłacono on-line
19 Bieszke Rafał Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego WYMIATACZE / Ultra Dreptacz opłacono on-line
20 Bisewska Wiktoria Puck Bieg Główny opłacono on-line
21 Boike Grzegorz Rumia Bieg Główny opłacono on-line
22 Bojke Łukasz Gościcino Bieg Główny Biegam dla siebie opłacono on-line
23 Bolda Krzysztof Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
24 Borys Grzegorz Bielkówko Bieg Główny EX Siedlce Gdańsk opłacono on-line
25 Borys Izabela Bielkówko Bieg Główny Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
26 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Bieg Główny opłacono on-line
27 Brucki Robert Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
28 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
29 Budziewski Przemysław Koluszki Bieg Główny opłacono on-line
30 Bullmann Dawid Werblinia/Świecino Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS-Puck/ Marynarka Wojenna RCI GDYNIA opłacono on-line
31 Bystram Aleksandra Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
32 Błażuk Jarosław Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
33 Cholewczyński Piotr Pogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
34 Chrobak Michał Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego UKS Zatoka 95 Puck opłacono on-line
35 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego El-Aktywni opłacono on-line
36 Chudy Henryk Sławsko Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego k s Olszewski i synowie opłacono on-line
37 Ciba Michał Wejherowo Bieg Główny opłacono on-line
38 Cichocki Tomasz Gdynia Bieg Główny CETE.com.pl opłacono on-line
39 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
40 CIMICKI Jacek Wrocław Bieg Główny opłacono on-line
41 Czarnecka Anna Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
42 CZECZKO MARIUSZ PUCK Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego 3 BROP opłacono on-line
43 Czyżyk Piotr Gdynia Bieg Główny OKAS GDYNIA opłacono on-line
44 Dąbrowski Bartosz Wałcz Bieg Główny opłacono on-line
45 Darroch Christopher Newcastle Bieg Główny opłacono on-line
46 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg Główny ATP AUGUSTÓW opłacono on-line
47 Dawidowski Roman Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
48 dembina andrzej suchy las Bieg Główny opłacono on-line
49 DERC Arkadiusz PUCK Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego JW 3936 opłacono on-line
50 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
51 Dobak Stefan Szamotuły Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego KB Szamotuły opłacono on-line
52 Dola Kamil Groszkowo Bieg Główny opłacono on-line
53 Dorobczyński Marek Chałupy Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
54 Drewniak Mariusz Jelenia Góra Bieg Główny opłacono on-line
55 Drewnicka-Ogrodnik Joanna Wrocław/Przemiłów Bieg Główny DEVINITI opłacono on-line
56 Dudziak Tomasz Bydgoszcz Bieg Główny Pyszczoszczypie opłacono on-line
57 Dutkiewicz Agata Poznań Bieg Główny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu opłacono on-line
58 Dzikiewicz Krzysztof Bojano Bieg Główny Ultra3 opłacono on-line
59 Długowski Dariusz Gdnynia Bieg Główny DDTEAM opłacono on-line
60 Eliasz Dawid Hel Bieg Główny opłacono on-line
61 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Bieg Główny BHMW_Gdynia opłacono on-line
62 FIGAT ANDRZEJ KOBYŁKA Bieg Główny opłacono on-line
63 Gaffke Henryk Żarnowiec Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego King Oscar Gniewino opłacono on-line
64 Gaffke Jarosław Brzyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego - BRZYNO TEAM - opłacono on-line
65 Gaffke Paulina Żarnowiec Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego AWFiS Gdańsk opłacono on-line
66 Gaffke Weronika Żarnowiec Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
67 Gawarkiewicz Tomasz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
68 Gawęda Bożena Gościcino Bieg Główny opłacono on-line
69 gawel jan Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
70 Gawlik Mariusz Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
71 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
72 Gil Hubert Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
73 Gojke Dawid Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego 43 Batalion Saperów Rozewie opłacono on-line
74 Golas Grażyna Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
75 Goyke Sebastian Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
76 Goździewicz Leszek Gdynia Bieg Główny BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
77 Grinberg małgorzata gdynia Bieg Główny opłacono on-line
78 Groenwald Dariusz Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego ISKRA Połczyno opłacono on-line
79 Grott Tomasz Gdańsk Bieg Główny Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
80 Gruszczyński Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
81 Gruszeczka Mateusz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
82 Grzankowski Darek PUCK Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego 33 drOP opłacono on-line
83 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
84 Grzesiak Zdzisław Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
85 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ Gdansk Bieg Główny RunForFun Gdansk opłacono on-line
86 GUZ ARTUR GDYNIA Bieg Główny LIVE LOVE RUN opłacono on-line
87 Hajduk Ireneusz Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Bowil Biotech Team Władysławowo opłacono on-line
88 Halman Leszek Bielkówko Bieg Główny opłacono on-line
89 Hewelt Mateusz Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
90 Holz Oskar Tczew Bieg Główny opłacono on-line
91 Hryniewicka Monika Rumia Bieg Główny opłacono on-line
92 Hubert Jakub Pogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego 1wtravel.pl opłacono on-line
93 Jachimski Piotr Orzesze Bieg Główny opłacono on-line
94 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg Główny RUNNERSI S7 BANINO opłacono on-line
95 Janowicz Anna Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego BRW/VRC opłacono on-line
96 Jarska Hanna Dębogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego DW#43 opłacono on-line
97 Jasiński Wiesław Rumia Bieg Główny opłacono on-line
98 Jaskułke Irek Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego PORTA ACTIVE TEAM opłacono on-line
99 Jaworski Krzysztof Słupsk Bieg Główny opłacono on-line
100 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego MAMY TO opłacono on-line


Wyświetleń: 16233

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ