Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | POPAJEWSKI Krzysztof | Lublin | Polska | Bieg Główny | SANEA SPORT | opłacono on-line |
202 | Nowak Monika | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
203 | Golas Grażyna | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
204 | Podgórski Adam | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
205 | Puścian Krzysztof | Manowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
206 | Pustelnik Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
207 | Markiewicz Artur | Poddębice | Polska | Bieg Główny | Poddębicki KB Zdyszani.pl | opłacono on-line |
208 | Smoliński Krzysztof | Głobino | Polska | Bieg Główny | Smolińscy TEAM | opłacono on-line |
209 | Kwiatkowski Tomasz | Jelenia Góra | Polska | Bieg Główny | Dr. Schneider Automotive Polska | opłacono on-line |
210 | Kwiatkowski Mariusz | Jelenia Góra | Polska | Bieg Główny | PKS Tour Jelenia Góra | opłacono on-line |
211 | Kepka Grzegorz | Wejherowo | Polska | Bieg Główny | Maja Team | opłacono on-line |
212 | PĄCZEK Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Cookies | opłacono on-line |
213 | Bagiński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Bagins Running Team | opłacono on-line |
214 | Andrzejczyk Radosław | Rumia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
215 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
216 | Żuk Wojciech | Kraków | Polska | Bieg Główny | ||
217 | Lipowski Karol | Tuchom | Polska | Bieg Główny | Zoeller Tech | opłacono on-line |
218 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
219 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
220 | Kosobucki Rafał Kosobucki | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Eurocash | opłacono on-line |
221 | Malmur Jacek | Bukowsko | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
222 | TUREK KAROL | LEŚNIEWO | Polska | Bieg Główny | KLIF MTB TEAM | |
223 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | Bieg Główny | ||
224 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg Główny | Kolarz-Pol | |
225 | Tymicki Krzysztof | Legionowo | Polska | Bieg Główny | ||
226 | Boike Grzegorz | Rumia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
227 | Dąbrowski Bartosz | Wałcz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
228 | Krawczak Kamil | Dęblin | Polska | Bieg Główny | Biegusiem.pl | opłacono on-line |
229 | OCHNIO RYSZARD | JASTROWIE | Polska | Bieg Główny | POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE | opłacono on-line |
230 | rybarz artur | Brzeszcze | Polska | Bieg Główny | Zadyszka Oswięcim | opłacono on-line |
231 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | Bieg Główny | ST RUNNERS | opłacono on-line |
232 | Pupek Mariusz | Mrągowo | Polska | Bieg Główny | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono on-line |
233 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg Główny | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
234 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg Główny | ||
235 | Krupa Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
236 | Żeromski Dawid | Koszalin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
237 | Szarmach Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
238 | Krzyszkowski Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg Główny | niestowarzyszony | |
239 | Krupa Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
240 | Bejrowski Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | SKRZAT TEAM | opłacono on-line |
241 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
242 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
243 | Sanko Alex | Minsk | Białoruś | Bieg Główny | Amatar | |
244 | Kurhanskaya Sviatlana | Homel, Białoruś | Białoruś | Bieg Główny | Amatar | |
245 | Szymański Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
246 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | Bieg Główny | PSP Elbląg | opłacono on-line |
247 | ZAKRZEWSKI TOMASZ | GDYNIA | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
248 | Kramarz Nikodem | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
249 | Opaska Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
250 | Kreft Bogumił | Rumia | Polska | Bieg Główny | Team Kreft | opłacono on-line |
251 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Bieg Główny | Team Kreft | opłacono on-line |
252 | Kuptz Marcin | Rumia | Polska | Bieg Główny | GEMINI Sopot team | opłacono on-line |
253 | Ciecierska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg Główny | ||
254 | Jasiński Wiesław | Rumia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
255 | Kobus Radosław | Lublin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
256 | Azarewicz Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
257 | Lichs Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
258 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg Główny | BHMW_Gdynia | opłacono on-line |
259 | Koziel Tomasz | Kudowa-Zdroj | Polska | Bieg Główny | KUDOWSCY MILOSNICY BIEGANIA | opłacono on-line |
260 | Wieczerniak Grzegorz | Wejherowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
261 | Holz Oskar | Tczew | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
262 | Kokosza Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
263 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Radość Biegania | opłacono on-line |
264 | Opanowski Adrian | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
265 | Koliński Krzysztof | Lipusz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
266 | Kuta Krystyna | Serock | Polska | Bieg Główny | LUKS Serock | opłacono on-line |
267 | Stopczyński Wojciech | Leśniewo | Polska | Bieg Główny | ||
268 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | Bieg Główny | Team Kreft | opłacono on-line |
269 | Motowidło-Zawadzka Izabella | Słupsk | Polska | Bieg Główny | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
270 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
271 | Szecówka Zbigniew | Poraj | Polska | Bieg Główny | Positive Energy | opłacono on-line |
272 | Winiecki Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
273 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
274 | Rutkowska Joanna | Luzino | Polska | Bieg Główny | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
275 | Tomkowicz Bartosz | Cedry Wielkie | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
276 | Rydz Andrzej | Jawor | Polska | Bieg Główny | KB TKKF JAWOR | opłacono on-line |
277 | Zdybel Jacek | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
278 | Zdybel Iwona | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
279 | Pazda- Pozorska Gosiunia | Kobylnica | Polska | Bieg Główny | Brubeckteam Poltarex AML | opłacono on-line |
280 | ŚCIECHOWICZ Adam | GDYNIA | Polska | Bieg Główny | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line |
281 | Laskowski Radosław | Gdynia | Polska | Bieg Główny | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
282 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | Polska | Bieg Główny | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
283 | Ślusarski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny | Run Pasja | opłacono on-line |
284 | Kwaśny Damian | Wejherowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
285 | Dudziak Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny | Pyszczoszczypie | opłacono on-line |
286 | Kurzawa Sławomir | Warszawa | Polska | Bieg Główny | T-MOBILE SPORT TEAM | |
287 | Szymański Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | Ex Siedlce Gdańsk | opłacono on-line |
288 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
289 | ANTONOWICZ PAWEŁ | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | SANBAO CrossFighting Team | opłacono on-line |
290 | Manczuk Angelika | Białystok | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
291 | Mądry Bartłomiej | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg Główny | Biegacze do Żabki | opłacono on-line |
292 | Okołotowicz Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
293 | Szymański Adam | Piła | Polska | Bieg Główny | KRÓLICZKI W PLECAKU | opłacono on-line |
294 | Kot Daniel | Slupsk | Polska | Bieg Główny | KOT TEAM | opłacono on-line |
295 | Olszewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
296 | Olszewska Karina | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
297 | Jachimski Piotr | Orzesze | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
298 | Gaffke Weronika | Żarnowiec | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
299 | Rosińska Janina | Pabianice | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
300 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23766