Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Eliasz Dawid Hel Bieg Główny opłacono on-line
2 Winiecki Łukasz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
3 Szymański Łukasz Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
4 Wolszon Sławomir Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
5 Rydarowicz Robert Jasło Bieg Główny
6 Gruszczyński Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
7 Dorobczyński Marek Chałupy Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
8 Lademann Maciej Darzlubie Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
9 Grinberg małgorzata gdynia Bieg Główny opłacono on-line
10 Olszewski Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
11 Lademann Alicja Darzlubie Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
12 Wójcik Mikołaj Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
13 Syldatk Stanisław Luzino Bieg Główny opłacono on-line
14 Olszewska Karina Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
15 Kulina Maciej Wrocław Bieg Główny opłacono on-line
16 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny
17 Słowik Przemysław Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
18 Anolik Piotr Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
19 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
20 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
21 Rosengarten Karolina Błądzikowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
22 Żuk Wojciech Kraków Bieg Główny
23 Marzejon Rafał Błądzikowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego
24 Zieliński Przemysław Chojnice Bieg Główny opłacono on-line
25 Wiśniewska Anna Krokowa Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego
26 Gruszeczka Mateusz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
27 Cichoń Maciej Reda Bieg Główny
28 Krupiński Roland Kraków Bieg Główny opłacono on-line
29 Podgórski Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
30 Prusałowicz Jerzy Płock Bieg Główny opłacono on-line
31 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
32 Szulc Jacek Stolno Bieg Główny
33 Dawidowski Roman Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
34 Woźniak Beata Dębogórze Bieg Główny opłacono on-line
35 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Główny
36 Czepiel Jan Warszawa Bieg Główny
37 Wodonos Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
38 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Bieg Główny opłacono on-line
39 Bajda Piotr Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
40 Puścian Krzysztof Manowo Bieg Główny opłacono on-line
41 Cholewczyński Piotr Pogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
42 Kołodzik Rafał Luzino Bieg Główny opłacono on-line
43 Wenta Franciszek Krokowa Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego
44 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg Główny
45 Kokosza Aleksander Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
46 Krupa Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
47 MILER ANDRZEJ PUCK Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
48 Turek Agnieszka Turek Gdańsk Bieg Główny
49 ZAKRZEWSKI TOMASZ GDYNIA Bieg Główny opłacono on-line
50 FABISIAK MAREK OLSZTYN Bieg Główny
51 Opaczyk Paweł Poznań Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
52 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg Główny
53 Ciba Michał Wejherowo Bieg Główny opłacono on-line
54 Piechota Janusz Gdańsk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
55 Jachimski Piotr Orzesze Bieg Główny opłacono on-line
56 Bolda Krzysztof Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
57 MROZOWSKI Przemysław WEJHEROWO Bieg Główny opłacono on-line
58 Labuda Marek Lębork Bieg Główny
59 Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie Bieg Główny opłacono on-line
60 murawski radoslaw toruń Bieg Główny
61 Ciecierska Katarzyna Gdynia Bieg Główny
62 Schröder Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
63 dembina andrzej suchy las Bieg Główny opłacono on-line
64 Kramarz Nikodem Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
65 Tański Marcin Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
66 Utrajczak Daniel Poznań Bieg Główny opłacono on-line
67 Pustelnik Paweł Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
68 Tymicki Krzysztof Legionowo Bieg Główny
69 Czarnecka Anna Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
70 Krupa Piotr Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
71 Kowalska Iwona Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
72 Opanowski Adrian Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
73 gawel jan Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
74 Koliński Krzysztof Lipusz Bieg Główny opłacono on-line
75 Stera Dorota Łódź Bieg Główny opłacono on-line
76 Rynkiewicz Dariusz Dębogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
77 Grzesiak Zdzisław Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
78 Boike Grzegorz Rumia Bieg Główny opłacono on-line
79 Lesner Dariusz Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
80 Bisewska Wiktoria Puck Bieg Główny opłacono on-line
81 Oberzig Wiesław Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
82 WILCZAK DANIEL LESZNO Bieg Główny opłacono on-line
83 Szmidt Joanna Kwidzyn Bieg Główny opłacono on-line
84 Goyke Sebastian Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
85 Zdybel Jacek Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
86 Zasada Joanna Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
87 Żeromski Dawid Koszalin Bieg Główny opłacono on-line
88 Zdybel Iwona Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
89 Kowalewski Dominik Rumia Bieg Główny
90 PUSZYNSKI Piotr Orle Bieg Główny opłacono on-line
91 Ruta Maciej Łódź Bieg Główny opłacono on-line
92 Błażuk Jarosław Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
93 Kret Michał Warszawa Bieg Główny
94 Baraniecki Zbigniew Poznan Bieg Główny opłacono on-line
95 Kowalik Artur Jaworzno Bieg Główny opłacono on-line
96 Jasiński Wiesław Rumia Bieg Główny opłacono on-line
97 Darroch Christopher Newcastle Bieg Główny opłacono on-line
98 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
99 Wludzik Monika Puck Bieg Główny opłacono on-line
100 Brucki Robert Gdynia Bieg Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 16923

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ