Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Eliasz Dawid Hel Bieg Główny opłacono on-line
2 Winiecki Łukasz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
3 Szymański Łukasz Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
4 Wolszon Sławomir Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
5 Rydarowicz Robert Jasło Bieg Główny
6 Gruszczyński Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
7 Dorobczyński Marek Chałupy Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
8 Lademann Maciej Darzlubie Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
9 Grinberg małgorzata gdynia Bieg Główny opłacono on-line
10 Olszewski Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
11 Lademann Alicja Darzlubie Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
12 Wójcik Mikołaj Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
13 Syldatk Stanisław Luzino Bieg Główny opłacono on-line
14 Olszewska Karina Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
15 Kulina Maciej Wrocław Bieg Główny opłacono on-line
16 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny
17 Słowik Przemysław Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
18 Anolik Piotr Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
19 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
20 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
21 Rosengarten Karolina Błądzikowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
22 Żuk Wojciech Kraków Bieg Główny
23 Marzejon Rafał Błądzikowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego
24 Zieliński Przemysław Chojnice Bieg Główny opłacono on-line
25 Wiśniewska Anna Krokowa Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego
26 Gruszeczka Mateusz Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
27 Cichoń Maciej Reda Bieg Główny
28 Krupiński Roland Kraków Bieg Główny opłacono on-line
29 Podgórski Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
30 Prusałowicz Jerzy Płock Bieg Główny opłacono on-line
31 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
32 Szulc Jacek Stolno Bieg Główny
33 Dawidowski Roman Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
34 Woźniak Beata Dębogórze Bieg Główny opłacono on-line
35 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Główny
36 Czepiel Jan Warszawa Bieg Główny
37 Wodonos Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
38 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Bieg Główny opłacono on-line
39 Bajda Piotr Połczyno Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
40 Puścian Krzysztof Manowo Bieg Główny opłacono on-line
41 Cholewczyński Piotr Pogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
42 Kołodzik Rafał Luzino Bieg Główny opłacono on-line
43 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg Główny
44 Kokosza Aleksander Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
45 Krupa Paweł Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
46 MILER ANDRZEJ PUCK Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
47 Turek Agnieszka Turek Gdańsk Bieg Główny
48 ZAKRZEWSKI TOMASZ GDYNIA Bieg Główny opłacono on-line
49 FABISIAK MAREK OLSZTYN Bieg Główny
50 Opaczyk Paweł Poznań Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
51 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg Główny
52 Ciba Michał Wejherowo Bieg Główny opłacono on-line
53 Piechota Janusz Gdańsk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
54 Jachimski Piotr Orzesze Bieg Główny opłacono on-line
55 Bolda Krzysztof Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
56 MROZOWSKI Przemysław WEJHEROWO Bieg Główny opłacono on-line
57 Labuda Marek Lębork Bieg Główny
58 Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie Bieg Główny opłacono on-line
59 murawski radoslaw toruń Bieg Główny
60 Ciecierska Katarzyna Gdynia Bieg Główny
61 Schröder Adam Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
62 dembina andrzej suchy las Bieg Główny opłacono on-line
63 Kramarz Nikodem Warszawa Bieg Główny opłacono on-line
64 Tański Marcin Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
65 Utrajczak Daniel Poznań Bieg Główny opłacono on-line
66 Pustelnik Paweł Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
67 Tymicki Krzysztof Legionowo Bieg Główny
68 Czarnecka Anna Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
69 Krupa Piotr Gdańsk Bieg Główny opłacono on-line
70 Kowalska Iwona Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
71 Opanowski Adrian Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
72 gawel jan Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
73 Koliński Krzysztof Lipusz Bieg Główny opłacono on-line
74 Stera Dorota Łódź Bieg Główny opłacono on-line
75 Rynkiewicz Dariusz Dębogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
76 Grzesiak Zdzisław Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
77 Boike Grzegorz Rumia Bieg Główny opłacono on-line
78 Lesner Dariusz Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
79 Bisewska Wiktoria Puck Bieg Główny opłacono on-line
80 Oberzig Wiesław Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
81 WILCZAK DANIEL LESZNO Bieg Główny opłacono on-line
82 Szmidt Joanna Kwidzyn Bieg Główny opłacono on-line
83 Goyke Sebastian Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
84 Zdybel Jacek Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
85 Zasada Joanna Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
86 Żeromski Dawid Koszalin Bieg Główny opłacono on-line
87 Zdybel Iwona Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
88 Kowalewski Dominik Rumia Bieg Główny
89 PUSZYNSKI Piotr Orle Bieg Główny opłacono on-line
90 Ruta Maciej Łódź Bieg Główny opłacono on-line
91 Błażuk Jarosław Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
92 Kret Michał Warszawa Bieg Główny
93 Baraniecki Zbigniew Poznan Bieg Główny opłacono on-line
94 Kowalik Artur Jaworzno Bieg Główny opłacono on-line
95 Jasiński Wiesław Rumia Bieg Główny opłacono on-line
96 Darroch Christopher Newcastle Bieg Główny opłacono on-line
97 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego opłacono on-line
98 Wludzik Monika Puck Bieg Główny opłacono on-line
99 Brucki Robert Gdynia Bieg Główny opłacono on-line
100 Michalak Łukasz Pabianice Bieg Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 14644

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ