Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Hryniewicka Monika | Rumia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
102 | Konkel Michał | Władysławowo | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
103 | murawski radoslaw | toruń | Polska | Bieg Główny | ||
104 | gawel jan | Gdynia | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
105 | Quinn Andy | Gdynia | Irlandia | Bieg Główny | opłacono on-line | |
106 | Gaffke Weronika | Żarnowiec | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
107 | Gawarkiewicz Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
108 | Krzykowski Piotr | Reda | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
109 | Rosińska Janina | Pabianice | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
110 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
111 | Krupiński Roland | Kraków | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
112 | Kret Michał | Warszawa | Polska | Bieg Główny | ||
113 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
114 | Nowara Janusz | Połczyno | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
115 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
116 | Turek Agnieszka Turek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | ||
117 | Tański Marcin | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
118 | Goyke Sebastian | Władysławowo | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
119 | Kowalik Artur | Jaworzno | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
120 | Tandecki Grzegorz | chojniczki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
121 | Gruszczyński Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
122 | Utrajczak Daniel | Poznań | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
123 | Darroch Christopher | Newcastle | Australia | Bieg Główny | opłacono on-line | |
124 | Wludzik Monika | Puck | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
125 | Litzbarski Marek | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
126 | Dola Kamil | Groszkowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
127 | MILER ANDRZEJ | PUCK | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
128 | Pieper Sebastian | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
129 | Pieper Anita | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
130 | Zacharuk Marcin | Sopot | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
131 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
132 | Grinberg małgorzata | gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
133 | Wodonos Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
134 | Oberzig Wiesław | Władysławowo | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
135 | Brucki Robert | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
136 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
137 | Ciba Michał | Wejherowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
138 | Nowak Monika | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
139 | Jednachowski Krzysztof | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
140 | Golas Grażyna | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
141 | Podgórski Adam | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
142 | Puścian Krzysztof | Manowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
143 | Opaczyk Paweł | Poznań | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
144 | Pustelnik Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
145 | Gawlik Mariusz | Mosty | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
146 | Andrzejczyk Radosław | Rumia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
147 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
148 | Żuk Wojciech | Kraków | Polska | Bieg Główny | ||
149 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
150 | Malmur Jacek | Bukowsko | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
151 | Kamiński Zbigniew | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
152 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | Bieg Główny | ||
153 | Tymicki Krzysztof | Legionowo | Polska | Bieg Główny | ||
154 | Boike Grzegorz | Rumia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
155 | Dąbrowski Bartosz | Wałcz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
156 | Zajac Adam | Mosty | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
157 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg Główny | ||
158 | Krupa Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
159 | Żeromski Dawid | Koszalin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
160 | Szarmach Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
161 | Kaminski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
162 | Moritz Maciej | Cedry Małe | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
163 | Krupa Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
164 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
165 | Szymański Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
166 | ZAKRZEWSKI TOMASZ | GDYNIA | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
167 | Kramarz Nikodem | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
168 | Opaska Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
169 | Cholewczyński Piotr | Pogórze | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
170 | Rogowski Sebastian | Żelistrzewo | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
171 | Ciecierska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg Główny | ||
172 | Jasiński Wiesław | Rumia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
173 | Urbański Dariusz | Kosakowo | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
174 | Kobus Radosław | Lublin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
175 | Jednachowski Marcin | Puck | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
176 | Azarewicz Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
177 | Lichs Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
178 | Wieczerniak Grzegorz | Wejherowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
179 | Holz Oskar | Tczew | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
180 | Kokosza Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
181 | Opanowski Adrian | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
182 | Koliński Krzysztof | Lipusz | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
183 | Stopczyński Wojciech | Leśniewo | Polska | Bieg Główny | ||
184 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
185 | Winiecki Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
186 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
187 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
188 | Tomkowicz Bartosz | Cedry Wielkie | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
189 | Zdybel Jacek | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
190 | Zdybel Iwona | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
191 | KUBIAK ANDRZEJ | RUMIA | Polska | Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
192 | Kwaśny Damian | Wejherowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
193 | Manczuk Angelika | Białystok | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
194 | Okołotowicz Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
195 | Olszewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
196 | Olszewska Karina | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
197 | Jachimski Piotr | Orzesze | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
198 | Bolda Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
199 | Kowalewski Dominik | Rumia | Polska | Bieg Główny | ||
200 | Błażuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23897