Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Szczygielska Magdalena Chłapowo REGATY Experienced sailor 2002 darmowy udział
2 Frank Tomasz Władysławowo REGATY Szotland 2 1978 darmowy udział
3 Dehling Michał Władysławowo REGATY Szotland 2 2010 darmowy udział
4 Żebrowski Maciej Władysławowo REGATY Szotland 3 1974 darmowy udział
5 Jeka Julia Chłapowo REGATY Experienced sailor 2000 darmowy udział
6 Bolda Mateusz Chłapowo REGATY Experienced sailor 2002 darmowy udział
7 Szwok Grzegorz Władysławowo REGATY CetniewoBRWteam 1988 darmowy udział
8 Gojke Dawid Władysławowo REGATY CetniewoBRWteam 1987 darmowy udział
9 Buczkowski Wojciech Władysławowo REGATY CetniewoBRWteam 2009 darmowy udział
10 Buczkowska Agnieszka Władysławowo REGATY CetniewoBRWteam 1981 darmowy udział
11 Buczkowski Damian Władysławowo REGATY CetniewoBRWteam 1980 darmowy udział
12 Brzeski Kamil Władysławowo REGATY Szotland 1982 darmowy udział
13 Strójwąs Radosław Władysławowo REGATY Morskie Kraby 1999 darmowy udział
14 Krzysztof Agata Władysławowo REGATY Experienced sailor 2002 darmowy udział
15 Konkel Kacper Władysławowo REGATY Experienced sailor 2000 darmowy udział
16 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo REGATY wszystkie kluby ;) 1991 darmowy udział
17 Matyjaszczyk Jan Władysławowo REGATY Morskie Kraby 1999 darmowy udział
18 Janusch Paulina Władysławowo REGATY Morskie Kraby 2002 darmowy udział
19 Struck Mateusz Władysławowo REGATY Morskie Kraby 2000 darmowy udział
20 Hincke Angelika Chłapowo REGATY Morskie Kraby 2002 darmowy udział
21 Tarzyński Marek Władysławowo REGATY Biegamy Razem Władysławowo 1981 darmowy udział
22 Albecka Olimpia Władysławowo REGATY Biegamy Razem Władysławowo 1984 darmowy udział
23 Mach Izabela Władysławowo REGATY Szotland 3 1983 darmowy udział
24 Słowińska Aneta Władysławowo REGATY Biegamy Razem Władysławowo 1976 darmowy udział
25 Biliński Aleks Władysławowo REGATY Władek Tim 2002 darmowy udział
26 Śliwiński Wiktor Władysławowo REGATY Chłapowo Team 2002 darmowy udział
27 Hebel Mariusz Władysławowo REGATY Władek Tim 2003 darmowy udział
28 Frank Artur Władysławowo REGATY Władek Tim 2002 darmowy udział
29 Madziara Jakub Władysławowo REGATY Władek Tim 2002 darmowy udział
30 Bialkowski Mikołaj Władysławowo REGATY GroveStreet 2002 darmowy udział
31 Hincka Wiktor Chłapowo REGATY Chłapowo Team 2002 darmowy udział
32 Drzeżdżon Michał Chłapowo REGATY GroveStreet 2002 darmowy udział
33 Milczarek Filip Władysławowo REGATY GroveStreet 2002 darmowy udział
34 Styn Patryk Władysławowo REGATY GroveStreet 2002 darmowy udział
35 Tomasik Tomasz Chłapowo REGATY Chłapowo Team 2002 darmowy udział
36 Kollek Anna Władysławowo REGATY wszystkie kluby ;) 1964 darmowy udział
37 Galewski Jarosław Władysławowo REGATY wszystkie kluby ;) 1980 darmowy udział
38 Mach Piotr Władysławowo REGATY Szotland 3 1982 darmowy udział
39 Dettlaff Piotr Władysławowo REGATY Wielżon 1974 darmowy udział
40 Głowienka Krzysztof Władysławowo REGATY Wielżon 2003 darmowy udział
41 Dehling Wojciech Władysławowo REGATY Szotland 2 1976 darmowy udział
42 Głowienka Witold Władysławowo REGATY Wielżon 1971 darmowy udział
43 Orłowski Andrzej Władysławowo REGATY Szotland 1978 darmowy udział
44 Ławniczak Błażej Władysławowo REGATY Szotland 1980 darmowy udział


Wyświetleń: 845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ