III Kieta CROSS-MOL
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korbela Krzysztof Bytom NW 5,5km Cidry Lotajom 35.00 PLN
2 Dylong Aleksandra Bytom NW 5,5km 35.00 PLN
3 Witczyk Łukasz Częstochowa NW 5,5km 35.00 PLN
4 Bugiel Natalia Tychy NW 5,5km 35.00 PLN
5 Bogusz Damian Zabrze Bieg 10km NGK Running Team 35.00 PLN
6 Skaczyński Marcin Bytom Bieg 10km Energkontrakt opłacono
7 Myśliwiec Monika Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
8 Kazirod Agnieszka Tarnowskie Góry NW 5,5km opłacono
9 Kazirod Bartłomiej Tarnowskie Góry NW 5,5km opłacono
10 Trzcińska Joanna Jastrzębie Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
11 Kiełkowska Agnieszka Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
12 Huba Agnieszka Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
13 Auguścik Ewelina Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
14 Dróżdż Beata Jastrzębie-Zdrój NW 5,5km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
15 Sury-Wolniwicz Kamila Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km KOBIETY NA 5+ 35.00 PLN
16 Badach-Szwarlik Katarzyna Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
17 Gnaś Anna Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
18 Mazur-Rubinska Milena Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
19 Wyleżoł Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
20 Rogowski Maciej Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
21 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
22 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
23 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
24 Stemplowski Damian Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
25 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
26 Siwy Justyna Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
27 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
28 Kubicki Sebastian Bytom Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
29 Kowalik Wojciech Będzin Bieg 10km 35.00 PLN
30 Zdeb Barbara Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze opłacono
31 Zieliński Marcin Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
32 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 35.00 PLN
33 Nowak Ewelina Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
34 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 10km 35.00 PLN
35 Gorczycka Anna Chorzów NW 5,5km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
36 Flis Dariusz Zabrze Bieg 10km Olimp Zabrze 35.00 PLN
37 Styczeń Justyna Zabrze Bieg 10km 35.00 PLN
38 Szwed Anna Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
39 Górnik Jerzy Katowice NW 5,5km Katowice 49 opłacono
40 Wyciszkiewicz Karina Zbrosławice Bieg 10km 35.00 PLN
41 Szymańska Lucyna Kędzierzyn-Koźle Bieg 10km opłacono
42 Magryś Magdalena Bytom Bieg 10km opłacono
43 Gadawska Kamila Zabrze Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
44 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg 10km 35.00 PLN
45 Szymski Tomasz Bytom Bieg 10km 35.00 PLN
46 Sędzik Aleksander Bytom Bieg 10km 35.00 PLN
47 Harwig Tomasz Radzionków Bieg 10km Cidry lotajom 35.00 PLN
48 Piskorz Aleksandra Bytom NW 5,5km opłacono
49 Piskorz Krzysztof Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
50 Weiss Dominik Bytom Bieg 10km opłacono
51 Orzechowski Arkadiusz Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
52 Bielecki Krzysztof Bytom Bieg 10km 35.00 PLN
53 Strzelecki Piotr Zabrze Bieg 10km opłacono
54 Paliga Anna Myszkowice Bieg 10km opłacono
55 Łączyk Barbara Czeladź NW 5,5km 35.00 PLN
56 Łączyk Jerzy Czeladź NW 5,5km 35.00 PLN
57 Nowicz Mariusz Księży Las NW 5,5km 35.00 PLN
58 Cupiał Mariola Sosnowiec Bieg 10km W Pogoni za duchem opłacono
59 Cupiał Dariusz Sosnowiec Bieg 10km W Pogoni za duchem opłacono
60 Matuć Aleksandra Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
61 Pijet Wojciech Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
62 Badach Agnieszka Jastrzębie Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
63 Szczuka Adrian Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
64 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
65 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 10km Gmina Psary 35.00 PLN
66 Mrowiec Ilona Bytom Bieg 10km 35.00 PLN
67 Mrowiec Maciej Bytom Bieg 10km 35.00 PLN
68 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś 35.00 PLN
69 Bajcar Beata Chybie Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
70 Wiśniewska Justyna Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5 + 35.00 PLN
71 Płaska Barbara Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ 35.00 PLN
72 Łanucha Mariola Jastrzębie Zdrój Bieg 10km kobiety 5+ 35.00 PLN
73 Maciejewska Monika Siemianowice Śląskie NW 5,5km 35.00 PLN
74 Kowal Beata Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
75 Fus Julia Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś 35.00 PLN
76 Jagielski Rafał Bytom Bieg 10km opłacono
77 Kubica Agata Tarnowskie Góry NW 5,5km Tarnogórskie Łazęgi 35.00 PLN
78 Pojda Dariusz Bytom Bieg 10km opłacono
79 Szymańska Agnieszka Mstyczów Bieg 10km opłacono
80 Kasperczyk Joanna Siemianowice Śląskie NW 5,5km opłacono
81 Wesoły Krzysztof Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
82 Wesoły Agnieszka Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
83 Miś Katarzyna Radzionków Bieg 10km Cidry Lotajom 35.00 PLN
84 Piwiszkis Barbara Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5 + opłacono
85 Nancka Brygida Zabrze Bieg 10km - opłacono
86 Pietras Sylwia Zabrze Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
87 Wachla Rafał Radzionków Bieg 10km TourSport Running Team opłacono
88 Myśliwiec Barbara Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ opłacono
89 Romberg Agnieszka Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
90 Poźniak Radosław Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
91 Gębski Andrzej Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN
92 Kandora Piotr Bytom NW 5,5km Miechowicka Grupa Biegowa 35.00 PLN


Wyświetleń: 1498

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ