III Kieta CROSS-MOL
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zielińska Grażyna Dobieszowice NW 5,5km Bobry Walking opłacono
2 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice NW 5,5km Bobry Walking opłacono
3 Cieszyńska Jolanta Gliwice Bieg 10km opłacono
4 Pisingas Mariusz Gliwice Bieg 10km opłacono
5 Malaga Bogdan Podegrodzie Bieg 10km MALAGA Team opłacono
6 Cygoń Krzysztof Bytom Bieg 10km Napędzani Procentem opłacono
7 Łaba Mirosław Bytom Bieg 10km NGK Running Team opłacono
8 Smętek Krystian Katowice Bieg 10km Kopalnia Guido opłacono
9 Gąbka Grzegorz Bytom Bieg 10km
10 Wójcik Zbyszek Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono
11 Kulawik Magdalena Bytom Bieg 10km Pan nie jest moim pasterzem opłacono
12 Madeja Aleksandra Bytom Bieg 10km opłacono
13 Zyzik Tomasz Zabrze NW 5,5km opłacono
14 Zyzik Barbara Zabrze NW 5,5km opłacono
15 Zamojska Iwona Bytom NW 5,5km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
16 Dziembała-Świrska Justyna Bytom Bieg 10km KRUPNIOKI I ŻYMLOKI opłacono
17 Świrski Andrzej Bytom Bieg 10km KRUPNIOKI I ŻYMLOKI opłacono
18 Filipiak Beata Bytom Bieg 10km opłacono
19 Sampolski Arkadiusz Bytom Bieg 10km opłacono
20 Sławiański Wojciech Bytom Bieg 10km opłacono
21 Chwiedoruk Sebastian Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono
22 Banaś Kamila Bytom Stroszek NW 5,5km ZHP Triopiciele Przygody opłacono
23 Banaś Dawid Bytom Stroszek Bieg 10km Tropiciele Przygody opłacono
24 Ferdyn Anna Rogoźnik Bieg 10km
25 Bulanda Anna Bytom Bieg 10km
26 Hodor Robert Bytom Bieg 10km opłacono
27 Dawiec Anna Zabrze Bieg 10km opłacono
28 Dawiec Michal Zabrze Bieg 10km Fat Zabrze opłacono
29 Szymura Krystian Piekary Śląskie Bieg 10km opłacono
30 Kożuch Agnieszka Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
31 Warcholik Adam Bytom Bieg 10km opłacono
32 Ciochoń Rafał Bytom Bieg 10km opłacono
33 Hendryk Leszek Gliwice Bieg 10km opłacono
34 Zadora Maciej Bytom Bieg 10km opłacono
35 Sędzik Katarzyna Bytom NW 5,5km opłacono
36 Witkowska Katarzyna Bytom Bieg 10km opłacono
37 Słota Paweł Bytom Bieg 10km opłacono
38 Grajcar Adam Gliwice NW 5,5km opłacono
39 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg 10km opłacono
40 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg 10km opłacono
41 Falana Agata Piekary Ślaskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
42 Polok Robert Bielsko-Biała Bieg 10km opłacono
43 Matunin Alina Bytom NW 5,5km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
44 Baron Krzysztof Piekary śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
45 Tomczyk Beata Brzegi Bieg 10km KPP Zakopane opłacono
46 Tomczyk Dawid Bytom Bieg 10km KMP Bytom opłacono
47 Duszak Joanna Bytom Bieg 10km opłacono
48 Głowacz Monika Zabrze Bieg 10km opłacono
49 Partyka Adam Bytom Bieg 10km Strefa Byków opłacono
50 Wilk Piotr Bytom Bieg 10km opłacono
51 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5,5km W Pogoni za Duchem opłacono
52 Gorczycki Arkadiusz Chorzów Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa/TeamPasek
53 Wójcik Dariusz Żory Bieg 10km
54 Mulewski Bogdan Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze opłacono
55 Kulawik Mariusz Bytom Bieg 10km opłacono
56 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy durs
57 Żukow Jarosław Bytom Bieg 10km BTM RUNNERS opłacono
58 Smola-Dmochowska Anna Bytom Bieg 10km opłacono
59 Oleszek Magdalena Oleszek Czeladź Bieg 10km
60 Ziółkowska Katarzyna Bytom NW 5,5km opłacono
61 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10km Będzin Team
62 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10km Będzin Team
63 Mączka Krystian Dąbrowa Górnicza NW 5,5km opłacono
64 Majeranowski Marek Bytom Bieg 10km Smoleń Bytom opłacono
65 Darsicka-Mączka Roksana Piekary Śląskie NW 5,5km opłacono
66 Stolarek Małgorzata Bytom Bieg 10km opłacono
67 Sieradzka Weronika Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
68 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska Bieg 10km ADS MASNA opłacono
69 Gąbka Grzegorz Bytom Bieg 10km opłacono
70 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
71 Ługowska Marzena Tychy Bieg 10km KIETA opłacono
72 Krakowski Sebastian Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa
73 Stanek Michał Bytom Bieg 10km opłacono
74 Popielarski Michał Piekary Śląskie/Toruń Bieg 10km opłacono
75 Stanek Katarzyna Bytom Bieg 10km opłacono
76 Grochowski Michał Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
77 Małka Marian Gliwice NW 5,5km opłacono
78 Przybyła Kasia Bytom Bieg 10km opłacono
79 Franki Marcin Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
80 Mrachacz Piotr Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
81 Gowik Rafał Bytom Bieg 10km opłacono
82 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
83 Wiejacha Łukasz Bytom Bieg 10km opłacono
84 Zięba Łukasz Katowice Bieg 10km
85 Dorobek Agata Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze opłacono
86 Snochowska Agata Bytom NW 5,5km Ranners Szombierki opłacono
87 Trzaskalik Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono
88 Wojtasiński Robert Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
89 Gorzkowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 10km opłacono
90 Haber Monika Bytom Bieg 10km Szturm opłacono
91 Jureczko Joanna Bytom Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
92 Stalmach Damian Piekary Śląskie NW 5,5km Lecymy Durś opłacono
93 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg 10km Cidry Lotajom opłacono
94 Maryniak Ewelina Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa/ Cidry lotajom opłacono
95 Sterczewski Marcin Pyskowice Bieg 10km Zakwas Team Pyskowice
96 Ostrowska Izabela Jastrzębie Zdrój Bieg 10km Kobiety na 5+ opłacono
97 Wróbel Wojciech Bytom Bieg 10km Szombierki Dream Team opłacono
98 Michalski Bolesław Bytom Bieg 10km opłacono
99 Michalska Anna Bytom Bieg 10km opłacono
100 Szędzielorz Rafał Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono


Wyświetleń: 7159

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ