Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koziarska Ania Elbląg START 33 km
2 Koszczka Karol Iława START 33 km IŁAWA BIEGA opłacono on-line
3 Paszko Kamil Florczaki START 33 km opłacono on-line
4 Osiński Ryszard Malbork START 33 km Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
5 Cydzik Mirosław Olsztyn START 33 km URWIS BIEGA opłacono on-line
6 czopek jaroslaw EŁK START 33 km
7 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG START 33 km Finisz Morąg opłacono on-line
8 Koczaj Sławomir Malbork START 33 km Koczaj team
9 Bondara Sylwia Warszawa START 33 km JacekBiega Running Team opłacono on-line
10 świderska agata giżycko START 33 km 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
11 Szklarski Andrzej Elbląg START 33 km opłacono on-line
12 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa START 33 km Na, pagauk!
13 Prokopiuk Przemysław Ostróda START 33 km AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl/Ostróda Runners
14 Krasowski Karol Mrągowo START 33 km Team Kopeć opłacono on-line
15 Winczewski Tomasz Marzęcino START 33 km 3 WINcz opłacono on-line
16 Warcaba Waldemar Ostróda START 33 km onemanclub opłacono on-line
17 Skoczek Jakub Otwock START 33 km opłacono on-line
18 Kotowski Marek Olsztyn START 33 km opłacono on-line
19 Ewert Mariusz Ostróda START 33 km Ostróda Runners opłacono on-line
20 Baranowski Grzegorz Nidzica START 33 km Nidzica Biega opłacono on-line
21 Rudszewski Daniel Jonkowo START 33 km Jonkowo Biega opłacono on-line
22 Szczygłowski Jacek Morąg START 33 km Team Kopeć opłacono on-line
23 Michalski Dominik Działdowo START 33 km opłacono on-line
24 Brzózka Marcin Ostróda START 33 km Skazani na sukces opłacono on-line
25 Świercz Andrzej Płońsk START 33 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
26 MATUSIAK KRZYSZTOF OSTRÓDA START 33 km Skazani na sukces opłacono on-line
27 Klonowski Marcin Sztum START 33 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
28 Bachórz Agata Gdańsk START 33 km REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE opłacono on-line
29 Siepietowski Piotr Siepietowski Warszawa START 33 km ART Profi Warszawa
30 Deputat Joanna Elblag START 33 km opłacono on-line
31 Rudawska Katarzyna Elbląg START 33 km CZY RUDA DOBIEGNIE opłacono on-line
32 Rudawski Radosław Elbląg START 33 km CZY RUDA DOBIEGNIE opłacono on-line
33 Sanecki Patryk Pasłęk START 33 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
34 Klejna Dawid Klejna Lubawa START 33 km KS Constract Lubawa opłacono on-line
35 Janiak Marcin Grudziądz START 33 km Nieskończoność
36 MARNIK Janusz Pasłęk START 33 km Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
37 Kowalski Karol Dobrocin START 33 km Team Kopeć opłacono on-line
38 Kuch Paweł Szałsza START 33 km opłacono on-line
39 Dutkowski Piotr Królewo START 33 km Finisz Morąg opłacono on-line
40 Zapolski Marcin Olsztyn START 33 km opłacono on-line
41 Krajnik Oskar Pelplin START 33 km Pelplińskie Centrum Sportu opłacono on-line
42 Bartnicka Anetta Elbląg START 33 km Elaktywny Maratończyk Team
43 Krawczuk Andrzej Gdańsk START 33 km Elaktywny Maratończyk Team
44 Preuss Andrzej Wejherowo START 33 km opłacono on-line
45 Siółkowski Wiesław Elbląg START 33 km PSP Elbląg opłacono on-line
46 Paszkowski Janusz Brodnica START 33 km opłacono on-line
47 Pawlyta Jerzy Elbląg START 33 km UKS Wikingowie Elbląg opłacono on-line
48 Doliwka Paweł Lubawa START 33 km Lubawa Kocha Biegać opłacono on-line
49 Wiśniewski Jacek Kętrzyn START 33 km RunersTeamKętrzyn opłacono on-line
50 Łukaszewski Gabriel Nowe Grodziczno START 33 km biegam U KOLESI opłacono on-line
51 Bagrowski Tomasz Gdańsk START 33 km Radość Biegania opłacono on-line
52 szydlik kamil olsztyn START 33 km Strefa Przygody/ www.strefaprzygody.pl
53 Kępczyńska Marlena Brodnica START 33 km BRODNICA BIEGA opłacono on-line
54 Neumann Artur Olsztyn START 33 km AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl
55 Kowalski Jacek Elbląg START 33 km Elaktywny Maratończyk Team
56 Cieplinski Rafał Konojady START 33 km opłacono on-line
57 Jabłoński Jakub Elbląg START 33 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
58 Styś Dariusz Pelplin START 33 km opłacono on-line
59 Kaczorowski Ryszard Olsztyn START 33 km opłacono on-line
60 Dobrzyński Henryk Gdańsk START 33 km niezrzeszony opłacono on-line
61 Norwa Sylwester Patków START 33 km 3N Patków opłacono on-line
62 Kłosiewicz Wojciech Elbląg START 33 km ZKM ELBLĄG opłacono on-line
63 Barcikowski Krzysztof Malbork START 33 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
64 Wiatrowska-Kubicka Karolina Iława START 33 km opłacono on-line
65 Durkiewicz Aleksander Braniewo START 33 km opłacono on-line
66 Adamusiak Sławomir Iława START 33 km Iława biega opłacono on-line
67 Bonisławska Anita Gdańsk START 33 km ReAktywuj się w Maratonie opłacono on-line
68 Laszczak Jerzy Olsztyn START 33 km URWIS BIEGA opłacono on-line
69 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn START 33 km AKM Olsztyn opłacono on-line
70 Rokicki Leszek Elbląg START 33 km ETT- Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
71 Skorupski Rafał OSTRÓDA START 33 km opłacono on-line
72 Gardener Jacek Warszawa START 33 km JacekBiega Running Team opłacono on-line
73 Lidwin Artur Olsztyn START 33 km Yves Le Grand opłacono on-line
74 Siek Marek Jagatowo START 33 km SPORT EVO opłacono on-line
75 Gajewski Grzegorz Gdańsk START 33 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
76 Mickiewicz Ewa Elblag START 33 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
77 Frankiewicz Maciej Malbork START 33 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
78 Białczak Grzegorz Olsztyn START 33 km opłacono on-line
79 Bosky Bogdan Olsztyn START 33 km opłacono on-line
80 Bosky Ewa Olsztyn START 33 km opłacono on-line
81 Gejda Przemysław Olsztyn START 33 km opłacono on-line
82 Osełkowski Krzysztof Olsztyn START 33 km
83 Olbryś Stanisław Olbryś Nasielsk START 33 km
84 Nalborski Miłosz PELPLIN START 33 km Biegajacy rodzice opłacono on-line
85 Nalborska Lucyna Pelplin START 33 km Biegajacy rodzice opłacono on-line
86 Dziwosz Paweł Malbork START 33 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
87 FILIPIAK GRZEGORZ Targowo START 33 km OSP TARGOWO opłacono on-line
88 FILIPIAK MAGDALENA Targowo START 33 km OSP TARGOWO opłacono on-line
89 Krzeszewski Grzegorz Elbląg START 33 km ECM El-Hurt opłacono on-line
90 Grzebin Piotr Gdańsk START 33 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
91 Wilbik Joanna Gdańsk START 33 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
92 Wesołowski Mariusz Warszawa START 33 km opłacono on-line
93 Drozdowicz Paweł Brodnica START 33 km IP-Serwis.pl opłacono on-line
94 Żuk Artur Olsztyn START 33 km BRBK-biegli w podatkach opłacono on-line
95 Rogiewicz Andrzej Grudziądz START 33 km PACKMAN TEAM opłacono on-line
96 Małecki Janusz Ojrzeń START 33 km opłacono on-line
97 Wojciechowski Piotr Bydgoszcz START 33 km Głęboczek
98 Wiśniewski Łukasz Pasłęk START 33 km 666 opłacono on-line
99 królak przemek Węgorzewo START 33 km Team Kopeć opłacono on-line
100 Gerka Jacek Brodnica START 33 km opłacono on-line


Wyświetleń: 12986

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ