Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Grocki Artur | Elbląg | Polska | START 33 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
102 | Zieja Andrzej | Olsztyn | Polska | START 33 km | Skazani na sukces | opłacono on-line |
103 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START 33 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
104 | Santarek Wojciech | Szczecin | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
105 | Drozdowicz Justyna | BRODNICA | Polska | START 33 km | IP-Serwis.pl | opłacono on-line |
106 | Motyliński Krystian | Drużyny | Polska | START 33 km | IP-Serwis.pl | opłacono on-line |
107 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
108 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
109 | Kowalska Amelia | Ostróda | Polska | START 33 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
110 | Lamparski Zbigniew | Mińsk Mazowiecki | Polska | START 33 km | MKB Dreptak | opłacono on-line |
111 | Retka Krzysztof | Morąg | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
112 | Chodorowicz Kamil | Morąg | Polska | START 33 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
113 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START 33 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
114 | bałazy marcin | szczytno | Polska | START 33 km | ||
115 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | START 33 km | Ogrodowa biega / Getin Bank Pasłęk | |
116 | Wadowski Dawid | Kielce | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
117 | Jabłoński Krzysztof | Olsztyn | Polska | START 33 km | Odciski i Pęcherze | opłacono on-line |
118 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | START 33 km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
119 | Kulesza Małgorzata | Olsztyn | Polska | START 33 km | AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl | opłacono on-line |
120 | Podlaszewski Jacek | Toruń | Polska | START 33 km | SPC | opłacono on-line |
121 | Siwakowski Michal | Elbląg | Polska | START 33 km | Siemens Elbląg Running Team | opłacono on-line |
122 | Jaroń Andrzej | Olsztyn | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
123 | Skocki Bartłomiej | Lipowiec | Polska | START 33 km | ||
124 | KUBIAK ANDRZEJ | RUMIA | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
125 | Geraszek Magdalena | Gdynia | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
126 | Opaliński Tomasz | Oströda | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
127 | Pryszcz Daniel | Polesie | Polska | START 33 km | Zwoleń biega | opłacono on-line |
128 | Wilkiewicz Dariusz | Zwoleń | Polska | START 33 km | Zwoleń Biega | opłacono on-line |
129 | Szpendowski Marek | Olsztyn | Polska | START 33 km | Skazani na sukces | |
130 | Anzel Jerzy | Brodnica | Polska | START 33 km | Brodnica Biega | opłacono on-line |
131 | Belka Przemysław | Iława | Polska | START 33 km | IŁAWA BIEGA | opłacono on-line |
132 | Grochólski Paweł | Warsawa | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
133 | Pałat Paweł | Węgorzewo | Polska | START 33 km | 11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo | opłacono on-line |
134 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
135 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
136 | Jasnoch Adam | Malbork | Polska | START 33 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
137 | Berk Tomasz | Malbork | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
138 | Marszałek Paweł | Ostróda | Polska | START 33 km | Ostróda Runners | |
139 | Pilecki Kazimierz | Elbląg | Polska | START 33 km | ELAktywni | opłacono on-line |
140 | Nikolajuk Robert | Olsztyn | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
141 | Łastowiecki Radosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | START 33 km | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | opłacono on-line |
142 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | START 33 km | Biegające Zające | opłacono on-line |
143 | Kostrzewa Elwira | Warszawa | Polska | START 33 km | PZU Sport Team | opłacono on-line |
144 | Plaskaty Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | START 33 km | Asics Outlet Gdańsk | opłacono on-line |
145 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | START 33 km | ||
146 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
147 | Drążkowski Daniel | Gdańsk | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
148 | Chmielewski Krzysztof | Ostróda | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
149 | Uzdowska-Pryszcz Katarzyna | Polesie | Polska | START 33 km | Zwoleń Biega | opłacono on-line |
150 | Kaczmarczyk Inga | Radom | Polska | START 33 km | KACZMARCZYK TEAM | opłacono on-line |
151 | Kaczmarczyk Adam | Radom | Polska | START 33 km | KACZMARCZYK TEAM | opłacono on-line |
152 | Sujak Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | START 33 km | MKB Dreptak | opłacono on-line |
153 | twardowski sebastian | Olsztyn | Polska | START 33 km | sąsiedzi z Barcza | opłacono on-line |
154 | Krause Iwona | Elbląg | Polska | START 33 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
155 | Krause Sławomir | Elbląg | Polska | START 33 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
156 | Romanowska Ewa | Łysomice | Polska | START 33 km | ||
157 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | START 33 km | PSP Elbląg | |
158 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | START 33 km | Ogrodowa biega / Getin Bank Pasłęk | opłacono on-line |
159 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | START 33 km | AMG | opłacono on-line |
160 | Polak Artur | Pilaszków | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
161 | Sidorski Jakub | Podzamcze | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
162 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
163 | Rafalski Eliasz | Olsztyn | Polska | START 33 km | ||
164 | Śliwka Wioletta | Gdańsk | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
165 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | START 33 km | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY | |
166 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | START 33 km | ||
167 | Bogdan Wacław | Toruń | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
168 | Misiak Przemysław | Susz | Polska | START 33 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
169 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | START 33 km | RUNEDA | opłacono on-line |
170 | NOWAK Andrzej | GDAŃSK | Polska | START 33 km | ||
171 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | START 33 km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
172 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | START 33 km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
173 | Kaczmarczyk Andrzej | Warpuny | Polska | START 33 km | KACZMARCZYK TEAM | opłacono on-line |
174 | Baron Ryszard | Gdańsk | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
175 | Lenarciak Marek | Gdańsk | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
176 | Stawarska Elżbieta | Toruń | Polska | START 33 km | AKPB Marmel Toruń | opłacono on-line |
177 | Niedzielska Monika | Poznań | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
178 | Gajewski Andrzej | Olsztyn | Polska | START 33 km | Gajówka Olsztyn | opłacono on-line |
179 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | START 33 km | Rumia biega | opłacono on-line |
180 | Dębowski Marcin | Olsztyn | Polska | START 33 km | IKS Atak Elbląg | opłacono on-line |
181 | Łunio Piotr | Bartoszyce | Polska | START 33 km | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY | opłacono on-line |
182 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | START 33 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line |
183 | Łaskarzewski Jarosław | Olsztyn | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
184 | Ostojski Jerzy | Wytrębowice | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
185 | Dyniszuk Tomasz | Węgorzewo | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
186 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | START 33 km | Biegiem dla Magdy | opłacono on-line |
187 | Niedźwiecki Zbigniew | Węgorzewo | Polska | START 33 km | ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO | opłacono on-line |
188 | Kosacka Emilia | Olsztyn | Polska | START 33 km | AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl | opłacono on-line |
189 | Piotrowicz Tomasz | Kurzętnik | Polska | START 33 km | Kurzętnik Biega | |
190 | kotowicz tadeusz | otwock | Polska | START 33 km | ||
191 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
192 | Śliżewska Zuzanna | Kielce | Polska | START 33 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
193 | Skuzjus Michał | Iława | Polska | START 33 km | 8ranobasen emp iława | opłacono on-line |
194 | Barcewicz Marta | Olsztyn | Polska | START 33 km | SS Drużyna Wilka | opłacono on-line |
195 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | START 33 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
196 | Dudziec Marcin | Szczytno | Polska | START 33 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
197 | Tanajewski Dariusz | Olsztyn | Polska | START 33 km | opłacono on-line | |
198 | Klinicki Tomasz | Iława | Polska | START 33 km | 8ranobasen emp iława | opłacono on-line |
199 | Muc Piotr | Iława | Polska | START 33 km | 8ranobasen emp iława | opłacono on-line |
200 | Brymerski Zbyszek | Iława | Polska | START 33 km | 8ranobasen emp iława | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19104