XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 33km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 233 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 0-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 33km 1:55:07 17.20 [km/h] 09:29 [min/km]
2 120 KOPEĆ WOJCIECH M 2 M 30-39 OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ 33km 1:57:37 16.83 [km/h] 09:34 [min/km]
3 126 KOWALSKI KAROL M 3 M 0-29 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 33km 1:58:24 16.72 [km/h] 09:35 [min/km]
4 349 KALISKI SŁAWOMIR M 4 M 30-39 1 OLSZTYN OXYBURN POLSKA 33km 2:01:49 16.25 [km/h] 09:41 [min/km]
5 329 SULEWSKI KRZYSZTOF M 5 M 30-39 2 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 33km 2:02:04 16.22 [km/h] 09:42 [min/km]
6 145 LAMPARSKI ZBIGNIEW M 6 M 30-39 3 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 33km 2:04:53 15.85 [km/h] 09:47 [min/km]
7 6 BAGROWSKI TOMASZ M 7 M 30-39 4 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 33km 2:06:50 15.61 [km/h] 09:51 [min/km]
8 71 GAJEWSKI GRZEGORZ M 8 M 30-39 5 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 33km 2:06:59 15.59 [km/h] 09:51 [min/km]
9 169 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 9 M 30-39 6 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA/ASICS FRONTRUNNER POLAND 33km 2:07:01 15.59 [km/h] 09:51 [min/km]
10 42 DĄBROWSKI MACIEJ M 10 M 0-29 1 GIEDAJTY MŁYNAGO 33km 2:10:13 15.21 [km/h] 09:57 [min/km]
11 74 GAPSKI MATEUSZ M 11 M 30-39 7 GDAŃSK GRUPA 65 33km 2:10:31 15.17 [km/h] 09:57 [min/km]
12 1 ADAMUSIAK SŁAWOMIR M 12 M 40-49 1 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:10:47 15.14 [km/h] 09:58 [min/km]
13 260 STYŚ DARIUSZ M 13 M 30-39 8 PELPLIN 33km 2:10:56 15.12 [km/h] 09:58 [min/km]
14 335 JUZONIS EGIDIJUS M 14 M 30-39 9 VILNIUS NA PAGAUK 33km 2:12:43 14.92 [km/h] 09:01 [min/km]
15 325 PIOTRKOWSKI MARIUSZ M 15 M 30-39 10 MIŃSKMAZOWIECKI MKB DREPTAK 33km 2:13:37 14.82 [km/h] 09:03 [min/km]
16 114 KLONOWSKI MARCIN M 16 M 0-29 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 33km 2:13:59 14.78 [km/h] 09:04 [min/km]
17 343 PRANCKUNAS PETRAS M 17 M 40-49 2 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 33km 2:14:26 14.73 [km/h] 09:04 [min/km]
18 264 SZCZECINA RAFAŁ M 18 M 40-49 3 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:14:35 14.71 [km/h] 09:05 [min/km]
19 295 WITKIEWICZ ERYK M 19 M 40-49 4 BIAŁOGARD KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARD 33km 2:15:01 14.66 [km/h] 09:05 [min/km]
20 202 OSIŃSKI RYSZARD M 20 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINKA 33km 2:15:18 14.63 [km/h] 09:06 [min/km]
21 331 OLSZEWSKI TOMASZ M 21 M 0-29 3 JEZIORANY JEZIORANY 33km 2:15:27 14.62 [km/h] 09:06 [min/km]
22 136 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 22 M 40-49 5 OLSZTYN 33km 2:15:55 14.57 [km/h] 09:07 [min/km]
23 17 BELKA PRZEMYSŁAW M 23 M 0-29 4 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:16:37 14.49 [km/h] 09:08 [min/km]
24 338 JANIAK MARCIN M 24 M 30-39 11 GRUDZIĄDZ NIESKOŃCZONOŚĆ 33km 2:16:48 14.47 [km/h] 09:09 [min/km]
25 36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF M 25 M 30-39 12 OSTRÓDA 33km 2:17:16 14.42 [km/h] 09:10 [min/km]
26 265 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 26 M 40-49 6 MORĄG TEAM KOPEĆ 33km 2:19:25 14.20 [km/h] 09:13 [min/km]
27 243 SATKIEWICZ PIOTR M 27 M 0-29 5 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA / GETIN BANK PASŁĘK 33km 2:20:14 14.12 [km/h] 09:15 [min/km]
28 230 PYPEĆ MARIUSZ M 28 M 40-49 7 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 33km 2:20:27 14.10 [km/h] 09:15 [min/km]
29 309 SIEPIETOWSKI PIOTR M 29 M 40-49 8 WARSZAWA ART PROFI WARSZAWA 33km 2:20:36 14.08 [km/h] 09:16 [min/km]
30 240 SANECKI PATRYK M 30 M 0-29 6 PASŁĘK SPARTANIE DZIECIOM 33km 2:20:55 14.05 [km/h] 09:16 [min/km]
31 234 ROKICKI LESZEK M 31 M 40-49 9 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 33km 2:20:56 14.05 [km/h] 09:16 [min/km]
32 75 GARDENER JACEK M 32 M 50-59 2 WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 33km 2:21:21 14.01 [km/h] 09:17 [min/km]
33 64 FIEODOROW TOMASZ M 33 M 30-39 13 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 33km 2:21:28 14.00 [km/h] 09:17 [min/km]
34 296 WITKIEWICZ MAGDALENA K 1 K 40+ BIAŁOGARD KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARD 33km 2:21:36 13.98 [km/h] 09:17 [min/km]
35 41 CYDZIK MIROSŁAW M 34 M 40-49 10 OLSZTYN URWIS BIEGA 33km 2:21:41 13.97 [km/h] 09:18 [min/km]
36 287 WESOŁOWSKI MARIUSZ M 35 M 30-39 14 WARSZAWA 33km 2:22:04 13.94 [km/h] 09:18 [min/km]
37 308 KOWALSKI JACEK M 36 M 40-49 11 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 2:22:25 13.90 [km/h] 09:19 [min/km]
38 201 ORŁOWSKI TOMASZ M 37 M 30-39 15 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 2:23:10 13.83 [km/h] 09:20 [min/km]
39 259 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 38 M 50-59 3 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 33km 2:23:19 13.82 [km/h] 09:21 [min/km]
40 274 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 39 M 50-59 4 PŁOŃSK KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 33km 2:23:39 13.78 [km/h] 09:21 [min/km]
41 261 SUJAK MIROSŁAW M 40 M 50-59 5 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 33km 2:23:53 13.76 [km/h] 09:22 [min/km]
42 43 DEPUTAT JOANNA K 2 K 40+ ELBLAG 33km 2:24:17 13.72 [km/h] 09:22 [min/km]
43 56 DZIWOSZ PAWEŁ M 41 M 30-39 16 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 33km 2:24:42 13.68 [km/h] 09:23 [min/km]
44 218 PŁONOWSKI MACIEJ M 42 M 0-29 7 OLSZTYN 33km 2:25:08 13.64 [km/h] 09:24 [min/km]
45 37 CHODOROWICZ KAMIL M 43 M 0-29 8 MORĄG TEAM KOPEĆ 33km 2:25:18 13.63 [km/h] 09:24 [min/km]
46 283 WARCABA WALDEMAR M 44 M 40-49 12 OSTRÓDA ONEMANCLUB 33km 2:26:18 13.53 [km/h] 09:26 [min/km]
47 123 KOSZCZKA KAROL M 45 M 40-49 13 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:26:34 13.51 [km/h] 09:26 [min/km]
48 142 KURZELOWSKI DAMIAN M 46 M 40-49 14 MORĄG BIEGAM DLA BARTKA 33km 2:27:21 13.44 [km/h] 09:28 [min/km]
49 51 DUDZIEC MARCIN M 47 M 30-39 17 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 33km 2:27:29 13.43 [km/h] 09:28 [min/km]
50 84 GROCKI ARTUR M 48 M 40-49 15 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 2:27:48 13.40 [km/h] 09:29 [min/km]
51 317 SAMEREK DARIUSZ M 49 M 30-39 18 TORUŃ MARMEL 33km 2:27:51 13.39 [km/h] 09:29 [min/km]
52 302 ZIEJA ANDRZEJ M 50 M 30-39 19 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 33km 2:27:52 13.39 [km/h] 09:29 [min/km]
53 211 PAZIK DARIUSZ M 51 M 0-29 9 RUMIA RUNEDA 33km 2:28:05 13.37 [km/h] 09:29 [min/km]
54 185 NAJDZION ROBERT M 52 M 40-49 16 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:28:15 13.36 [km/h] 09:30 [min/km]
55 32 BRYŚKIEWICZ JACEK M 53 M 30-39 20 WINNICA LIDER WINNICA 33km 2:28:35 13.33 [km/h] 09:30 [min/km]
56 137 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 54 M 40-49 17 ELBLĄG ECM EL-HURT 33km 2:29:28 13.25 [km/h] 09:32 [min/km]
57 174 MIKOWSKI MARIUSZ M 55 M 30-39 21 ELBLĄG 33km 2:29:36 13.24 [km/h] 09:32 [min/km]
58 48 DROZDOWICZ PAWEŁ M 56 M 30-39 22 BRODNICA IP-SERWIS.PL 33km 2:29:50 13.21 [km/h] 09:32 [min/km]
59 196 OBERLAN-MAROŃ JOANNA K 3 K 40+ TORUŃ 33km 2:30:06 13.19 [km/h] 09:33 [min/km]
60 59 ERDON MACIEJ M 57 M 40-49 18 MORĄG 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 33km 2:30:22 13.17 [km/h] 09:33 [min/km]
61 28 BROJEK MARIUSZ M 58 M 50-59 6 ŻABI RÓG 33km 2:30:46 13.13 [km/h] 09:34 [min/km]
62 154 ŁASKARZEWSKI JAROSŁAW M 59 M 50-59 7 OLSZTYN 33km 2:31:00 13.11 [km/h] 09:35 [min/km]
63 55 DYNISZUK TOMASZ M 60 M 40-49 19 WĘGORZEWO 33km 2:31:09 13.10 [km/h] 09:35 [min/km]
64 175 MINKIEWICZ WOJCIECH M 61 M 40-49 20 ELBLĄG MJAZZGA 33km 2:31:22 13.08 [km/h] 09:35 [min/km]
65 113 KLINICKI TOMASZ M 62 M 40-49 21 IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 2:31:28 13.07 [km/h] 09:35 [min/km]
66 205 PAŁAT PAWEŁ M 63 M 30-39 23 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII - WĘGORZEWO 33km 2:31:43 13.05 [km/h] 09:36 [min/km]
67 53 DUTKOWSKI PIOTR M 64 M 0-29 10 KRÓLEWO FINISZ MORĄG 33km 2:32:11 13.01 [km/h] 09:37 [min/km]
68 9 BARCEWICZ MARTA K 4 K 30-39 1 OLSZTYN SS DRUŻYNA WILKA 33km 2:32:24 12.99 [km/h] 09:37 [min/km]
69 130 KRASOWSKI KAROL M 65 M 30-39 24 MRĄGOWO TEAM KOPEĆ 33km 2:32:39 12.97 [km/h] 09:38 [min/km]
70 29 BROSZE DOMINIK M 66 M 30-39 25 PELPLIN 33km 2:32:53 12.95 [km/h] 09:38 [min/km]
71 247 SIEPIOŁA CEZARY M 67 M 30-39 26 MORĄG LEŚNY CROSS ŁUKTA 33km 2:32:56 12.95 [km/h] 09:38 [min/km]
72 183 MUC PIOTR M 68 M 30-39 27 IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 2:33:00 12.94 [km/h] 09:38 [min/km]
73 155 ŁASTOWIECKI RADOSŁAW M 69 M 40-49 22 MIŃSK MAZOWIECKI KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI 33km 2:33:09 12.93 [km/h] 09:38 [min/km]
74 35 CHABOWSKI TOMASZ M 70 M 50-59 8 SZTUM SZTUM BIEGA 33km 2:33:13 12.92 [km/h] 09:39 [min/km]
75 89 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF M 71 M 40-49 23 OLSZTYN ODCISKI I PĘCHERZE 33km 2:33:15 12.92 [km/h] 09:39 [min/km]
76 79 GERKA JACEK M 72 M 30-39 28 BRODNICA 33km 2:33:32 12.90 [km/h] 09:39 [min/km]
77 111 KLEJNA DAWID M 73 M 0-29 11 LUBAWA KS CONSTRACT LUBAWA 33km 2:33:38 12.89 [km/h] 09:39 [min/km]
78 301 ZAPOLSKI MARCIN M 74 M 30-39 29 OLSZTYN 33km 2:33:39 12.89 [km/h] 09:39 [min/km]
79 107 KANIEWSKI PIOTR M 75 M 30-39 30 IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 2:33:40 12.89 [km/h] 09:39 [min/km]
80 24 BONDARA SYLWIA K 5 K 30-39 2 WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 33km 2:33:55 12.86 [km/h] 09:40 [min/km]
81 157 ŁUKASZEWSKI GABRIEL M 76 M 30-39 31 NOWE GRODZICZNO BIEGAM U KOLESI 33km 2:34:15 12.84 [km/h] 09:40 [min/km]
82 320 WASILEWSKI MIROSŁAW M 77 M 40-49 24 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 33km 2:34:30 12.82 [km/h] 09:41 [min/km]
83 337 WACŁAWSKI KRZYSZTOF M 78 M 50-59 9 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 33km 2:34:31 12.81 [km/h] 09:41 [min/km]
84 148 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 79 M 30-39 32 SZTUM 33km 2:34:38 12.80 [km/h] 09:41 [min/km]
85 12 BARNAŚ KRZYSZTOF M 80 M 30-39 33 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 2:34:50 12.79 [km/h] 09:42 [min/km]
86 299 WRÓBEL TOMASZ M 81 M 40-49 25 KOBYŁKA ZABIEGANY WOŁOMIN 33km 2:35:00 12.77 [km/h] 09:42 [min/km]
87 11 BARNAŚ AGATA K 6 K 30-39 3 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 2:35:01 12.77 [km/h] 09:42 [min/km]
88 289 WILBIK JOANNA K 7 K 30-39 4 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 33km 2:35:14 12.75 [km/h] 09:42 [min/km]
89 85 GRZEBIN PIOTR M 82 M 30-39 34 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 33km 2:35:14 12.75 [km/h] 09:42 [min/km]
90 135 KRÓLAK PRZEMEK M 83 M 40-49 26 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 33km 2:35:37 12.72 [km/h] 09:43 [min/km]
91 117 KNOZOWSKI MARCIN M 84 M 0-29 12 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 33km 2:35:48 12.71 [km/h] 09:43 [min/km]
92 44 DĘBOWSKI MARCIN M 85 M 40-49 27 OLSZTYN IKS ATAK ELBLĄG 33km 2:36:37 12.64 [km/h] 09:45 [min/km]
93 269 ŚLEDZIEWSKI CEZARY M 86 M 40-49 28 WÓJTOWO URWIS BIEGA 33km 2:36:48 12.63 [km/h] 09:45 [min/km]
94 176 MISIAK PRZEMYSŁAW M 87 M 30-39 35 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 33km 2:36:57 12.62 [km/h] 09:45 [min/km]
95 214 PIOTROWSKI WOJCIECH M 88 M 30-39 36 ORNETA 33km 2:37:01 12.61 [km/h] 09:45 [min/km]
96 239 RUTKOWSKI PIOTR M 89 M 30-39 37 ELBLĄG WWW.AROBRON.PL 33km 2:37:13 12.59 [km/h] 09:46 [min/km]
97 108 KAPTEINA ROBERT M 90 M 40-49 29 GRONOWO GÓRNE 33km 2:37:13 12.59 [km/h] 09:46 [min/km]
98 195 NOWAKOWSKI WOJCIECH M 91 M 40-49 30 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 2:37:35 12.56 [km/h] 09:47 [min/km]
99 258 STAWARSKA ELŻBIETA K 8 K 40+ 1 TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ 33km 2:38:12 12.52 [km/h] 09:48 [min/km]
100 121 KOSACKA EMILIA K 9 K 30-39 5 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:38:33 12.49 [km/h] 09:48 [min/km]
101 221 POLAK ARTUR M 92 M 40-49 31 PILASZKÓW 33km 2:38:38 12.48 [km/h] 09:48 [min/km]
102 252 SKOCZEK JAKUB M 93 M 0-29 13 OTWOCK 33km 2:38:38 12.48 [km/h] 09:48 [min/km]
103 171 MICHNA DANIEL M 94 M 30-39 38 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 33km 2:38:46 12.47 [km/h] 09:49 [min/km]
104 284 WAŚNIEWSKI EDWARD M 95 M 60+ 1 PELPLIN 33km 2:38:55 12.46 [km/h] 09:49 [min/km]
105 223 POPŁAWSKA AGNESZKA K 10 K 30-39 6 CIELETA BRODNICA BIEGA 33km 2:38:56 12.46 [km/h] 09:49 [min/km]
106 52 DURKIEWICZ ALEKSANDER M 96 M 40-49 32 BRANIEWO 33km 2:39:01 12.45 [km/h] 09:49 [min/km]
107 104 KALWAS ROBERT M 97 M 40-49 33 OLSZTYN 33km 2:39:02 12.45 [km/h] 09:49 [min/km]
108 45 DOBRZYŃSKI HENRYK M 98 M 50-59 10 GDAŃSK NIEZRZESZONY 33km 2:39:05 12.45 [km/h] 09:49 [min/km]
109 99 JURKIEWICZ SŁAWEK M 99 M 30-39 39 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 33km 2:39:07 12.44 [km/h] 09:49 [min/km]
110 206 PASZKO KAMIL M 100 M 0-29 14 FLORCZAKI 33km 2:39:21 12.43 [km/h] 09:50 [min/km]
111 105 KAMROWSKI RADEK M 101 M 40-49 34 IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 2:39:30 12.41 [km/h] 09:50 [min/km]
112 100 KACZMARCZYK ADAM M 102 M 40-49 35 RADOM KACZMARCZYK TEAM 33km 2:39:49 12.39 [km/h] 09:51 [min/km]
113 5 BACHÓRZ AGATA K 11 K 30-39 7 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 33km 2:40:20 12.35 [km/h] 09:52 [min/km]
114 262 SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA K 12 K 0-29 1 WARSZAWA ROZBIEGANY PIASTÓW 33km 2:40:32 12.33 [km/h] 09:52 [min/km]
115 207 PASZKOWSKI JANUSZ M 103 M 60+ 2 BRODNICA 33km 2:41:12 12.28 [km/h] 09:53 [min/km]
116 326 KRZYŻANIAK PIOTR M 104 M 30-39 40 OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 33km 2:41:25 12.27 [km/h] 09:53 [min/km]
117 352 CHABWO PATRYCJUSZ M 105 M 30-39 41 ŻABI RÓG - 33km 2:41:25 12.27 [km/h] 09:53 [min/km]
118 25 BONISŁAWSKA ANITA K 13 K 40+ 2 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 33km 2:42:08 12.21 [km/h] 09:55 [min/km]
119 115 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 106 M 40-49 36 ELBLĄG ZKM ELBLĄG 33km 2:42:19 12.20 [km/h] 09:55 [min/km]
120 193 NOWAK JAROSŁAW M 107 M 50-59 11 TORUŃ SPC 33km 2:42:28 12.19 [km/h] 09:55 [min/km]
121 163 MARNIK JANUSZ M 108 M 40-49 37 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 33km 2:42:34 12.18 [km/h] 09:56 [min/km]
122 101 KACZMARCZYK ANDRZEJ M 109 M 40-49 38 WARPUNY KACZMARCZYK TEAM 33km 2:42:46 12.16 [km/h] 09:56 [min/km]
123 7 BANAŚ SEBASTIAN M 110 M 40-49 39 ELBLĄG SMOK 33km 2:42:48 12.16 [km/h] 09:56 [min/km]
124 158 ŁUNIO PIOTR M 111 M 40-49 40 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY 33km 2:42:54 12.15 [km/h] 09:56 [min/km]
125 61 EWERT MARIUSZ M 112 M 30-39 42 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 33km 2:42:56 12.15 [km/h] 09:56 [min/km]
126 180 MOTYLIŃSKI KRYSTIAN M 113 M 30-39 43 DRUŻYNY IP-SERWIS.PL 33km 2:43:13 12.13 [km/h] 09:57 [min/km]
127 170 MICHALSKI DOMINIK M 114 M 0-29 15 DZIAŁDOWO 33km 2:43:24 12.12 [km/h] 09:57 [min/km]
128 190 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 115 M 40-49 41 WĘGORZEWO ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 33km 2:43:35 12.10 [km/h] 09:57 [min/km]
129 300 WYSOCKI MARIUSZ M 116 M 50-59 12 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 33km 2:43:55 12.08 [km/h] 09:58 [min/km]
130 351 CHOŁODY SZYMON M 117 M 0-29 16 OLSZTYN - 33km 2:44:23 12.05 [km/h] 09:59 [min/km]
131 222 POLAK MAREK M 118 M 40-49 42 ORNETA 33km 2:44:26 12.04 [km/h] 09:59 [min/km]
132 98 JURKIEWICZ PAWEŁ M 119 M 40-49 43 OLSZTYN 33km 2:44:43 12.02 [km/h] 09:59 [min/km]
133 248 SIERDZIŃSKA BEATA K 14 K 40+ 3 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:44:46 12.02 [km/h] 09:00 [min/km]
134 39 CIEPLINSKI RAFAŁ M 120 M 40-49 44 KONOJADY 33km 2:44:57 12.00 [km/h] 09:00 [min/km]
135 293 WIŚNIEWSKI JACEK M 121 M 40-49 45 KĘTRZYN RUNERSTEAMKĘTRZYN 33km 2:44:57 12.00 [km/h] 09:00 [min/km]
136 253 SKORUPSKI RAFAŁ M 122 M 40-49 46 OSTRÓDA 33km 2:45:01 12.00 [km/h] 09:00 [min/km]
137 109 KĘPCZYŃSKA MARLENA K 15 K 40+ 4 BRODNICA BRODNICA BIEGA 33km 2:45:08 11.99 [km/h] 09:00 [min/km]
138 328 MOUNIER FREDERIC M 123 M 40-49 47 OLSZTYN - 33km 2:45:47 11.94 [km/h] 09:01 [min/km]
139 256 SKWERES ADRIANA K 16 K 30-39 8 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 33km 2:46:05 11.92 [km/h] 09:02 [min/km]
140 334 WLIZŁO PAWEŁ M 124 M 0-29 17 ELBLĄG MUZEUM W ELBLĄGU 33km 2:46:08 11.92 [km/h] 09:02 [min/km]
141 167 MELLER JOANNA K 17 K 30-39 9 DYWITY SKAZANI NA SUKCES 33km 2:46:10 11.92 [km/h] 09:02 [min/km]
142 168 MELLER WOJCIECH M 125 M 40-49 48 DYWITY SKAZANI NA SUKCES 33km 2:46:28 11.89 [km/h] 09:03 [min/km]
143 81 GÓRSKI MARCIN M 126 M 30-39 44 WARSZAWA LEGIA RUN CLUB 33km 2:46:33 11.89 [km/h] 09:03 [min/km]
144 228 PRZYBYLSKI ANDRZEJ M 127 M 40-49 49 ŚWIĘTOSZÓW 33km 2:46:36 11.88 [km/h] 09:03 [min/km]
145 8 BARANOWSKI GRZEGORZ M 128 M 40-49 50 NIDZICA NIDZICA BIEGA 33km 2:46:47 11.87 [km/h] 09:03 [min/km]
146 146 LASZCZAK JERZY M 129 M 50-59 13 OLSZTYN URWIS BIEGA 33km 2:47:14 11.84 [km/h] 09:04 [min/km]
147 336 BALA MARIUSZ M 130 M 30-39 45 ELBLĄG - 33km 2:47:22 11.83 [km/h] 09:04 [min/km]
148 116 KMIEĆ JACEK M 131 M 40-49 51 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 2:47:32 11.82 [km/h] 09:05 [min/km]
149 225 PRELLA PRZEMYSŁAW M 132 M 30-39 46 SZAFRANKI OSTRÓDA RUNNERS 33km 2:47:53 11.79 [km/h] 09:05 [min/km]
150 294 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ M 133 M 30-39 47 PASŁĘK 666 33km 2:47:54 11.79 [km/h] 09:05 [min/km]
151 4 ANZEL JERZY M 134 M 50-59 14 BRODNICA BRODNICA BIEGA 33km 2:48:02 11.78 [km/h] 09:06 [min/km]
152 292 WISIŃSKI PIOTR M 135 M 50-59 15 SZABDA BRODNICA BIEGA 33km 2:48:03 11.78 [km/h] 09:06 [min/km]
153 165 MATUSIAK KRZYSZTOF M 136 M 40-49 52 OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 33km 2:48:03 11.78 [km/h] 09:06 [min/km]
154 110 KIEZIK ANNA K 18 K 30-39 10 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 33km 2:48:04 11.78 [km/h] 09:06 [min/km]
155 347 KAPUŚCIŃSKI MACIEJ M 137 M 0-29 18 IŁAWA 8RANO BASEN EMP IŁAWA 33km 2:48:12 11.77 [km/h] 09:06 [min/km]
156 345 OSEŁKOWSKI KRZYSZTOF M 138 M 40-49 53 OLSZTYN 33km 2:48:26 11.76 [km/h] 09:06 [min/km]
157 3 ANGIELCZYK ADAM M 139 M 30-39 48 GDAŃSK REAKTYWUJ SIE W MARATONIE 33km 2:48:36 11.74 [km/h] 09:07 [min/km]
158 285 WĄSIK KRZYSZTOF M 140 M 40-49 54 MALBORK 33km 2:49:08 11.71 [km/h] 09:08 [min/km]
159 327 MOUNIER ANNA K 19 K 30-39 11 OLSZTYN - 33km 2:49:10 11.70 [km/h] 09:08 [min/km]
160 267 SZYMKOWIAK PAWEŁ M 141 M 30-39 49 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 33km 2:49:26 11.69 [km/h] 09:08 [min/km]
161 215 PIÓRKOWSKI DARIUSZ M 142 M 50-59 16 TORUŃ 33km 2:49:45 11.66 [km/h] 09:09 [min/km]
162 250 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 143 M 60+ 3 ELBLĄG PSP ELBLĄG 33km 2:50:38 11.60 [km/h] 09:10 [min/km]
163 348 ORŁOWSKI PAWEŁ M 144 M 0-29 19 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 2:50:50 11.59 [km/h] 09:11 [min/km]
164 38 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 145 M 50-59 17 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 33km 2:50:55 11.58 [km/h] 09:11 [min/km]
165 199 OLSZEWSKI ROMAN M 146 M 40-49 55 ELBLĄG ELBAŻANT 33km 2:51:04 11.57 [km/h] 09:11 [min/km]
166 95 JAROŃ ANDRZEJ M 147 M 0-29 20 OLSZTYN 33km 2:51:20 11.56 [km/h] 09:12 [min/km]
167 246 SIEK MAREK M 148 M 50-59 18 JAGATOWO SPORT EVO 33km 2:51:23 11.55 [km/h] 09:12 [min/km]
168 62 FABISIAK MAREK M 149 M 40-49 56 OLSZTYN 33km 2:51:37 11.54 [km/h] 09:12 [min/km]
169 47 DRĄŻKOWSKI DANIEL M 150 M 60+ 4 GDAŃSK 33km 2:51:38 11.54 [km/h] 09:12 [min/km]
170 290 WILKIEWICZ DARIUSZ M 151 M 30-39 50 ZWOLEŃ ZWOLEŃ BIEGA 33km 2:51:50 11.52 [km/h] 09:12 [min/km]
171 304 ŻUK ARTUR M 152 M 30-39 51 OLSZTYN BRBK-BIEGLI W PODATKACH 33km 2:52:03 11.51 [km/h] 09:13 [min/km]
172 23 BOGDAN WACŁAW M 153 M 40-49 57 TORUŃ 33km 2:52:15 11.49 [km/h] 09:13 [min/km]
173 33 BRZÓZKA MARCIN M 154 M 30-39 52 OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 33km 2:52:15 11.49 [km/h] 09:13 [min/km]
174 124 KOTOWSKI MAREK M 155 M 30-39 53 OLSZTYN 33km 2:52:17 11.49 [km/h] 09:13 [min/km]
175 21 BIESZKE ARTUR M 156 M 30-39 54 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 33km 2:52:20 11.49 [km/h] 09:13 [min/km]
176 164 MATEJUK ARKADIUSZ M 157 M 30-39 55 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 33km 2:52:21 11.49 [km/h] 09:13 [min/km]
177 92 JANIK ROMAN M 158 M 60+ 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 33km 2:52:27 11.48 [km/h] 09:14 [min/km]
178 131 KRAŚNIEŃSKI KRZYSZTOF M 159 M 30-39 56 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 2:52:39 11.47 [km/h] 09:14 [min/km]
179 88 HYJEK KAROL M 160 M 30-39 57 GIŻYCKO 33km 2:52:40 11.47 [km/h] 09:14 [min/km]
180 151 LIDWIN ARTUR M 161 M 40-49 58 OLSZTYN YVES LE GRAND 33km 2:52:59 11.45 [km/h] 09:15 [min/km]
181 147 LENARCIAK MAREK M 162 M 40-49 59 GDAŃSK 33km 2:53:13 11.43 [km/h] 09:15 [min/km]
182 224 POPŁAWSKI MACIEJ M 163 M 30-39 58 CIELETA BRODNICA BIEGA 33km 2:53:33 11.41 [km/h] 09:16 [min/km]
183 93 JANKOWICZ ARTUR M 164 M 30-39 59 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 33km 2:53:44 11.40 [km/h] 09:16 [min/km]
184 291 WINCZEWSKI TOMASZ M 165 M 40-49 60 MARZĘCINO 3 WINCZ 33km 2:53:54 11.39 [km/h] 09:16 [min/km]
185 172 MICKIEWICZ EWA K 20 K 40+ 5 ELBLAG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 2:53:59 11.38 [km/h] 09:16 [min/km]
186 15 BARTNICKI WOJCIECH M 166 M 50-59 19 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 2:53:59 11.38 [km/h] 09:16 [min/km]
187 19 BERNAT SŁAWOMIR M 167 M 40-49 61 OLSZTYN 33km 2:54:38 11.34 [km/h] 09:18 [min/km]
188 333 TURCZYNOWICZ PIOTR M 168 M 40-49 62 DOBRE MIASTO HYŻY DOKTOŻY OSTRÓDA 33km 2:55:06 11.31 [km/h] 09:18 [min/km]
189 220 PODLASZEWSKI JACEK M 169 M 40-49 63 TORUŃ SPC 33km 2:55:09 11.30 [km/h] 09:18 [min/km]
190 78 GERASZEK MAGDALENA K 21 K 40+ 6 GDYNIA 33km 2:55:28 11.28 [km/h] 09:19 [min/km]
191 238 RUDSZEWSKI DANIEL M 170 M 40-49 64 JONKOWO JONKOWO BIEGA 33km 2:55:42 11.27 [km/h] 09:19 [min/km]
192 324 KOSIN MARCIN M 171 M 30-39 60 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 33km 2:56:15 11.23 [km/h] 09:20 [min/km]
193 323 PRONOBIS BEATA K 22 K 40+ 7 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 33km 2:56:15 11.23 [km/h] 09:20 [min/km]
194 288 WIATROWSKA-KUBICKA KAROLINA K 23 K 30-39 12 IŁAWA 33km 2:56:31 11.22 [km/h] 09:21 [min/km]
195 177 MITKOWSKI DANIEL M 172 M 40-49 65 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:56:33 11.21 [km/h] 09:21 [min/km]
196 307 HOFFMAN SŁAWOMIR M 173 M 40-49 66 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘW MARATONIE 33km 2:57:00 11.19 [km/h] 09:22 [min/km]
197 125 KOWALSKA AMELIA K 24 K 40+ 8 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 33km 2:57:39 11.15 [km/h] 09:23 [min/km]
198 330 KAMIŃSKI JANUSZ M 174 M 40-49 67 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 33km 2:57:39 11.15 [km/h] 09:23 [min/km]
199 311 NOWAK ANDRZEJ M 175 M 40-49 68 GDAŃSK 33km 2:58:15 11.11 [km/h] 09:24 [min/km]
200 226 PREUSS ANDRZEJ M 176 M 40-49 69 WEJHEROWO 33km 2:58:32 11.09 [km/h] 09:25 [min/km]
201 139 KUCH PAWEŁ M 177 M 50-59 20 SZAŁSZA 33km 2:58:35 11.09 [km/h] 09:25 [min/km]
202 13 BARON RYSZARD M 178 M 40-49 70 GDAŃSK 33km 2:58:55 11.07 [km/h] 09:25 [min/km]
203 153 LIPIŃSKI SEWERYN M 179 M 30-39 61 OLSZTYN SZTUKAWKRATKE.PL/UWM OLSZTYN 33km 2:58:59 11.06 [km/h] 09:25 [min/km]
204 281 UZDOWSKA-PRYSZCZ KATARZYNA K 25 K 40+ 9 POLESIE ZWOLEŃ BIEGA 33km 2:59:00 11.06 [km/h] 09:25 [min/km]
205 321 WYSOCKA ALICJA K 26 K 40+ 10 PRABUTY - 33km 2:59:00 11.06 [km/h] 09:25 [min/km]
206 26 BOSKY BOGDAN M 180 M 50-59 21 OLSZTYN 33km 2:59:05 11.06 [km/h] 09:26 [min/km]
207 242 SANTAREK WOJCIECH M 181 M 40-49 71 SZCZECIN 33km 2:59:24 11.04 [km/h] 09:26 [min/km]
208 49 DROZDOWICZ JUSTYNA K 27 K 30-39 13 BRODNICA IP-SERWIS.PL 33km 2:59:28 11.03 [km/h] 09:26 [min/km]
209 197 ODZIEMCZYK TOMASZ M 182 M 30-39 62 ELBLĄG 33km 2:59:34 11.03 [km/h] 09:26 [min/km]
210 322 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 183 M 40-49 72 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA / GETIN BANK PASŁĘK 33km 2:59:37 11.02 [km/h] 09:27 [min/km]
211 271 ŚLIŻEWSKA ZUZANNA K 28 K 0-29 2 KIELCE OSTRÓDA RUNNERS 33km 2:59:40 11.02 [km/h] 09:27 [min/km]
212 282 WADOWSKI DAWID M 184 M 30-39 63 KIELCE 33km 2:59:40 11.02 [km/h] 09:27 [min/km]
213 159 MALINOWSKA DOMINIKA K 29 K 0-29 3 ŁUKTA 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 33km 2:59:47 11.01 [km/h] 09:27 [min/km]
214 138 KUBIAK ANDRZEJ M 185 M 60+ 6 RUMIA 33km 2:59:56 11.00 [km/h] 09:27 [min/km]
215 278 TRZCIŃSKI GRZEGORZ M 186 M 50-59 22 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 33km 3:00:10 10.99 [km/h] 09:28 [min/km]
216 70 GAJEWSKI ANDRZEJ M 187 M 50-59 23 OLSZTYN GAJÓWKA OLSZTYN 33km 3:01:00 10.94 [km/h] 09:29 [min/km]
217 83 GROCHÓLSKI PAWEŁ M 188 M 30-39 64 WARSAWA 33km 3:01:23 10.92 [km/h] 09:30 [min/km]
218 303 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 189 M 40-49 73 OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/TEAM JANA 33km 3:02:09 10.87 [km/h] 09:31 [min/km]
219 350 BETLEJ MICHAŁ M 190 M 0-29 21 MORĄG 33km 3:02:37 10.84 [km/h] 09:32 [min/km]
220 191 NIKOLAJUK ROBERT M 191 M 30-39 65 OLSZTYN 33km 3:03:06 10.81 [km/h] 09:33 [min/km]
221 102 KACZMARCZYK INGA K 30 K 30-39 14 RADOM KACZMARCZYK TEAM 33km 3:03:07 10.81 [km/h] 09:33 [min/km]
222 34 BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ M 192 M 40-49 74 ELBLĄG BIEGAJĄCE ZAJĄCE 33km 3:03:31 10.79 [km/h] 09:34 [min/km]
223 46 DOLIWKA PAWEŁ M 193 M 30-39 66 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 33km 3:03:36 10.78 [km/h] 09:34 [min/km]
224 204 OSTOJSKI JERZY M 194 M 50-59 24 WYTRĘBOWICE 33km 3:03:47 10.77 [km/h] 09:34 [min/km]
225 106 KANIEWSKA AGNIESZKA K 31 K 30-39 15 IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 3:04:07 10.75 [km/h] 09:35 [min/km]
226 18 BERK TOMASZ M 195 M 30-39 67 MALBORK 33km 3:04:37 10.72 [km/h] 09:36 [min/km]
227 192 NORWA SYLWESTER M 196 M 40-49 75 PATKÓW 3N PATKÓW 33km 3:05:01 10.70 [km/h] 09:36 [min/km]
228 280 URBAŃSKI DARIUSZ M 197 M 40-49 76 GDAŃSK 33km 3:05:13 10.69 [km/h] 09:37 [min/km]
229 14 BARTNICKA ANETTA K 32 K 40+ 11 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 3:05:22 10.68 [km/h] 09:37 [min/km]
230 286 WESENBERG - KASZUBOWSKA JOANNA K 33 K 30-39 16 SZCZYTNO 33km 3:05:53 10.65 [km/h] 09:38 [min/km]
231 344 KOSZCZKA MAGDALENA K 34 K 40+ 12 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 3:05:59 10.65 [km/h] 09:38 [min/km]
232 332 WILCZEK MARCIN M 198 M 30-39 68 GDAŃSK - 33km 3:06:14 10.63 [km/h] 09:39 [min/km]
233 144 KWIATKOWSKI RYSZARD M 199 M 50-59 25 OLSZTYN AKM OLSZTYN 33km 3:06:40 10.61 [km/h] 09:39 [min/km]
234 272 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 200 M 40-49 77 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 33km 3:07:05 10.58 [km/h] 09:40 [min/km]
235 40 CIEŚLIK MARTA K 35 K 0-29 4 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 33km 3:07:05 10.58 [km/h] 09:40 [min/km]
236 80 GLEB TOMASZ M 201 M 50-59 26 ELBLĄG ELAKTYWNI/TRUSO 33km 3:07:13 10.58 [km/h] 09:40 [min/km]
237 58 ELMINOWSKI WOJCIECH M 202 M 50-59 27 ELBLĄG ELBLĄG 33km 3:07:14 10.58 [km/h] 09:40 [min/km]
238 232 RETKA KRZYSZTOF M 203 M 30-39 69 MORĄG 33km 3:07:22 10.57 [km/h] 09:41 [min/km]
239 119 KONARZEWSKI JACEK M 204 M 40-49 78 RUMIA RUMIA BIEGA 33km 3:07:34 10.56 [km/h] 09:41 [min/km]
240 73 GAPSKA ANNA K 36 K 0-29 5 GDAŃSK GRUPA 65 33km 3:07:43 10.55 [km/h] 09:41 [min/km]
241 200 OPALIŃSKI TOMASZ M 205 M 50-59 28 OSTRÖDA 33km 3:07:52 10.54 [km/h] 09:42 [min/km]
242 310 SZYMAŃSKI ARTUR M 206 M 40-49 79 WARSZAWA - 33km 3:08:05 10.53 [km/h] 09:42 [min/km]
243 68 FRANKIEWICZ MACIEJ M 207 M 40-49 80 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 3:08:14 10.52 [km/h] 09:42 [min/km]
244 194 NOWAKOWSKA MARZENA K 37 K 40+ 13 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 3:08:14 10.52 [km/h] 09:42 [min/km]
245 249 SIERDZIŃSKI TADEUSZ M 208 M 40-49 81 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 3:08:18 10.52 [km/h] 09:42 [min/km]
246 77 GEJDA PRZEMYSŁAW M 209 M 40-49 82 OLSZTYN 33km 3:08:24 10.51 [km/h] 09:43 [min/km]
247 306 KURSZEWSKA MAGDALENA K 38 K 30-39 17 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 33km 3:08:33 10.50 [km/h] 09:43 [min/km]
248 141 KULESZA MAŁGORZATA K 39 K 40+ 14 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 33km 3:08:42 10.49 [km/h] 09:43 [min/km]
249 118 KOLASA ANDRZEJ M 210 M 60+ 7 WARSZAWA-WESOŁA KLUB J.SŁOWACKIEGO 33km 3:09:40 10.44 [km/h] 09:45 [min/km]
250 63 FARJAN DOROTA K 40 K 30-39 18 SZCZYTNO 33km 3:10:38 10.39 [km/h] 09:47 [min/km]
251 103 KACZOROWSKI RYSZARD M 211 M 50-59 29 OLSZTYN 33km 3:10:41 10.38 [km/h] 09:47 [min/km]
252 266 SZKLARSKI ANDRZEJ M 212 M 40-49 83 ELBLĄG 33km 3:10:52 10.37 [km/h] 09:47 [min/km]
253 127 KOWALSKI PAWEŁ M 213 M 40-49 84 BRODNICA 33km 3:10:56 10.37 [km/h] 09:47 [min/km]
254 346 WŁODARCZYK TERESA K 41 K 40+ 15 TORUŃ SPC 33km 3:11:31 10.34 [km/h] 09:48 [min/km]
255 340 BĄK ANDRZEJ M 214 M 40-49 85 JÓZEFOWO SPC 33km 3:11:32 10.34 [km/h] 09:48 [min/km]
256 97 JASTRZEMBSKI EDMUND M 215 M 40-49 86 BYDGOSZCZ SILESIA MARATHON TEAM 33km 3:12:53 10.27 [km/h] 09:51 [min/km]
257 76 GAWDZIK ARKADIUSZ M 216 M 40-49 87 BRANIEWO AMG 33km 3:12:59 10.26 [km/h] 09:51 [min/km]
258 181 MÓWIŃSKI MARIUSZ M 217 M 40-49 88 JABŁONNA RUNNERS TEAM JABŁONNA 33km 3:13:18 10.24 [km/h] 09:51 [min/km]
259 90 JABŁOŃSKI JAKUB M 218 M 30-39 70 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 3:13:30 10.23 [km/h] 09:52 [min/km]
260 149 LEWANDOWSKI WALDEMAR M 219 M 40-49 89 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 33km 3:13:52 10.21 [km/h] 09:52 [min/km]
261 22 BŁOCKI GRZEGORZ M 220 M 40-49 90 GÓROWO IŁAWECKIE CRESOVIA 33km 3:13:52 10.21 [km/h] 09:52 [min/km]
262 152 LIGMAN WACŁAW M 221 M 40-49 91 GDAŃSK 33km 3:14:04 10.20 [km/h] 09:53 [min/km]
263 314 CIOLAK DANIEL M 222 M 30-39 71 ŁUKTA FINISZ MORĄG LEŚNY CROSS 33km 3:14:10 10.20 [km/h] 09:53 [min/km]
264 30 BROWARCZYK JOANNA K 42 K 0-29 6 KARTUZY 33km 3:14:25 10.18 [km/h] 09:53 [min/km]
265 316 OSIECKI GRZEGORZ M 223 M 60+ 8 KISIELICE - 33km 3:14:28 10.18 [km/h] 09:54 [min/km]
266 235 ROWICKI JAROSŁAW M 224 M 40-49 92 MORĄG LEŚNY CROSS ŁUKTA 33km 3:15:00 10.15 [km/h] 09:55 [min/km]
267 318 ROGOLIŃSKA MONIKA K 43 K 30-39 19 OLSZTYN - 33km 3:15:08 10.15 [km/h] 09:55 [min/km]
268 16 BĄCIK RAFAŁ M 225 M 40-49 93 MORĄG 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 33km 3:16:24 10.08 [km/h] 09:57 [min/km]
269 184 NADZIAK WIOLETTA K 44 K 40+ 16 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 3:16:24 10.08 [km/h] 09:57 [min/km]
270 305 ŻYŹNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 226 M 30-39 72 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 3:16:25 10.08 [km/h] 09:57 [min/km]
271 245 SIDORSKI JAKUB M 227 M 0-29 22 PODZAMCZE 33km 3:16:45 10.06 [km/h] 09:58 [min/km]
272 210 PAWLYTA JERZY M 228 M 30-39 73 ELBLĄG UKS WIKINGOWIE ELBLĄG 33km 3:16:45 10.06 [km/h] 09:58 [min/km]
273 67 FILIPOWICZ ALBERT M 229 M 40-49 94 OSTRÓDA TKKF MORLINY 33km 3:17:12 10.04 [km/h] 09:59 [min/km]
274 133 KRAUSE SŁAWOMIR M 230 M 40-49 95 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 3:17:14 10.04 [km/h] 09:59 [min/km]
275 132 KRAUSE IWONA K 45 K 40+ 17 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 3:17:15 10.04 [km/h] 09:59 [min/km]
276 237 RUDAWSKI RADOSŁAW M 231 M 40-49 96 ELBLĄG CZY RUDA DOBIEGNIE 33km 3:19:40 9.92 [km/h] 09:03 [min/km]
277 236 RUDAWSKA KATARZYNA K 46 K 30-39 20 ELBLĄG CZY RUDA DOBIEGNIE 33km 3:19:40 9.92 [km/h] 09:03 [min/km]
278 298 WÓJCIK PIOTR M 232 M 50-59 30 WARSZAWA 33km 3:20:15 9.89 [km/h] 09:04 [min/km]
279 276 TOŁKACZ WOJCIECH M 233 M 50-59 31 MALBORK MALBORK BIEGA 33km 3:21:08 9.84 [km/h] 09:06 [min/km]
280 187 NALBORSKI MIŁOSZ M 234 M 30-39 74 PELPLIN BIEGAJACY RODZICE 33km 3:21:09 9.84 [km/h] 09:06 [min/km]
281 128 KRAJNIK OSKAR M 235 M 0-29 23 PELPLIN PELPLIŃSKIE CENTRUM SPORTU 33km 3:21:09 9.84 [km/h] 09:06 [min/km]
282 186 NALBORSKA LUCYNA K 47 K 40+ 18 PELPLIN BIEGAJACY RODZICE 33km 3:21:10 9.84 [km/h] 09:06 [min/km]
283 72 GAJEWSKI JERZY-PIOTR M 236 M 50-59 32 OLSZTYN GAJÓWKA 33km 3:21:29 9.83 [km/h] 09:06 [min/km]
284 179 MORZUCH SYLWIA K 48 K 40+ 19 GDYNIA JESZCZE NIE WIECZÓR 33km 3:22:46 9.76 [km/h] 09:09 [min/km]
285 87 HIRSZ PIOTR M 237 M 40-49 97 GDYNIA VACO SP. Z O.O. 33km 3:22:46 9.76 [km/h] 09:09 [min/km]
286 270 ŚLIWKA WIOLETTA K 49 K 30-39 21 GDAŃSK 33km 3:23:02 9.75 [km/h] 09:09 [min/km]
287 112 KLICZEWSKA KATARZYNA K 50 K 40+ 20 ELBLAG 82-300 33km 3:23:23 9.74 [km/h] 09:10 [min/km]
288 315 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M 238 M 40-49 98 MORĄG - 33km 3:23:24 9.73 [km/h] 09:10 [min/km]
289 212 PILECKI KAZIMIERZ M 239 M 60+ 9 ELBLĄG ELAKTYWNI 33km 3:23:51 9.71 [km/h] 09:11 [min/km]
290 339 SZELSKI KRYSTIAN M 240 M 30-39 75 ELBLĄG - 33km 3:24:05 9.70 [km/h] 09:11 [min/km]
291 86 HINTZ ANNA K 51 K 40+ 21 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO 33km 3:24:24 9.69 [km/h] 09:12 [min/km]
292 2 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ M 241 M 40-49 99 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO 33km 3:24:25 9.69 [km/h] 09:12 [min/km]
293 65 FILIPIAK GRZEGORZ M 242 M 40-49 100 TARGOWO OSP TARGOWO 33km 3:26:37 9.58 [km/h] 09:16 [min/km]
294 66 FILIPIAK MAGDALENA K 52 K 40+ 22 TARGOWO OSP TARGOWO 33km 3:26:37 9.58 [km/h] 09:16 [min/km]
295 94 JANKOWSKA JUSTYNA K 53 K 0-29 7 POZNAŃ PYZDRZANIE W BIEGU 33km 3:28:11 9.51 [km/h] 09:19 [min/km]
296 140 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 243 M 0-29 24 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 3:28:49 9.48 [km/h] 09:20 [min/km]
297 313 TACKA DANIEL M 244 M 30-39 76 PASŁĘK - 33km 3:31:33 9.36 [km/h] 09:25 [min/km]
298 312 ŁUSZKIEWICZ DAMINA K 54 K 30-39 22 ELBLĄG - 33km 3:31:35 9.36 [km/h] 09:25 [min/km]
299 342 GRABOWSKA JOANNA K 55 K 40+ 23 TORUŃ SPC/KM UMK TORUŃ 33km 3:37:40 9.10 [km/h] 09:36 [min/km]
300 341 BŁASIŃSKA ŻANETA K 56 K 40+ 24 CIECHOCINEK - 33km 3:37:40 9.10 [km/h] 09:36 [min/km]
301 319 BRZEZOWSKA BEATA K 57 K 40+ 25 WARSZAWA - 33km 3:38:34 9.06 [km/h] 09:37 [min/km]
302 213 PILSKI ANDRZEJ M 245 M 60+ 10 FROMBORK BAREFOOT RUNNERS SOCIETY UK 33km 3:44:09 8.83 [km/h] 09:48 [min/km]
303 122 KOSTRZEWA ELWIRA K 58 K 40+ 26 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 33km 3:44:14 8.83 [km/h] 09:48 [min/km]
304 268 SZYMKÓW DOROTA K 59 K 0-29 8 OLSZTYN 33km 3:44:33 8.82 [km/h] 09:48 [min/km]
305 178 MORITZ KAROL M 246 M 40-49 101 GRUDZIĄDZ / MOKRE BIEGIEM DLA MAGDY 33km 3:44:35 8.82 [km/h] 09:48 [min/km]
306 353 WOJCIECHOWSKI PIOTR M 247 M 50-59 33 BYDGOSZCZ GŁĘBOCZEK 33km 3:45:22 8.79 [km/h] 09:50 [min/km]
- 10 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - MALBORK GRUPA MALBORK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 20 BIAŁCZAK GRZEGORZ M - M 30-39 - OLSZTYN 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 27 BOSKY EWA K - K 40+ - OLSZTYN 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 31 BRYMERSKI ZBYSZEK M - M 40-49 - IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 50 DUDA JACEK M - M 40-49 - BRANIEWO DUDICOM.XYZ 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 54 DYLERT ARKADIUSZ M - M 30-39 - MALBORK GRUPA MALBORK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 57 DŻUGAN WITOLD M - M 50-59 - POZNAŃ 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 60 ETMAŃSKI RADOSŁAW M - M 30-39 - IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 69 FURMANIAK AGNIESZKA K - K 30-39 - MALBORK NYBORG-MAWENT 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 82 GRABOWSKI ANTONI M - M 30-39 - GDAŃSK PORANNY BIEGACZ 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 91 JANECKI KRZYSZOF M - M 40-49 - PIENIĘŻNO 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 96 JASNOCH ADAM M - M 40-49 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 129 KRAMARZ AGNIESZKA K - K 0-29 - GDAŃSK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 134 KROLIK JACEK M - M 40-49 - PASLEK ROZBIEGANY PASŁĘK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 143 KUŹNICKI GRZEGORZ M - M 40-49 - OLSZTYN 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 150 LEWIŃSKA MARLENA K - K 40+ - GRONOWO-GÓRNE 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 156 ŁOWCZAK WIESŁAW M - M 40-49 - ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 160 MAŁECKI JANUSZ M - M 50-59 - OJRZEŃ 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 161 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA K - K 40+ - OLSZTYN TEMPOO 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 162 MARACH PIOTR M - M 40-49 - TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 166 MAYKOWSKI WOJCIECH M - M 40-49 - WARSZAWA 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 173 MIĘDLAR JACEK M - M 40-49 - GDAŃSK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 182 MRÓZ KRZYSZTOF M - M 40-49 - ELBLĄG PASJA CZYNI WOLNYM 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 188 NIEDZIELSKA MONIKA K - K 30-39 - POZNAŃ 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 189 NIEDZIELSKI DARIUSZ M - M 30-39 - POZNAŃ AKTYWNY POZNAŃ 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 198 OLSZEWSKI MARCIN M - M 40-49 - WARSZAWA 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 203 OSKWAREK BOGDAN M - M 40-49 - MAŁE PUŁKOWO 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 208 PATYNA EWA K - K 40+ - KRAŚNIK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 209 PAWLAK ŁUKASZ M - M 30-39 - PSZCZÓŁKI BEERUNNER 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 216 PIROS PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - ŁOMIANKI KS ŁOMIANKI 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 217 PLASKATY SZYMON M - M 0-29 - PRUSZCZ GDAŃSKI ASICS OUTLET GDAŃSK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 219 POCHODAJ PAWEŁ M - M 30-39 - LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 227 PRYSZCZ DANIEL M - M 40-49 - POLESIE ZWOLEŃ BIEGA 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 229 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M - M 30-39 - OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 231 REDLIN MATEUSZ M - M 30-39 - MALBORK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 241 SANECKI PIOTR M - M 30-39 - PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 244 SERZYSKO WOJCIECH M - M 40-49 - MALBORK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 251 SIWAKOWSKI MICHAL M - M 30-39 - ELBLĄG SIEMENS ELBLĄG RUNNING TEAM 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 254 SKOWROŃSKI MARCIN M - M 40-49 - SKĘPE VEGE RUNNERS 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 255 SKUZJUS MICHAŁ M - M 0-29 - IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 257 SOBORSKI GRZEGORZ M - M 30-39 - WEGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 263 SZALAST DAWID M - M 0-29 - BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 273 ŚWIDERSKA AGATA K - K 30-39 - GIŻYCKO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 275 TANAJEWSKI DARIUSZ M - M 30-39 - OLSZTYN 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 277 TOMCZAK GRZEGORZ M - M 40-49 - BIAŁYSTOK 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 279 TWARDOWSKI SEBASTIAN M - M 30-39 - OLSZTYN SĄSIEDZI Z BARCZA 33km 0:00:00 - [km/h] 09:00 [min/km]
- 297 WOJNOWSKI WIESŁAW M - M 30-39 - GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 33km 0 - [km/h] 0 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ