2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Mieszkaniec Malborka Nazwa Pary Małżeńskiej Do zapłaty
1 Trapp Michał Pruszcz Gdański Bieg Główny Pruszcz Biega NIE opłacono on-line
2 Thielmann Justyna Gdańsk Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
3 Kozłowski Patryk MALBORK Bieg Główny TAK opłacono on-line
4 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg Główny Beniaminek 03 Starogard Gdański NIE opłacono on-line
5 Westrych Julia Gdynia Bieg Główny NIE opłacono on-line
6 Szambelan Marcin Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
7 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Główny PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY NIE opłacono on-line
8 Wasilewska Barbara Pisz Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
9 Zimna Daniela Tczew Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
10 Łącka Barbara Chojnice Bieg Główny Mks Chojniczanka 1930 NIE opłacono on-line
11 Zander Elżbieta Tczew Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
12 Ziębakowska Elżbieta Tczew Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
13 Rębowski Tomasz PASŁĘK Marsz Nordic Walking Active Family Pasłęk NIE Agnieszka i Tomek Rębowscy opłacono on-line
14 Rębowska Agnieszka Pasłęk Marsz Nordic Walking Active Family Pasłęk NIE Agnieszka i Tomek Rębowscy opłacono on-line
15 Thiede Jakub Malbork Bieg Główny TAK SBO 100PRO opłacono on-line
16 Thiede Joanna Malbork Bieg Główny TAK SBO 10OPRO opłacono on-line
17 Ćwiklińska Iwona GDYNIA Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
18 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
19 Machnikowski Adrian Sztum Bieg Główny NIE opłacono on-line
20 Lis Lukasz Swarozyn Bieg Główny BBL Starogard Gdański NIE opłacono on-line
21 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny NIE
22 Serocki Adam Elblag Bieg Główny NIE opłacono on-line
23 Znarowska Bożena Elblag Bieg Główny NIE opłacono on-line
24 Justa Beata Gniew Bieg Główny NIE opłacono on-line
25 Sychowicz Anna Bartoszyce Bieg Główny NIE
26 Giembicki Jan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum NIE opłacono on-line
27 Stepień-Dylert Monika malbork Marsz Nordic Walking TAK opłacono on-line
28 DALYAVSKIY EVGENIY Kaliningrad Bieg Główny NIE opłacono on-line
29 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
30 Kujawska Małgorzata Gniew Bieg Główny tRUNsformacja Gniewu NIE opłacono on-line
31 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK Bieg Główny TAK opłacono on-line
32 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg Główny OGRODOWA BIEGA/GETIN BANK PASŁĘK NIE opłacono on-line
33 Stachórko Krzysztof Pasłęk Bieg Główny Rozbiegany Pasłęk NIE opłacono on-line
34 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny Rozbiegany Pasłęk NIE opłacono on-line
35 Okoniewska Sylwia Malbork Marsz Nordic Walking TAK opłacono
36 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg Główny NIE opłacono on-line
37 Dering Marcin Demlin Bieg Główny NIE opłacono on-line
38 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg Główny NIE opłacono on-line
39 Moszońska Małgorzata MALBORK Bieg Główny TAK opłacono on-line
40 Dziwosz Paweł Malbork Bieg Główny BEZTLENOWI MALBORK TAK opłacono on-line
41 Tomczyk Piotr Tczew Bieg Główny NIE opłacono on-line
42 Daniel Kacper Karpiny Bieg Główny NIE
43 Bochon Agata Malbork Bieg Główny BBKTS TAK opłacono on-line
44 Gwizdała Bartosz Gołąbek Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
45 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
46 Czarnecki Piotr Sztum Bieg Główny NIE opłacono on-line
47 Dudzik Piotr Elbląg Bieg Główny El-Aktywni NIE opłacono on-line
48 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg Główny Wyklęci na Powiślu TAK opłacono on-line
49 Kargul Krzysztof Malbork Bieg Główny Wyklęci na Powiślu TAK opłacono on-line
50 Dywelski Mirosław Tczew Bieg Główny Biegający Tczew NIE opłacono on-line
51 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg Główny NIE opłacono on-line
52 Radzik Małgorzata Miłoradz Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
53 Suski Karol Malbork Bieg Główny NYBORG-MAWENT TAK opłacono on-line
54 Wójcik Piotr Gdynia Marsz Nordic Walking Morsik Weteran Gdynia NIE opłacono on-line
55 Przerwa Adrian Gdynia Marsz Nordic Walking Lubelskie Morsy NIE opłacono on-line
56 Załęska Agata Tczew Bieg Główny NIE opłacono on-line
57 Tucholski Piotr Tczew Bieg Główny NIE opłacono on-line
58 Puczka Anna Malbork Marsz Nordic Walking TAK opłacono on-line
59 Potorski Zbigniew Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
60 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg Główny NIE opłacono on-line
61 Rumkowski Henryk Gdynia Marsz Nordic Walking NIE opłacono
62 Rumkowska Beata gdynia Marsz Nordic Walking NIE opłacono
63 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny NIE opłacono on-line
64 karwowska angelika grudziadz Bieg Główny Akademia biegania NIE opłacono on-line
65 Berk Tomasz Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
66 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Marsz Nordic Walking GOSiR Osielsko NIE opłacono on-line
67 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz Marsz Nordic Walking GOSiR Osielsko NIE opłacono on-line
68 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny Kwidzyn Biega NIE opłacono on-line
69 Kosianowska Monika Malbork Marsz Nordic Walking Grupa Malbork / Malborskie Morsy TAK opłacono on-line
70 Jaruga Michał Koźliny Bieg Główny NIE opłacono on-line
71 Krusiński Mirosław Sztum Bieg Główny Gemalto NIE opłacono on-line
72 GIBAS Przemysław Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
73 TARAS DANIEL Malbork Bieg Główny 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO TAK opłacono on-line
74 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Marsz Nordic Walking TAK opłacono on-line
75 RYKAŁA Rafał Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
76 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg Główny Beztlenowi Malbork TAK opłacono on-line
77 Langmesser Kinga Sztum Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM NIE
78 Stępień Andrzej sztum Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM NIE
79 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny LKS Zantyr Sztum NIE opłacono on-line
80 DANA ANDRZEJ GRUDZIĄDZ Marsz Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz NIE PATYCZAKI - KASIA + ANDRZEJ opłacono
81 DANA KAZIMIERA GRUDZIĄDZ Marsz Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz NIE Patyczaki - Kasia + Andrzej opłacono
82 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ GRUDZIĄDZ Marsz Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz NIE PATYCZAKI - EDYTA+ ANDRZEJ opłacono
83 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ Marsz Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz NIE PATYCZAKI - EDYTA + ANDRZEJ opłacono
84 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska Bieg Główny KOCZAJ TEAM NIE opłacono on-line
85 Rokosz Robert Gdynia Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
86 Golubiewska Katarzyna Kajkowo/ Ostróda Marsz Nordic Walking NIE opłacono on-line
87 Michalak Marek Tczew Bieg Główny NIE opłacono on-line
88 Grabowski Damian Malbork Bieg Główny TAK Agnieszka Winiarska-Grabowska i Damian Grabowski opłacono on-line
89 Podolska Joanna Sylwia Elblag Bieg Główny NIE Podolscy Team opłacono on-line
90 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Bieg Główny NIE opłacono on-line
91 Tryba Zdzisław Sztum Bieg Główny NIE opłacono
92 Michalecka Beata MALBORK Bieg Główny TAK MICHALECCY opłacono on-line
93 Michalecki Jarosław Malbork Bieg Główny TAK MICHALECCY opłacono on-line
94 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Główny NIE opłacono on-line
95 Malinowski Marcin Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
96 Głowala Iwona Malbork Bieg Główny TAK opłacono on-line
97 Parandyk Adam Juszkowo Bieg Główny NIE opłacono on-line
98 Wilkiewicz Dawid Wejherowo Bieg Główny NIE opłacono on-line
99 Wilkiewicz Maja Wejherowo Bieg Dzieci i Młodzieży NIE
100 Wilkiewicz Franciszek Wejherowo Bieg Dzieci i Młodzieży NIE


Wyświetleń: 9802

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ