Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaczorowski Michał | Siedlce | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
2 | Kaczorowska Anna | Siedlce | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
3 | Kacper Soszynski | Mordy | Polska | Bieg Dzieci | ||
4 | Soszyński Maciej | Mordy | Polska | Bieg Dzieci | ||
5 | Sulej Aleksandra | Teodorów | Polska | START Bieg | ||
6 | Marciniak Cezary | Siedlce | Polska | Bieg Dzieci | ||
7 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Polska | START Bieg | CrossFit Siedlce | opłacono |
8 | Kowalczyk Edyta | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
9 | Malinowska Marta | Stara Dąbrówka | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
10 | Kubaś Ewa | Skórzec | Polska | Bieg Dzieci | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
11 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | START Bieg | opłacono | |
12 | Zańko Jakub | Skórzec | Polska | Bieg Dzieci | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
13 | Zańko Krzysztof | Skórzec | Polska | Bieg Dzieci | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
14 | Kubaś Agata | Skórzec | Polska | Bieg Dzieci | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
15 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | START Bieg | ||
16 | Giereło Jacek | Siedlce | Polska | START Bieg | opłacono | |
17 | Łagocki Maksymilian | Nowa Sól | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
18 | Olszewski Kamil | Skórzec | Polska | START Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
19 | Męczyński Sylwester | Misie | Polska | START Bieg | opłacono | |
20 | Krupa Krzysztof | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
21 | Nowowiejski Przemysław | Skórzec | Polska | START Bieg | opłacono | |
22 | Nowowiejska Lidia | Skórzec | Polska | START Bieg | opłacono | |
23 | Zamara Zbigniew | Biskupiec | Polska | START Bieg | opłacono | |
24 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
25 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | START Bieg | ||
26 | Sitarski Marcin | Siedlce | Polska | START Bieg | ||
27 | Maliszkiewicz Anna | Niwiski | Polska | START Bieg | opłacono | |
28 | Sandurski Mariusz | Siedlce | Polska | START Bieg | Run Barca | opłacono |
29 | Niedziałek Justyna | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
30 | Staniak Łukasz | Zgórznica | Polska | START Bieg | Vege Runners | opłacono |
31 | Zbieć Dariusz | Siedlce | Polska | START Bieg | DARFIK Team | opłacono |
32 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | START Bieg | SHA-LE-NI | opłacono |
33 | Kokoszka Aleksandra | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
34 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | START Bieg | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
35 | Stańczuk Dorota | Siedlce | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
36 | Solnica Alicja | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
37 | Montewka de Valle Jowita | Chodów | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
38 | Płusa Jerzy | Warszawa | Polska | START Bieg | opłacono | |
39 | Płusa Iwona | Warszawa | Polska | START Bieg | opłacono | |
40 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
41 | MARCINIUK AGATA | SIEDLCE | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
42 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | START Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
43 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | Polska | START Bieg | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
44 | Kubaś Marta | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
45 | Zańko Ewa | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
46 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Polska | START Bieg | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
Wyświetleń: 4476