Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa "RODZINY" - tylko dla biegu rodzinnego | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaluzny Andrzej | Boleslawiec | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | szalone zabcie | ||
2 | Kaluzna Ewelina | Boleslawiec | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | szalone zabcie | ||
3 | Szumacher Kamila | Brzeg Dolny | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
4 | Szumacher Apolonia | Brzeg Dolny | Polska | 2,8 km (BIEG RODZINNY) | M.A.J.K. | ||
5 | Szumacher Jan | Brzeg Dolny | Polska | 2,8 km (BIEG RODZINNY) | M.A.J.K. | ||
6 | Szumacher Michał | Brzeg Dolny | Polska | 2,8 km (BIEG RODZINNY) | M.A.J.K. | ||
7 | Grzelec Arkadiusz | Ciechów | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
8 | Podsiedlik-Grzelec Małgorzata | Ciechów | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
9 | Grzelec Aleksandra | Ciechów | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Szkoła Podstawowa CIECHÓW | ||
10 | Grzelec Mateusz | Ciechów | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Oratorium | ||
11 | Piasecka Halina | Gliwice | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | kopalniaki | ||
12 | Piasecki Mariusz | Gliwice | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | kopalniaki | ||
13 | Mach Szymon | Gloska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
14 | MACH Anna | Głoska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
15 | Posłuszny Mariusz | Głoska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | AKB ESEMAS | ||
16 | PAŃCZYK MONIKA | KRYNICZNO | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
17 | Ryba Łukasz Ryba | Kwiatkowice | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | KB Krokus Kwiatkowice | ||
18 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
19 | Rząsa Monika | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
20 | Juda Kacper | Legnica | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
21 | Mikołajczak Grzegorz | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
22 | Mikołajczak Aleksandra | Legnica | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | SP nr 4 Legnica | |||
23 | Marciniak Anna | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | 1975 | ||
24 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
25 | Kisiel Krzysztof | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | KB Lew Legnica | ||
26 | kucab andrzej | lubin | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
27 | Garski Patryk | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
28 | Łatka Zofia | Malczyce | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Szkoła Podstawowa w Malczycach | ||
29 | Stachów Damian | Malczyce | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
30 | Stachów Zuzanna | Malczyce | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
31 | Stachów Nina | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
32 | Tyszkowski Miłosz | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
33 | TYSZKOWSKI Hubert | MALCZYCE | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | |||
34 | Arciszewski Jaroslaw | malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | up100kgRT | ||
35 | Arciszewska Grazyna | Malczyce | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | up100kgRT | ||
36 | Arciszewski Anna | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | up100kgRT | ||
37 | Drohomirecka Jadwiga | Malczyce | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
38 | Prokop Grażyna | Malczyce | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | Może się uda | ||
39 | Prokop Gabriela | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Może się uda | ||
40 | Prokop Tadeusz | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Może się uda | ||
41 | MARCHEWKA ZOFIA | MALCZYCE | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
42 | MARCHEWKA HANNA | MALCZYCE | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
43 | MARCHEWKA ŁUKASZ | MALCZYCE | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
44 | Frankowski Piotr | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
45 | Białowąs Borys | Malczyce | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Szkoła Podstawowa w Malczycach | ||
46 | Pabich Paulina | Malczyce | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Szkoła Podstawowa w Malczycach | ||
47 | Pabich Patryk | Malczyce | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Szkoła Podstawowa w Malczycach | ||
48 | Tymiuk Dawid | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | TBM | ||
49 | Konopski Hubert | Malczyce | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Szkoła Podstawowa w Malczycach | ||
50 | Marciniak Igor | Michałów 53 | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica | ||
51 | Mazur Malgorzata | Miękinia | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
52 | Mazur Jerzy | Miękinia | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
53 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | JKB Miłkpowice | ||
54 | Kurek Tomasz | Miłkowice | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | szkoła pods Miłkowice | ||
55 | Kurek Kamila | Miłkowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Szkoła Milkowice/przedszkole | ||
56 | Morawski Jarosław | Oława | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Amator | ||
57 | Stefanski Pawel | Poznan | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | 100%amator | ||
58 | Brańka Łukasz | Pożarzysko | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Żarów Biega | ||
59 | Brańka Oliwia | Pożarzysko 6a | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | Żarów Biega | ||
60 | Brańka Martyna | Pożarzysko 6a | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Żarów Biega | ||
61 | Kwapis Łukasz | Ruja | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | KB Lew Legnica | ||
62 | WOŹNIAK KAMILA | SRODA SLASKA | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
63 | Arciszewski Marcin | Sroda Sląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | up100kgRT | ||
64 | PRUSEK PIOTR | ŚRODA ŚLASKA | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | ŚLĘZAK TEAM | ||
65 | Cholewiński Paweł | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Średzcy biegacze | ||
66 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | WATAHA | ||
67 | Maźniewski Grzegorz | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Średzcy biegacze | ||
68 | WALCZAK SŁAWOMIR | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
69 | WALCZAK TYMOTEUSZ | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
70 | Fedoszczak Edward | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
71 | Wójtowicz Katarzyna | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Średzcy biegacze | ||
72 | Ćwiąkała Bartosz | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
73 | Wroński Marek | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Aqua Fit OSiR Środa Śląska | ||
74 | Wrońska Julia | Środa Śląska | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | |||
75 | Stanik Dorota | Środa Śląska | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
76 | Piwowarczyk Małgorzata | Środa Śląska | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | |||
77 | Przytulska Alicja | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | |||
78 | jaskóła marcin | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | wkb piast wrocław | ||
79 | Jankoski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
80 | Dzierża Maciej | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
81 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | ||
82 | Sakrajda Piotr | Wawrzeńczyce | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
83 | Burak Justyna Burak | Wąsosz | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
84 | Jagielski Mateusz | Wilczków | Polska | 1,2 km (BIEG MŁODZIEŃCZY) | |||
85 | Targowska Justyna | Wołów | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Wołów Biega | ||
86 | Syguła Sylwiusz | Wołów | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Wołów Biega | ||
87 | Staszczyk Katarzyna | Wołów | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
88 | PATER zbigniew | WROCŁAW | Polska | 2,8 km (MARSZ NORDIC WALKING) | wkb piast wrocław | ||
89 | Reczuch Oliwia | Wrocław | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Przedszkole PROMYK SŁOŃCA Wrocław | ||
90 | Radecki Jakub | Wrocław | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | Kubutek Running Team Wrocław | ||
91 | Jurkiewicz Dominik | WROCŁAW | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
92 | Zagórski Radek Zagórski | Zlotoryja | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
93 | Frydecka Elzbieta | Zrodla | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | |||
94 | Frdecki Sławomir | ŹRÓDŁA | Polska | 5,5 km (BIEG GŁÓWNY) | 1960 |
Wyświetleń: 9343