Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rychert Oliwier Borkowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Amator Kiełpino
2 Borys Sandra Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI Dan-Dach Pokrycia Dachowe
3 Borys Wiktoria Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Dan-Dach Pokrycia Dachowe
4 Borys Kalina Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Dan-Dach Pokrycia Dachowe
5 Hein Franciszek Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
6 Hein Konstancja Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
7 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
8 Brzeska Julia Kartuzy Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI Bat Kartuzy
9 LEIK Małgorzata Gdańsk Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
10 Lewandowska Patrycja Ustka Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
11 Jagłowski Tymon Kiełpino Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY
12 Bieszka Kornelia Somonino Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
13 JOŃCZYK PATRYK GDYNIA Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W GDYNI
14 Leik Marta Gdańsk Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
15 Dzik Ksawery Elblag Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
16 Pikarski Joachim Smołdzino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP Przodkowo
17 Rybakowski Nikodem Żukowo Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY SP Żukowo
18 Rybakowska Kaja Żukowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI SP Żukowo
19 Pikarska Oliwia Smołdzino Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI SP Przodkowo
20 Stolc Jakub Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY Przedszkole aniołek
21 Stolc Tymoteusz Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
22 Kołtun Jakub Słupsk Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY Rezerwowe Psy
23 Stolarek Michał Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY Pruszcz Biega
24 Stolarek Pola Pruszcz Gdański Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Pruszcz Biega
25 Krawczyński Bartosz Krawczyński Dzierżążno Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY naelektryzowani
26 Krawczyńska Zofia Krawczyńska Dzierżążno Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI naelektryzowani
27 Paradowski Xavier Pelplin Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Zkiw Kulice
28 Bieszke Otylia Mosty Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Wymiatacze
29 Bieszke Zuzia Mosty Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Wymiatacze
30 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
31 Depczynska Nikola Chwaszczyno Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
32 Gronowski Maksymilian Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP nr 11 Gdynia
33 Kuchnowska Klaudia Werblinia Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
34 Kuchnowski Dominik Werblinia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA
35 ŻOŁĄDŹ JÓZEF KIEŁPINO Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
36 ŻOŁĄDŹ TOMASZ KIEŁPINO Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
37 Kaszyński Franciszek Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
38 Formela Livia Kielpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
39 Okroy Zuzanna Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
40 Grzenkowicz Paweł Linia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
41 Grzenkowicz Tomek Linia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
42 Czerwiński WIKTOR Piastoszyn Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Szkoła podstawowa Żalno
43 Karwowski Tymoteusz Mosty Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY
44 Grota Wojciech Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
45 Czaja Filip Kiełpino Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY
46 Manikowska Natalia Borzytuchom Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI SP Borzytuchom
47 Manikowski Miłosz Borzytuchom Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY SP Borzytuchom
48 Szczypior Paulina Wyszecino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI GKS KASZUBI LUZINO
49 Jankowski Borys Malbork Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
50 Jankowski Igor Malbork Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
51 Cirocki Nikodem Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
52 Grzenkowicz Anna Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
53 Grzenkowicz Marta Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
54 Grzenkowicz Piotr Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
55 Pobudkiewicz Zuzanna Szczenurze Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI UKS Ekoludek Szczenurze
56 Węsierski Filip Bytów Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
57 Pawłoski kacper Elbląg Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
58 Wiesner Maciej Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
59 Rembalska Zofia Bytow Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI Świat Płytek u Kryspina
60 Kłosowska Maja Gdańsk Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
61 Stiewa Natalia Gdańsk Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
62 Jezierski Aleksander Gdansk Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
63 Kotłowska Aleksandra Kwidzyn Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
64 Kotłowska Emilia Kwidzyn Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
65 Stencel Martyna kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
66 Stencel Szymon kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
67 Gajewski Julian Tczew Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY Przedszkole nr 8 w Tczewie
68 Gajewski Filip Tczew Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie
69 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
70 Ropela Sebastian Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
71 Ropela Sandra Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
72 Chojnacki Gabriel Banino Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY SP Banino
73 Chojnacki Marceli Banino Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY SP Banino
74 Plichta Agata Goręczyno Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI SP Goręczyno
75 Drewa Zuzanna Kartuzy Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
76 Wons Zofia Czersk Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
77 Wons Jan Czersk Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
78 Jarzębińska Maja Gdańsk Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI Pozytywna Szkoła Podstawowa
79 Murglin Michał Rumia Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
80 Brosze Zuzanna Pelplin Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
81 Brosze Magdalena Pelplin Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
82 Dardzińska Martyna Rumia Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI Przedszkole Rezydencja Malucha Rumia
83 Kiraga Julia Elbląg Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
84 Szwichtenberg Bartłomiej Somonino Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
85 Bielińska Antonina Kartuzy Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
86 Nieżurawski Hubert Czersk Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY
87 Szarmach Olivier Ocypel Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY Szarmach Team
88 Szarmach Olivia Ocypel Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Szarmach Team
89 Zabrocki Michał Lipusz Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
90 Zabrocka Zofia Lipusz Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
91 Lipiński Jakub Rybaki Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
92 Lipiński Jan Rybaki Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
93 Trella Konrad Mrzezino Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
94 Trella Iga Mrzezino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
95 Bielawa Laura Gołubie Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
96 Kluczewski Filip Bytów Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY RuntaStyczni team Bytów
97 Kosicka Katarzyna Słupsk Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI AML Słupsk
98 Kosicka Zofia Słupsk Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI AML Słupsk
99 Kosicki Kajetan Słupsk Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY AML Słupsk
100 MADEJA Wiktoria KIEŁPINO Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI


Wyświetleń: 4887

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ