Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borys Wiktoria | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
2 | Borys Kalina | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
3 | Hein Konstancja | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
4 | Lewandowska Patrycja | Ustka | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
5 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
6 | Rybakowska Kaja | Żukowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | SP Żukowo | |
7 | Stolarek Pola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Pruszcz Biega | |
8 | Bieszke Otylia | Mosty | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Wymiatacze | |
9 | Bieszke Zuzia | Mosty | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Wymiatacze | ||
10 | Michna Zuzanna | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
11 | Kuchnowska Klaudia | Werblinia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
12 | Formela Livia | Kielpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
13 | Okroy Zuzanna | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
14 | Szczypior Paulina | Wyszecino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | GKS KASZUBI LUZINO | |
15 | Grzenkowicz Marta | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
16 | Kłosowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
17 | Ropela Sandra | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
18 | Brosze Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
19 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
20 | Klas Zuzanna | Luzino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
21 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku | |
22 | Ciechanowska Lena | Kartuzy | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | sp 2 Kartuzy | |
23 | Pragacz Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | SP Rotmanka | |
24 | Sawirska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | SP43 Gdynia | |
25 | KRAUZA WIKTORIA | KARTUZY | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | |
26 | Bebkiewicz Laura | Gdynia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | OKAS Gdynia | |
27 | Sitarczuk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | SP 1 Gdańsk | |
28 | Wolny Michalina | Rotmanka | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Klub dziadka Rynia | |
29 | Maszota Izabela | Rozłazino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
30 | Puzdrowska Ania | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
31 | Makurat Oliwa | Skorzewo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
32 | Grzyb Maja | Kopytkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | PSP Kopytkowo | |
33 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
34 | Kęsik Natalka | Słupsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Świat Płytek u Kryspina | |
35 | Janik Laura | Rotmanka | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
36 | Cała Lena | Bytów | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Świat Płytek u Kryspina | ||
37 | Utkała Nadia | Kartuzy | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
38 | Dwulit Oliwia | Słupsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
39 | Flisikowska Klaudia | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
40 | Czapiewska Karolina | Gapowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
41 | Żardecka EWA | Starogard gdanski | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
42 | Szeffs Julia | Tuchola | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Szkola Podstawowa nr 1 Tuchola | |
43 | Walkusz Martyna | sianowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | staniszewo | |
44 | Kaczorowska Maja | juszkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Sapiące Gazele | |
45 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
46 | Gulcz Magdalena | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | SP BANINO | |
47 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Belta Team Gdańsk | |
48 | Szopińska Milena | Starogard Gdański | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | The Szopin Stones Running Team | |
49 | Saluk Daria | Juszkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Sapiące Gazele | |
50 | Nowakowski Kalina | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Akademia Biegowa Kiełpino | |
51 | WOJTACKA Lena | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Sosnowa Team Grudziądz |
Wyświetleń: 14626