Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
2 | Jankowski Borys | Malbork | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
3 | Jankowski Igor | Malbork | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
4 | Cirocki Nikodem | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
5 | Gajewski Filip | Tczew | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie | |
6 | Chojnacki Gabriel | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Banino | |
7 | Chojnacki Marceli | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Banino | |
8 | Wons Jan | Czersk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
9 | Szwichtenberg Bartłomiej | Somonino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
10 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szarmach Team | |
11 | Zabrocki Michał | Lipusz | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
12 | Lipiński Jakub | Rybaki | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
13 | Kluczewski Filip | Bytów | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | RuntaStyczni team Bytów | |
14 | Stencel Filip | Czarna Dąbrówka | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | |
15 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Wencik Team | |
16 | Jaskulski Wojciech | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
17 | Kowalczyk Eryk | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
18 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
19 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | MOS ZATOKA | |
20 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | OSP Kłosowo | |
21 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
22 | WŁADYMIRUK Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Pruszcz Biega | |
23 | Wójtowicz Zbyszek | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
24 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
25 | Cicholski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
26 | Klawikowski Wojciech | Rąty | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Akademia Biegowa Kiełpino | |
27 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
28 | Makurat Miłosz | Skorzewo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
29 | Janikowski Paweł | Czersk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Przedszkole Jana Brzechwy w Czersku | |
30 | BŁASZCZAK ERYK | TCZEW | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | KONTENER FORMY | |
31 | Puzdrowski Mikołaj | Sierakowice | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
32 | Treder Olaf | Grzybno | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
33 | Lendzion Alexander | Gdansk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szkola nr 42 Gdańsk | |
34 | Wydarty Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | elkapitano.pl | |
35 | Kalinka Dominik | Kościerzyna | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
36 | Łazar Dawid | Łęczyce | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
37 | Maćkowski Hubert | Sławki | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
38 | Szymichowski Kamil | Kielpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
39 | Kłos Wiktor | Skórcz | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Wilk Kociewski Junior | |
40 | Macura Dominik | Ząbki | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
41 | Macura Szymon | Ząbki | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
42 | Lubiński Antoni | Przechlewo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
43 | Czoska Jakub | Gdynia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
44 | Brzeski Michał | Kamela | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Egiertowo | |
45 | SZYBOWSKI BARTOSZ | STĘZYCA | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
46 | Grot Nikodem | STĘŻYCA | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
47 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | MKS Truso Elbląg | |
48 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
49 | hennig konrad | WEJHEROWO | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY |
Wyświetleń: 14562