Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY KreativSpirt
202 Sikorski Antoni Kartuzy Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY sp 2 Kartuzy
203 Sikorski Ignacy Kartuzy Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
204 Polejowski Marcin Lębork Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
205 Konkel Dominika Borzestowo Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI Sp nr 2 im.m.kopernika Kartuzy
206 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) T-Mobile Sport Team
207 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY T-Mobile Sport Team
208 Wielgos Oliwia Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
209 Bójczuk Piotr Gdańsk Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
210 Gosz Klaudia Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
211 Gosz Nikola Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
212 Puzdrowska Anastazja Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI opłacono
213 Dułak Konrad Skorzewo Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY UKS Olimpijczyk Skorzewo
214 Lubecki Maksymilian Skorzewo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY UKS Olimpijczyk Skorzewo
215 Puzdrowska Ania Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
216 Wika Agata Skorzewo Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI UKS Olimpijczyk Skorzewo
217 Domaszk Klaudia Skorzewo Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI UKS Olimpijczyk Skorzewo
218 Makurat Oliwa Skorzewo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI UKS Olimpijczyk Skorzewo
219 Makurat Miłosz Skorzewo Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY UKS Olimpijczyk Skorzewo
220 Makurat Kornelia Skorzewo Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI UKS Olimpijczyk Skorzewo
221 Makurat Dominik Skorzewo Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY UKS Olimpijczyk Skorzewo
222 Lubecka Wiktoria Skorzewo Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI UKS Olimpijczyk Skorzewo
223 Troka Julita Skorzewo Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI UKS Olimpijczyk Skorzewo
224 Grzyb Ola Kopytkowo Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI OP Kopytkowo
225 Grzyb Maja Kopytkowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI PSP Kopytkowo
226 Janikowski Paweł Czersk Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY Przedszkole Jana Brzechwy w Czersku
227 kilarski mateusz GDANSK Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
228 Kilarska Natalia Juszkowo Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
229 BŁASZCZAK ERYK TCZEW Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY KONTENER FORMY
230 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
231 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
232 Kęsik Natalka Słupsk Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Świat Płytek u Kryspina
233 Roch Wiktoria Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) No Excuses
234 Złoch Julia Sierakowice Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
235 Złoch Kacper Sierakowice Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
236 Puzdrowski Mikołaj Sierakowice Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
237 Puzdrowski Albert Sierakowice Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
238 Rohde Kornel Kartuzy Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
239 Treder Olaf Grzybno Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
240 Treder Konrad Grzybno Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
241 Konstantynowicz Pola Gdynia Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
242 Brylowski Fabian Kiełpino Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Przedszkole aniołek
243 Zdanko Oliwier Gdynia Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
244 Radomska Iga Tuchom Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
245 Radomski Iwo Tuchom Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
246 Janik Laura Rotmanka Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
247 Kęsik Klaudia Słupsk Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI Świat Płytek u Kryspina
248 Kęsik Natalka Słupsk Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI Świat Płytek u Kryspina
249 Jankowski Piotr BYTÓW Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Świat Płytek u Kryspina
250 Jasiulewicz Sebastian ELBLĄG Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Sp.nr.6 ELBLĄG
251 Kaczan Amelka Elbląg Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
252 Lendzion Alexander Gdansk Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY Szkola nr 42 Gdańsk
253 Trzeciakowska Amelia Bytów Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI Świat Płytek u Kryspina
254 Brovchenko Mikołaj Bytów Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Świat Płytek u Kryspina
255 Garski Kryspin Bytów Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Świat Płytek u Kryspina
256 Kunowski Witek Gdańsk Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
257 Metera Konrad Nowa Wieś Leb. Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Sp Nowa Wies Leb.
258 Cała Lena Bytów Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Świat Płytek u Kryspina
259 Cała Dawid Bytów Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Świat Płytek u Kryspina
260 Olczak Pola Gdansk Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
261 Olczak Julian Gdansk Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
262 MIELEWCZYK KORNELIA Lębork Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
263 Utkała Nadia Kartuzy Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
264 Utkała Norbert Kartuzy Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
265 Dwulit Oliwia Słupsk Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
266 Czapiewska Dorota Gapowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
267 Wicki Franek Kartuzy Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
268 Czapiewski Krzysztof Gapowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
269 Syldatk Maciej Mściszewice Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Metrożercy
270 Flisikowska Klaudia Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
271 Czapiewska Karolina Gapowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
272 Syldatk Majka Mściszewice Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Metrożercy
273 Syldatk WERONIKA Mściszewice Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI Metrożercy
274 Żardecka EWA Starogard gdanski Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
275 Kalinowska Nikola Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
276 Zdanowicz Agata Starogard Gdanski Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
277 Wydarty Anna Gdańsk Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI elkapitano.pl
278 Regliński Oskar Borucino Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY
279 Wydarty Jan Gdańsk Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY elkapitano.pl
280 Reglinski Krystian Borucino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
281 Pouch Martyna REda Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI UKS Ciechocino Reda
282 Lewańczyk Patrycja STĘŻYCA Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI Metrożercy
283 LEWAŃCZYK Paulina STĘŻYCA Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI Metrożercy
284 LEWAŃCZYK Natalia STĘŻYCA Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI Metrożercy
285 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
286 Wantoch - Rekowski Łukasz Nowe Polaszki Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP Stare Polaszki
287 Piechociński Gniewko Gdynia Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
288 Kalinka Dominik Kościerzyna Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
289 Łazar Dawid Łęczyce Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
290 Szeffs Julia Tuchola Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Szkola Podstawowa nr 1 Tuchola
291 Grzegorek Mateusz Zbychowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP6 Reda
292 Grzegorek Magdalena Zbychowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Chatka Puchatka Reda
293 Walkusz Marzena sianowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) staniszewo
294 Walkusz Martyna sianowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI staniszewo
295 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Pruszcz Biega
296 Walkusz Michal sianowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY staniszewo
297 Maćkowska Daria Sławki Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
298 Maćkowski Hubert Sławki Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
299 Maćkowska Nikola Sławki Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
300 mielcarek ANTOSIA Reda Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Tosiaczkowo Team


Wyświetleń: 7287

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ