Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Maja Władysławowo Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
2 Adamczyk Oliwia Władysławowo Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
3 Bajer Kaja Banino Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
4 Bebkiewicz Laura Gdynia Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI OKAS Gdynia
5 Bebkiewicz Sara Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI OKAS Gdynia
6 Bielawa Laura Gołubie Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
7 Bielińska Antonina Kartuzy Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
8 Bieszka Kornelia Somonino Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
9 Bieszke Otylia Mosty Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Wymiatacze
10 Bieszke Zuzia Mosty Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Wymiatacze
11 Bójczuk Piotr Gdańsk Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
12 Borys Kalina Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Dan-Dach Pokrycia Dachowe
13 Borys Sandra Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI Dan-Dach Pokrycia Dachowe
14 Borys Wiktoria Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Dan-Dach Pokrycia Dachowe
15 Brosze Magdalena Pelplin Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
16 Brosze Zuzanna Pelplin Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
17 Brovchenko Mikołaj Bytów Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Świat Płytek u Kryspina
18 Brylowski Fabian Kiełpino Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Przedszkole aniołek
19 Brzeska Julia Kartuzy Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI Bat Kartuzy
20 Brzeska Nikola Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI Bat Kartuzy
21 Brzeski Michał Kamela Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY SP Egiertowo
22 Bubeła Pola Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
23 Bubeła Szymon Gdańsk Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
24 BŁASZCZAK ERYK TCZEW Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY KONTENER FORMY
25 Cała Dawid Bytów Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Świat Płytek u Kryspina
26 Cała Lena Bytów Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI Świat Płytek u Kryspina
27 Chojnacki Gabriel Banino Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY SP Banino
28 Chojnacki Marceli Banino Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY SP Banino
29 Cicholska Dorota Gdańsk Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
30 Cicholski Wojciech Gdańsk Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
31 Ciechanowska Lena Kartuzy Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI sp 2 Kartuzy
32 Ciechanowski Marcel Kartuzy Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
33 Cirocki Nikodem Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
34 Cyperska Emma kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI zerówka Kiełpio
35 Czaja Filip Kiełpino Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY
36 Czapiewska Dorota Gapowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
37 Czapiewska Karolina Gapowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
38 Czapiewski Krzysztof Gapowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
39 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
40 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
41 Czerwiński WIKTOR Piastoszyn Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Szkoła podstawowa Żalno
42 Czoska Jakub Gdynia Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
43 Dardzińska Martyna Rumia Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI Przedszkole Rezydencja Malucha Rumia
44 Dardzyński Bartosz Juszkowo Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
45 Dardzyński Szymon Juszkowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
46 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
47 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
48 Depczynska Nikola Chwaszczyno Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
49 Domaszk Klaudia Skorzewo Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI UKS Olimpijczyk Skorzewo
50 Drewa Zuzanna Kartuzy Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI
51 Dułak Konrad Skorzewo Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY UKS Olimpijczyk Skorzewo
52 Dwulit Oliwia Słupsk Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
53 Dzielecka Julia gdynia Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI przedszkole nr 46 w Gdyni
54 Dzielecki Jakub gdynia Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
55 Dzik Ksawery Elblag Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
56 Fietkiewicz Marcel Lebork Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
57 Flisikowska Klaudia Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
58 Formela Livia Kielpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
59 Gajewski Filip Tczew Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie
60 Gajewski Julian Tczew Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY Przedszkole nr 8 w Tczewie
61 Garski Kryspin Bytów Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Świat Płytek u Kryspina
62 Gawlik Basia KIEŁPINO Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
63 Glowienke Rozalia Darzlubie Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Przedszkole Zaczarowana Łąka w Darzlubiu
64 Gniba Mateusz Lębork Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
65 Gniba Michal Lębork Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
66 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI Godlewski Runners
67 Godzińska Aurelia Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
68 Gosz Klaudia Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
69 Gosz Nikola Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
70 Gronowski Maksymilian Gdynia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP nr 11 Gdynia
71 Grot Nikodem STĘŻYCA Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
72 Grota Wojciech Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY Szkoła podstawowa w Kiełpinie
73 Gruchała Marcel Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
74 Gruchała Marta Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
75 Gruchała Piotr Goręczyno Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy
76 Grzegorek Magdalena Zbychowo Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) Chatka Puchatka Reda
77 Grzegorek Mateusz Zbychowo Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY SP6 Reda
78 Grzenkowicz Anna Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI
79 Grzenkowicz Marta Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
80 Grzenkowicz Paweł Linia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
81 Grzenkowicz Piotr Kiełpino Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
82 Grzenkowicz Tomek Linia Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
83 Grzyb Maja Kopytkowo Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI PSP Kopytkowo
84 Grzyb Ola Kopytkowo Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI OP Kopytkowo
85 Gulcz Alicja Banino Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI SP BANINO
86 Gulcz Barbara Banino Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI SP BANINO
87 Gulcz Magdalena Banino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI SP BANINO
88 Gurzęda Eryk Rumia Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
89 Gurzęda Kacper Rumia Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY
90 Hawryszko Dominik Dębogórze Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
91 Hein Franciszek Kiełpino Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY
92 Hein Konstancja Kiełpino Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI
93 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY Sp.48 Gdańsk
94 hennig konrad WEJHEROWO Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY
95 Hołówka Lena Reda Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014)
96 Hołówko Franciszek Reda Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
97 Hołówko Tymon Reda Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY
98 Huścio Marika Gdańsk Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI
99 Jabłońska Martyna SŁAWNO Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI MKS Święc Sławno
100 Jabłońska Milenka Czarne Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI


Wyświetleń: 6389

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ