Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Maja | Władysławowo | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
2 | Adamczyk Oliwia | Władysławowo | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
3 | Bajer Kaja | Banino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
4 | Bebkiewicz Laura | Gdynia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | OKAS Gdynia | |
5 | Bebkiewicz Sara | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | OKAS Gdynia | |
6 | Bielawa Laura | Gołubie | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
7 | Bielińska Antonina | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
8 | Bieszka Kornelia | Somonino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
9 | Bieszke Otylia | Mosty | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Wymiatacze | |
10 | Bieszke Zuzia | Mosty | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Wymiatacze | ||
11 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
12 | Borys Kalina | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
13 | Borys Sandra | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
14 | Borys Wiktoria | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
15 | Brosze Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
16 | Brosze Zuzanna | Pelplin | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
17 | Brovchenko Mikołaj | Bytów | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | Świat Płytek u Kryspina | |
18 | Brylowski Fabian | Kiełpino | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | Przedszkole aniołek | |
19 | Brzeska Julia | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | Bat Kartuzy | |
20 | Brzeska Nikola | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Bat Kartuzy | |
21 | Brzeski Michał | Kamela | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Egiertowo | |
22 | Bubeła Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
23 | Bubeła Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
24 | BŁASZCZAK ERYK | TCZEW | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | KONTENER FORMY | |
25 | Cała Dawid | Bytów | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Świat Płytek u Kryspina | |
26 | Cała Lena | Bytów | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | Świat Płytek u Kryspina | ||
27 | Chojnacki Gabriel | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Banino | |
28 | Chojnacki Marceli | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | SP Banino | |
29 | Cicholska Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
30 | Cicholski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
31 | Ciechanowska Lena | Kartuzy | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | sp 2 Kartuzy | |
32 | Ciechanowski Marcel | Kartuzy | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
33 | Cirocki Nikodem | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
34 | Cyperska Emma | kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | zerówka Kiełpio | |
35 | Czaja Filip | Kiełpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
36 | Czapiewska Dorota | Gapowo | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
37 | Czapiewska Karolina | Gapowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
38 | Czapiewski Krzysztof | Gapowo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
39 | Czerwińska Izabela | Juszkowo | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
40 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
41 | Czerwiński WIKTOR | Piastoszyn | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa Żalno | |
42 | Czoska Jakub | Gdynia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
43 | Dardzińska Martyna | Rumia | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | Przedszkole Rezydencja Malucha Rumia | |
44 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
45 | Dardzyński Szymon | Juszkowo | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
46 | Dekowska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
47 | Dekowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
48 | Depczynska Nikola | Chwaszczyno | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
49 | Domaszk Klaudia | Skorzewo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
50 | Drewa Zuzanna | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
51 | Dułak Konrad | Skorzewo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
52 | Dwulit Oliwia | Słupsk | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
53 | Dzielecka Julia | gdynia | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | przedszkole nr 46 w Gdyni | |
54 | Dzielecki Jakub | gdynia | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
55 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
56 | Fietkiewicz Marcel | Lebork | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
57 | Flisikowska Klaudia | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
58 | Formela Livia | Kielpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
59 | Gajewski Filip | Tczew | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie | |
60 | Gajewski Julian | Tczew | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | Przedszkole nr 8 w Tczewie | |
61 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Świat Płytek u Kryspina | |
62 | Gawlik Basia | KIEŁPINO | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
63 | Glowienke Rozalia | Darzlubie | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | Przedszkole Zaczarowana Łąka w Darzlubiu | |
64 | Gniba Mateusz | Lębork | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
65 | Gniba Michal | Lębork | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
66 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | Godlewski Runners | |
67 | Godzińska Aurelia | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
68 | Gosz Klaudia | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
69 | Gosz Nikola | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
70 | Gronowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | SP nr 11 Gdynia | |
71 | Grot Nikodem | STĘŻYCA | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
72 | Grota Wojciech | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
73 | Gruchała Marcel | Kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
74 | Gruchała Marta | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
75 | Gruchała Piotr | Goręczyno | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy | |
76 | Grzegorek Magdalena | Zbychowo | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | Chatka Puchatka Reda | |
77 | Grzegorek Mateusz | Zbychowo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | SP6 Reda | |
78 | Grzenkowicz Anna | Kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | ||
79 | Grzenkowicz Marta | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
80 | Grzenkowicz Paweł | Linia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
81 | Grzenkowicz Piotr | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
82 | Grzenkowicz Tomek | Linia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
83 | Grzyb Maja | Kopytkowo | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | PSP Kopytkowo | |
84 | Grzyb Ola | Kopytkowo | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | OP Kopytkowo | |
85 | Gulcz Alicja | Banino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI | SP BANINO | |
86 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP BANINO | |
87 | Gulcz Magdalena | Banino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | SP BANINO | |
88 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
89 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
90 | Hawryszko Dominik | Dębogórze | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
91 | Hein Franciszek | Kiełpino | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) CHŁOPCY | ||
92 | Hein Konstancja | Kiełpino | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) DZIEWCZYNKI | ||
93 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Sp.48 Gdańsk | |
94 | hennig konrad | WEJHEROWO | Polska | Bieg Chochlika (2011-2010) CHŁOPCY | ||
95 | Hołówka Lena | Reda | Polska | Bieg Maluszka z rodzicami (2017- 2014) | ||
96 | Hołówko Franciszek | Reda | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
97 | Hołówko Tymon | Reda | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
98 | Huścio Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
99 | Jabłońska Martyna | SŁAWNO | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | MKS Święc Sławno | |
100 | Jabłońska Milenka | Czarne | Polska | Bieg Krasnala (2013-2012) DZIEWCZYNKI |
Wyświetleń: 14610