Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sapalska Michalina Lubiewo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
2 Augustyńska Mirosława Charzykowy Start biegu - 15km opłacono
3 Dzięgiel Andżelika Toruń Start biegu - 15km
4 Bernacki Piotr Gleszczonek Start biegu - 15km opłacono
5 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Start biegu - 15km opłacono
6 Stykała Magdalena Bukowiec Start biegu - 15km opłacono
7 Stykała Adrianna Bukowiec Start biegu - 15km opłacono
8 miesikowski piotr grudziadz Start biegu - 15km opłacono
9 Wisniewska Agnieszka Bukowiec Start biegu - 15km opłacono
10 Karwasz Paulina Lubiewo Start biegu - 15km opłacono
11 Piotrowski Jakub Rzepiczna Start biegu - 15km opłacono
12 Żukowska Joanna Lubiewo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
13 Kulczyk Medard Sucha Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
14 Pacek Dariusz Lubiewo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
15 Krzoska Krzysztof Bysław Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
16 Nowakowski Czeslaw Warszawa Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
17 Marciniak Kacper Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
18 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Start biegu - 15km opłacono
19 Chabros Małgorzata Świecie Start biegu - 15km opłacono
20 Pawłowska Marlena Człuchów Start biegu - 15km opłacono
21 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start biegu - 15km opłacono
22 Gawin Rafał kościerzyna Start biegu - 15km
23 Wysocki Patryk Tuchola Start biegu - 15km opłacono
24 Drewczyńska Adrianna Chojnice Start biegu - 15km opłacono
25 Modrzejewska-Iwicka Aneta Sucha Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
26 Mika Oskar Bydgoszcz Start biegu - 15km
27 Bąk Oskar Mąkowarsko Start biegu - 15km
28 Kontny Dawid Iwiec "Leśnik" opłacono
29 Mięsikowski Robert Grudziądz Start biegu - 15km opłacono
30 Brzezińska Marta Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
31 Sikora Artur Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
32 Kaliszewska Małgorzata Tryszczyn Start biegu - 15km opłacono
33 Michna Justyna Świecie Start biegu - 15km opłacono
34 Suchomska Beata Świekatowo Start biegu - 15km opłacono
35 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
36 Kaliszewski Daniel Tryszczyn Start biegu - 15km opłacono
37 Weiland Emila Unisław Start biegu - 15km opłacono
38 Fryca Karolina Klonowo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
39 Tomaszewski Marek Świekatowo Start biegu - 15km opłacono
40 Tomaszewska Mariola Świekatowo Start biegu - 15km opłacono
41 Kutowski Wiesław Glasgow Start biegu - 15km opłacono
42 Brac Grażyna Grudziądz Start biegu - 15km opłacono
43 Olszewski Piotr Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
44 tobolska grażyna grudziądz Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
45 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start biegu - 15km
46 Bernacki Dominik Czarnowo Start biegu - 15km opłacono
47 Gniot Bożena Minikowo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
48 Kopacz Adrian Bysław Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
49 Gniot Henryk Minikowo "Leśnik" opłacono
50 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start biegu - 15km
51 Kopacz Arkadiusz Bysław Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
52 GAŁUSZKA DOROTA Grudziądz Start biegu - 15km opłacono
53 Kulczyk Medard Sucha Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
54 Nelke Monika Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
55 Umiejski Sebastian Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
56 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
57 Krzoska Dorota Brusy Start biegu - 15km opłacono
58 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
59 Tadeja Jakub Toruń Start biegu - 15km AlcoStrike opłacono
60 Poczewski Jan Złotów Start biegu - 15km ANKO sport
61 Cyron Bogumił Śliwice "Biegające Śliwice" Biegające Śliwice opłacono
62 Lipkowska Magdalena śliwice "Biegające Śliwice" Biegające Śliwice opłacono
63 Kaak Henryk Raciąż Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo BiegamPoBorach
64 Barszczewski Sebastian Mielenko Start biegu - 15km Błękitny Patrol WWF opłacono
65 wolny piotr bydgoszcz Start biegu - 15km Brzoza Biega opłacono
66 STRYCHALSKI TOMASZ BYDGOSZCZ Start biegu - 15km BYDGOSZCZ RUN PROJECT opłacono
67 Nartowski Kamil Toruń Start biegu - 15km Dąbrowski Team
68 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Start biegu - 15km DecathlonTeam Inowrocław
69 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA Grudziądz Start biegu - 15km DRUŻYNA SZPIKU opłacono
70 Rudnik Jerzy Chojnice Start biegu - 15km florian chojnice opłacono
71 Łożyński Jacek Chojnice Start biegu - 15km Florian Chojnice opłacono
72 Miszke Kazimierz Czersk Start biegu - 15km florian chojnice opłacono
73 Brac MARIAN Grudziądz Start biegu - 15km Grupa WB opłacono
74 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Start biegu - 15km kkb opłacono
75 Kemuś Jarosław Doręgowice "Leśnik" Klub Biegających Leśników opłacono
76 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski Start biegu - 15km KM Truchcik Łubianka
77 Grzonka Kamila Bytonia Start biegu - 15km KS Sokół Zblewo opłacono
78 JANIK Roman KWIDZYN Start biegu - 15km KWIDZYN BIEGA opłacono
79 Chorąży Karolina Koszalin Start biegu - 15km LEO-TEAM opłacono
80 Wirkus Łukasz Lipnica Start biegu - 15km Lkb im. Braci Petk Lębork
81 Nowosielski Piotr Sztum Start biegu - 15km LKS "ZANTYR" Sztum opłacono
82 Kuta Krystyna Serock Start biegu - 15km LUKS Serock opłacono
83 Paczkowska Patrycja Nowy Jasiniec Start biegu - 15km LUKS Serock opłacono
84 Dzierliński Paweł Świecie Start biegu - 15km LUKS Serock
85 Redzimski Piotr Gdańsk Start biegu - 15km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
86 Wirkus Antonina Szczecinek Start biegu - 15km Mkl Szczecinek
87 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Start biegu - 15km Morsy Zblewo opłacono
88 Szymański Krystian Złotów Start biegu - 15km NIDAS SPORTS opłacono
89 Matuła Bartłomiej Matuła Chełmno Start biegu - 15km Przebiegli Unisław opłacono
90 Majewski Tomasz Unislaw Start biegu - 15km PrzeBiegli Unisław i Okolice opłacono
91 Kamiński Stefan Toruń Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo Rekreacja Toruń
92 Siuda Sebastian Bydgoszcz Start biegu - 15km Soleccy Biegacze
93 szlyk maciej inowroclaw Start biegu - 15km SPI inowroclaw
94 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start biegu - 15km Studio Nieruchomości Toruń opłacono
95 OLSZEWSKI RAFAŁ GNIEWKOWO Start biegu - 15km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO
96 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Start biegu - 15km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO
97 Lewandowska Małgorzata Lipie Start biegu - 15km T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO
98 Łuczak Paweł Bydgoszcz Start biegu - 15km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
99 Walterski Sławomir Toruń Start biegu - 15km TORUŃ
100 Wojtas Marek Tuchola Start biegu - 15km Tucholanka Tuchola


Wyświetleń: 5684

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ