Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Zbigniew | Zamek Bierzgłowski | Polska | Start biegu - 15km | KM Truchcik Łubianka | |
2 | Augustyńska Iwona | Warszawa | Polska | Start biegu - 15km | Wściekły Finisz | opłacono |
3 | Augustyńska Mirosława | Charzykowy | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
4 | Bąk Oskar | Mąkowarsko | Polska | Start biegu - 15km | ||
5 | Barszczewski Sebastian | Mielenko | Polska | Start biegu - 15km | Błękitny Patrol WWF | opłacono |
6 | Bernacki Dominik | Czarnowo | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
7 | Bernacki Piotr | Gleszczonek | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
8 | Bielec Adam | Skępe | Polska | Start biegu - 15km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
9 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
10 | Brac MARIAN | Grudziądz | Polska | Start biegu - 15km | Grupa WB | opłacono |
11 | Brac-Walczyk Małgorzata | Grudziądz | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |
12 | Brzezińska Marta | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
13 | Chabros Małgorzata | Świecie | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
14 | Chorąży Karolina | Koszalin | Polska | Start biegu - 15km | LEO-TEAM | opłacono |
15 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | "Biegające Śliwice" | Biegające Śliwice | opłacono |
16 | Drewczyńska Adrianna | Chojnice | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
17 | Dzięgiel Andżelika | Toruń | Polska | Start biegu - 15km | ||
18 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | Start biegu - 15km | LUKS Serock | |
19 | Fryca Karolina | Klonowo | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
20 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | Start biegu - 15km | kkb | opłacono |
21 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | Start biegu - 15km | ||
22 | GAŁUSZKA DOROTA | Grudziądz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
23 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Start biegu - 15km | ||
24 | Gniot Bożena | Minikowo | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
25 | Gniot Henryk | Minikowo | Polska | "Leśnik" | opłacono | |
26 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Start biegu - 15km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
27 | JABŁOŃSKA MAŁGORZATA | Grudziądz | Polska | Start biegu - 15km | DRUŻYNA SZPIKU | opłacono |
28 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Start biegu - 15km | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
29 | Kaak Henryk | Raciąż | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | BiegamPoBorach | |
30 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Start biegu - 15km | Morsy Zblewo | opłacono |
31 | Kalinowska Anna | Grudziądz | Polska | Start biegu - 15km | UKS Omega Gruta | opłacono |
32 | Kaliszewska Małgorzata | Tryszczyn | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
33 | Kaliszewski Daniel | Tryszczyn | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
34 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | Rekreacja Toruń | |
35 | Karwasz Paulina | Lubiewo | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
36 | Kemuś Jarosław | Doręgowice | Polska | "Leśnik" | Klub Biegających Leśników | opłacono |
37 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
38 | Kontny Dawid | Iwiec | Polska | "Leśnik" | opłacono | |
39 | Kopacz Adrian | Bysław | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
40 | Kopacz Arkadiusz | Bysław | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
41 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
42 | Krzoska Krzysztof | Bysław | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
43 | Kulczyk Medard | Sucha | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
44 | Kulczyk Medard | Sucha | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
45 | Kuta Krystyna | Serock | Polska | Start biegu - 15km | LUKS Serock | opłacono |
46 | Kutowski Wiesław | Glasgow | Wielka Brytania | Start biegu - 15km | opłacono | |
47 | Kłosowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
48 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
49 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Polska | Start biegu - 15km | T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
50 | Lipkowska Magdalena | śliwice | Polska | "Biegające Śliwice" | Biegające Śliwice | opłacono |
51 | Majewski Tomasz | Unislaw | Polska | Start biegu - 15km | PrzeBiegli Unisław i Okolice | opłacono |
52 | Marciniak Kacper | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
53 | Matuła Bartłomiej Matuła | Chełmno | Polska | Start biegu - 15km | Przebiegli Unisław | opłacono |
54 | Michna Justyna | Świecie | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
55 | miesikowski piotr | grudziadz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
56 | Mięsikowski Robert | Grudziądz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
57 | Mika Oskar | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | ||
58 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | Start biegu - 15km | florian chojnice | opłacono |
59 | Modrzejewska-Iwicka Aneta | Sucha | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
60 | Nartowski Kamil | Toruń | Polska | Start biegu - 15km | Dąbrowski Team | |
61 | Nelke Monika | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
62 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
63 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Start biegu - 15km | LKS "ZANTYR" Sztum | opłacono |
64 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Polska | Start biegu - 15km | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | |
65 | Olszewski Piotr | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
66 | OLSZEWSKI RAFAŁ | GNIEWKOWO | Polska | Start biegu - 15km | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | |
67 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | Start biegu - 15km | Wtorkowy Trening | opłacono |
68 | Pacek Dariusz | Lubiewo | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
69 | Paczkowska Patrycja | Nowy Jasiniec | Polska | Start biegu - 15km | LUKS Serock | opłacono |
70 | Pawłowska Marlena | Człuchów | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
71 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
72 | Piotrowski Jakub | Rzepiczna | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
73 | Pobłocka Katarzyna | Lębork | Polska | Start biegu - 15km | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |
74 | Poczewski Jan | Złotów | Polska | Start biegu - 15km | ANKO sport | |
75 | Redzimski Piotr | Gdańsk | Polska | Start biegu - 15km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
76 | Rompalski Jakub | Tuchola | Polska | Start biegu - 15km | Tucholanka Tuchola | opłacono |
77 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Start biegu - 15km | ||
78 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Start biegu - 15km | florian chojnice | opłacono |
79 | Sapalska Michalina | Lubiewo | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
80 | Sikora Artur | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
81 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | Soleccy Biegacze | |
82 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | Start biegu - 15km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono |
83 | STRYCHALSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | Polska | Start biegu - 15km | BYDGOSZCZ RUN PROJECT | opłacono |
84 | Stykała Adrianna | Bukowiec | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
85 | Stykała Magdalena | Bukowiec | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
86 | Suchomska Beata | Świekatowo | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
87 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
88 | szlyk maciej | inowroclaw | Polska | Start biegu - 15km | SPI inowroclaw | |
89 | Szymański Krystian | Złotów | Polska | Start biegu - 15km | NIDAS SPORTS | opłacono |
90 | Tadeja Jakub | Toruń | Polska | Start biegu - 15km | AlcoStrike | opłacono |
91 | Tekliński Dawid | Grudziądz | Polska | Start biegu - 15km | Wtorkowy Trening | opłacono |
92 | tobolska grażyna | grudziądz | Polska | Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo | ||
93 | Tomaszewska Mariola | Świekatowo | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
94 | Tomaszewski Marek | Świekatowo | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
95 | Umiejski Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
96 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | Start biegu - 15km | TORUŃ | |
97 | Weiland Emila | Unisław | Polska | Start biegu - 15km | opłacono | |
98 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Start biegu - 15km | Mkl Szczecinek | |
99 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Start biegu - 15km | Lkb im. Braci Petk Lębork | |
100 | Wisniewska Agnieszka | Bukowiec | Polska | Start biegu - 15km | opłacono |
Wyświetleń: 9554