WYNIKI 15KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 112 ZBLEWSKI TADEUSZ M 1 M 30-39 BYTÓW LKB IM BRACI PETK LĘBORK 15km 0:53:00 16.98 [km/h]
2 121 GARSKI DAWID M 2 M 20-29 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 15km 0:53:18 16.89 [km/h]
3 110 RUDNIK KRZYSZTOF M 3 M 30-39 KRĘPA SŁUPSKA 15km 0:53:57 16.68 [km/h]
4 73 SZYMAŃSKI KRYSTIAN M 4 M 0-19 1 ZŁOTÓW NIDAS SPORTS 15km 0:54:50 16.41 [km/h]
5 95 MIKA OSKAR M 5 M 30-39 1 BYDGOSZCZ 15km 0:55:25 16.24 [km/h]
6 100 POCZEWSKI JAN M 6 M 0-19 2 ZŁOTÓW ANKO SPORT 15km 0:56:25 15.95 [km/h]
7 89 DZIERLIŃSKI PAWEŁ M 7 M 30-39 2 ŚWIECIE LUKS SEROCK 15km 0:56:45 15.86 [km/h]
8 122 SZWARC RAFAŁ M 8 M 30-39 3 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 0:57:03 15.78 [km/h]
9 90 DZIĘGIEL ANDŻELIKA K 1 K 20-29 TORUŃ 15km 0:58:51 15.29 [km/h]
10 105 WIRKUS ANTONINA K 2 K 30-39 SZCZECINEK MKL SZCZECINEK 15km 0:59:04 15.24 [km/h]
11 30 KEMUŚ JAROSŁAW M 9 M 40-49 1 DORĘGOWICE KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW 15km 0:59:21 15.16 [km/h]
12 83 WOLNY PIOTR M 10 M 50-59 1 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 15km 0:59:46 15.06 [km/h]
13 44 ŁUCZAK PAWEŁ M 11 M 40-49 2 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:02:38 14.37 [km/h]
14 39 KUTA KRYSTYNA K 3 K 50-59 SEROCK LUKS SEROCK 15km 1:03:18 14.22 [km/h]
15 59 PAWŁOWSKA MARLENA K 4 K 40-49 1 CZŁUCHÓW 15km 1:03:21 14.21 [km/h]
16 6 BIELEC ADAM M 12 M 20-29 1 SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 15km 1:03:49 14.10 [km/h]
17 107 WOJTAS MAREK M 13 M 40-49 3 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:03:57 14.07 [km/h]
18 111 RYTLEWSKI MICHAŁ M 14 M 30-39 4 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:04:07 14.04 [km/h]
19 14 DREWCZYŃSKA ADRIANNA K 5 K 30-39 1 CHOJNICE 15km 1:04:11 14.02 [km/h]
20 17 GAPSKI ZBIGNIEW M 15 M 60+ 1 STAROGARD GD. KKB 15km 1:04:16 14.00 [km/h]
21 58 PACZKOWSKA PATRYCJA K 6 K 20-29 1 NOWY JASINIEC LUKS SEROCK 15km 1:04:32 13.95 [km/h]
22 32 KMIECIAK KRZYSZTOF M 16 M 30-39 5 KRĄPLEWICE 15km 1:05:22 13.77 [km/h]
23 31 KŁOSOWSKI MARCIN M 17 M 40-49 4 BYDGOSZCZ 15km 1:05:32 13.73 [km/h]
24 34 KOPACZ ADRIAN M 18 M 30-39 6 BYSŁAW Gmina Lubiewo 15km 1:05:46 13.68 [km/h]
25 68 STRYCHALSKI TOMASZ M 19 M 30-39 7 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ RUN PROJECT 15km 1:05:55 13.65 [km/h]
26 117 POZORSKI ADAM M 20 M 30-39 8 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:06:08 13.61 [km/h]
27 13 CYRON BOGUMIŁ M 21 M 50-59 2 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:06:09 13.61 [km/h]
28 63 ROMPALSKI JAKUB M 22 M 20-29 2 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:06:16 13.58 [km/h]
29 27 KALISZEWSKI DANIEL M 23 M 40-49 5 TRYSZCZYN 15km 1:06:26 13.55 [km/h]
30 54 NOWOSIELSKI PIOTR M 24 M 40-49 6 SZTUM LKS "ZANTYR" SZTUM 15km 1:07:05 13.42 [km/h]
31 12 CHORĄŻY KAROLINA K 7 K 20-29 2 KOSZALIN LEO-TEAM 15km 1:07:42 13.29 [km/h]
32 76 TEKLIŃSKI DAWID M 25 M 30-39 9 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 15km 1:08:21 13.17 [km/h]
33 64 RUDNIK JERZY M 26 M 60+ 2 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:08:34 13.13 [km/h]
34 43 ŁOŻYŃSKI JACEK M 27 M 40-49 7 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:08:53 13.07 [km/h]
35 101 ROSZAK ZBIGNIEW M 28 M 30-39 10 GNIEWKOWO 15km 1:09:31 12.95 [km/h]
36 50 MISZKE KAZIMIERZ M 29 M 60+ 3 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 15km 1:09:42 12.91 [km/h]
37 16 GAŁUSZKA DOROTA K 8 K 30-39 2 GRUDZIĄDZ 15km 1:10:04 12.84 [km/h]
38 24 KACZYŃSKI DANIEL M 30 M 30-39 11 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 15km 1:10:17 12.81 [km/h]
39 84 WYSOCKI PATRYK M 31 M 20-29 3 TUCHOLA 15km 1:10:47 12.71 [km/h]
40 113 KAŁDUŃSKI TADEUSZ M 32 M 60+ 4 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 15km 1:10:52 12.70 [km/h]
41 114 JAKUBOWSKA PAULINA K 9 K 30-39 3 LUBIEWO Gmina Lubiewo 15km 1:11:16 12.63 [km/h]
42 119 KĄTOWSKI TADEUSZ M 33 M 50-59 3 ŚWIECIE 15km 1:11:30 12.59 [km/h]
43 56 ORNOWSKI ZBIGNIEW M 34 M 50-59 4 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 15km 1:12:23 12.43 [km/h]
44 1 AUGUSTYŃSKA IWONA K 10 K 20-29 3 WARSZAWA WŚCIEKŁY FINISZ 15km 1:12:23 12.43 [km/h]
45 116 JANOWSKI PIOTR M 35 M 50-59 5 NOWA WIEŚ CHEŁMINSKA TKKF CHEŁM 15km 1:13:12 12.30 [km/h]
46 37 KRZOSKA KRZYSZTOF M 36 M 40-49 8 BYSŁAW Gmina Lubiewo 15km 1:13:43 12.21 [km/h]
47 55 OLSZEWSKI PIOTR M 37 M 30-39 12 BYDGOSZCZ 15km 1:13:48 12.20 [km/h]
48 120 RATKOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 40-49 2 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 15km 1:15:11 11.97 [km/h]
49 70 STYKAŁA MAGDALENA K 12 K 40-49 3 BUKOWIEC 15km 1:16:15 11.80 [km/h]
50 26 KALISZEWSKA MAŁGORZATA K 13 K 40-49 4 TRYSZCZYN 15km 1:16:16 11.80 [km/h]
51 74 ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK M 38 M 60+ 5 TORUŃ STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ 15km 1:16:45 11.73 [km/h]
52 36 KRZOSKA DOROTA K 14 K 40-49 5 BRUSY 15km 1:17:02 11.68 [km/h]
53 4 BERNACKI DOMINIK M 39 M 30-39 13 CZARNOWO 15km 1:17:47 11.57 [km/h]
54 29 KARWASZ PAULINA K 15 K 20-29 4 LUBIEWO Gmina Lubiewo 15km 1:17:56 11.55 [km/h]
55 80 UMIEJSKI SEBASTIAN M 40 M 20-29 4 BYDGOSZCZ 15km 1:18:18 11.49 [km/h]
56 75 TADEJA JAKUB M 41 M 30-39 14 TORUŃ ALCOSTRIKE 15km 1:18:41 11.44 [km/h]
57 5 BERNACKI PIOTR M 42 M 40-49 9 GLESZCZONEK 15km 1:18:43 11.43 [km/h]
58 15 FRYCA KAROLINA K 16 K 20-29 5 KLONOWO Gmina Lubiewo 15km 1:18:52 11.41 [km/h]
59 57 PACEK DARIUSZ M 43 M 30-39 15 LUBIEWO Gmina Lubiewo 15km 1:19:13 11.36 [km/h]
60 3 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN M 44 M 40-49 10 MIELENKO BŁĘKITNY PATROL WWF 15km 1:19:15 11.36 [km/h]
61 115 KUBOWICZ PAWEŁ M 45 M 30-39 16 STARY SUMIN 15km 1:19:25 11.33 [km/h]
62 22 JANIK ROMAN M 46 M 60+ 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 15km 1:19:30 11.32 [km/h]
63 35 KOPACZ ARKADIUSZ M 47 M 0-19 3 BYSŁAW Gmina Lubiewo 15km 1:19:36 11.31 [km/h]
64 66 MAJEWSKI TOMASZ M 48 M 40-49 11 UNISLAW PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE 15km 1:19:59 11.25 [km/h]
65 71 SUCHOMSKA BEATA K 17 K 40-49 6 ŚWIEKATOWO 15km 1:20:17 11.21 [km/h]
66 2 AUGUSTYŃSKA MIROSŁAWA K 18 K 50-59 1 CHARZYKOWY 15km 1:20:32 11.18 [km/h]
67 108 STOSIK MATEUSZ M 49 M 0-19 4 CEKCYN 15km 1:20:41 11.15 [km/h]
68 42 LIPKOWSKA MAGDALENA K 19 K 30-39 4 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:20:51 11.13 [km/h]
69 91 GAWIN RAFAŁ M 50 M 40-49 12 KOŚCIERZYNA 15km 1:21:37 11.03 [km/h]
70 45 MARCINIAK KACPER M 51 M 20-29 5 BYDGOSZCZ 15km 1:21:41 11.02 [km/h]
71 67 SIKORA ARTUR M 52 M 40-49 13 BYDGOSZCZ 15km 1:23:04 10.83 [km/h]
72 18 GNIOT BOŻENA K 20 K 30-39 5 MINIKOWO Gmina Lubiewo 15km 1:23:21 10.80 [km/h]
73 61 PIOTROWSKI JAKUB M 53 M 40-49 14 RZEPICZNA 15km 1:23:24 10.79 [km/h]
74 33 KONTNY DAWID M 54 M 30-39 17 IWIEC 15km 1:23:31 10.78 [km/h]
75 11 CHABROS MAŁGORZATA K 21 K 20-29 6 ŚWIECIE 15km 1:23:34 10.77 [km/h]
76 60 PERLIK GRZEGORZ M 55 M 60+ 7 BYDGOSZCZ 15km 1:23:39 10.76 [km/h]
77 94 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA K 22 K 50-59 2 LIPIE T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:23:42 10.75 [km/h]
78 81 WEILAND EMILA K 23 K 40-49 7 UNISŁAW 15km 1:24:02 10.71 [km/h]
79 46 MATUŁA BARTŁOMIEJ M 56 M 40-49 15 CHEŁMNO PRZEBIEGLI UNISŁAW 15km 1:24:02 10.71 [km/h]
80 118 POZORSKA JOANNA K 24 K 30-39 6 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:24:44 10.62 [km/h]
81 47 MICHNA JUSTYNA K 25 K 40-49 8 ŚWIECIE 15km 1:24:51 10.61 [km/h]
82 82 WISNIEWSKA AGNIESZKA K 26 K 40-49 9 BUKOWIEC 15km 1:25:40 10.51 [km/h]
83 123 KIJAŁ MARCEL M 57 M 0-19 5 INOWROCŁAW 15km 1:26:10 10.44 [km/h]
84 103 SZLYK MACIEJ M 58 M 40-49 16 INOWROCLAW SPI INOWROCLAW 15km 1:26:12 10.44 [km/h]
85 19 GNIOT HENRYK M 59 M 40-49 17 MINIKOWO Gmina Lubiewo 15km 1:26:28 10.41 [km/h]
86 25 KALINOWSKA ANNA K 27 K 30-39 7 GRUDZIĄDZ UKS OMEGA GRUTA 15km 1:26:38 10.39 [km/h]
87 41 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 60 M 60+ 8 BĄDKI 15km 1:27:19 10.31 [km/h]
88 21 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA K 28 K 50-59 3 GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU 15km 1:27:53 10.24 [km/h]
89 49 MIĘSIKOWSKI ROBERT M 61 M 50-59 6 GRUDZIĄDZ 15km 1:28:25 10.18 [km/h]
90 51 MODRZEJEWSKA-IWICKA ANETA K 29 K 30-39 8 SUCHA Gmina Lubiewo 15km 1:29:26 10.06 [km/h]
91 40 KUTOWSKI WIESŁAW M 62 M 50-59 7 GLASGOW 15km 1:29:31 10.05 [km/h]
92 10 BRZEZIŃSKA MARTA K 30 K 20-29 7 BYDGOSZCZ 15km 1:29:33 10.05 [km/h]
93 7 BRAC GRAŻYNA K 31 K 60+ 1 GRUDZIĄDZ 15km 1:29:58 10.00 [km/h]
94 8 BRAC MARIAN M 63 M 60+ 9 GRUDZIĄDZ GRUPA WB 15km 1:30:22 9.96 [km/h]
95 69 STYKAŁA ADRIANNA K 32 K 0-19 1 BUKOWIEC 15km 1:31:25 9.85 [km/h]
96 79 TOMASZEWSKI MAREK M 64 M 50-59 8 ŚWIEKATOWO 15km 1:32:12 9.76 [km/h]
97 97 OLSZEWSKA EWA K 33 K 30-39 9 GNIEWKOWO T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO 15km 1:32:24 9.74 [km/h]
98 98 OLSZEWSKI RAFAŁ M 65 M 30-39 18 GNIEWKOWO T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO 15km 1:32:24 9.74 [km/h]
99 86 ŻUKOWSKA JOANNA K 34 K 30-39 10 LUBIEWO Gmina Lubiewo 15km 1:32:39 9.71 [km/h]
100 52 NELKE MONIKA K 35 K 40-49 10 BYDGOSZCZ 15km 1:34:00 9.57 [km/h]
101 48 MIESIKOWSKI PIOTR M 66 M 40-49 18 GRUDZIADZ 15km 1:35:23 9.44 [km/h]
102 109 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW M 67 M 60+ 10 CHOJNICE 15km 1:38:23 9.15 [km/h]
103 72 SZCZĘSNY TADEUSZ M 68 M 60+ 11 GDAŃSK 15km 1:40:47 8.93 [km/h]
104 9 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA K 36 K 60+ 2 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 15km 1:43:51 8.67 [km/h]
105 38 KULCZYK MEDARD M 69 M 60+ 12 SUCHA Gmina Lubiewo 15km 1:44:06 8.65 [km/h]
106 78 TOMASZEWSKA MARIOLA K 37 K 50-59 4 ŚWIEKATOWO 15km 1:44:20 8.63 [km/h]
107 77 TOBOLSKA GRAŻYNA K 38 K 60+ 3 GRUDZIĄDZ 15km 1:52:00 8.04 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ