Bieg z wiatraczkiem | Sopocka Majówka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Żochowska Liliana Gdynia 12-15 lat [1 km] LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia 2006 29.00 PLN
2 Porada Paweł Gdańsk 1-4 lat [200 m] 1980 29.00 PLN
3 Perzyna Arthur Gdańsk 1-4 lat [200 m] Przedszkole Wesoły Delfinek 2015 29.00 PLN
4 Mientki Nikodem Smołdzino 1-4 lat [200 m] 2015 29.00 PLN
5 Mientki Mikołaj Smołdzino 1-4 lat [200 m] 2013 29.00 PLN
6 Kaliszewski Tymon Borkowo 5-8 lat [500 m] EGOT 2013 opłacono dotpay
7 Kaliszewska Oliwia Borkowo 9-11 lat [500 m] EGOT 2008 opłacono dotpay
8 Kaliszewska Emilia Borkowo 5-8 lat [500 m] 1980 29.00 PLN
9 Grabowski Tomek gdansk 9-11 lat [500 m] 2008 opłacono dotpay
10 Pouch Martyna Reda 9-11 lat [500 m] UKS Ciechocino Reda 2008 29.00 PLN
11 Baszak Mateusz Sopot 5-8 lat [500 m] 2012 29.00 PLN
12 Baszak Mikołaj Sopot 9-11 lat [500 m] SP 8 Sopot 2008 opłacono dotpay
13 Wolska Aleksandra Mosty 5-8 lat [500 m] 2009 opłacono dotpay
14 Wróblewski Borys Gdynia 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team 2015 opłacono
15 Giruć Jakub Borkowo 1-4 lat [200 m] Przedszkole Miasto Dzieci Gdynia 2013 opłacono dotpay
16 Kotfis Tomasz Rumia 1-4 lat [200 m] 2016 opłacono dotpay
17 Kotfis Magda Rumia 1-4 lat [200 m] 2014 opłacono dotpay
18 Rutecka-Mejna Jolanta Warszawa 1-4 lat [200 m] Przedszkole Chatka Puchatka, Gdańsk 1981 opłacono dotpay
19 Pilachowska Anna Gdynia 5-8 lat [500 m] 1977 opłacono dotpay
20 Wróblewski Igor Gdynia 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team 2012 opłacono
21 Rutecki Seweryn Warszawa 1-4 lat [200 m] Przedszkole Misio, Warszawa 1986 opłacono dotpay
22 Gloza Oliver Sopot 1-4 lat [200 m] 2013 opłacono dotpay
23 Podskok Amelia Pruszcz Gdański 5-8 lat [500 m] 2009 opłacono dotpay
24 Sharma Ishan Sopot 9-11 lat [500 m] 2008 opłacono dotpay
25 Sharma Ayan Sopot 5-8 lat [500 m] 2011 opłacono dotpay
26 Sharma Anisa Sopot 1-4 lat [200 m] 2014 opłacono dotpay
27 Baliński Kacper Gdynia 5-8 lat [500 m] 2013 opłacono dotpay
28 Krivets Patrycja Poznań 1-4 lat [200 m] 1984 opłacono dotpay
29 PIEŃKOWSKI Daniel Gdańsk 1-4 lat [200 m] Przedszkole Terapeutyczne PEGAZ 2013 opłacono dotpay
30 Żukowska Zuzia Gdynia 9-11 lat [500 m] FlyStones 2008 opłacono dotpay
31 Żukowski Anik Gdynia 5-8 lat [500 m] FlyStones 2011 opłacono dotpay
32 Dańczyszyn Katarzyna Gdańsk 5-8 lat [500 m] 1978 opłacono dotpay
33 Jurewicz Błażej Elblag 5-8 lat [500 m] SP 1 Elbląg/MOS Truso 2010 opłacono dotpay
34 Nikodemczyk Szymon Gdynia 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team 2010 opłacono
35 Nikodemczyk Julia Gdynia 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team 2012 opłacono
36 Zbrzeska Adriana Gdynia 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team 1988 opłacono
37 PODGÓRSKA AGNIESZKA Gdynia 9-11 lat [500 m] 1982 opłacono dotpay
38 GNATEK Julia SANOK 9-11 lat [500 m] 2007 opłacono dotpay
39 GNATEK Lea SANOK 9-11 lat [500 m] 2007 opłacono dotpay
40 ENGLERT SZYMON GDYNIA 5-8 lat [500 m] Przedszkole nr 29 w Gdyni 2012 opłacono dotpay
41 Urbaniak Martyna Gdańsk 1-4 lat [200 m] Trochę inny tata 2016 opłacono dotpay
42 Kierszka Ignacy Gdynia 5-8 lat [500 m] PSSP Gdynia 2011 opłacono dotpay
43 Flouhouse Justyna Rotmanka 1-4 lat [200 m] 1977 opłacono dotpay
44 Krużycka Żaneta Gdynia 5-8 lat [500 m] 1988 opłacono dotpay
45 Zięba Paweł Sopot 5-8 lat [500 m] Przedszkole nr 1 Sopot 2011 opłacono dotpay
46 Zięba Tomasz Sopot 1-4 lat [200 m] Przedszkole nr 1Sopot 2013 opłacono dotpay
47 Kuliński Krzysztof Sopot 1-4 lat [200 m] k3racingpl 1982 opłacono dotpay
48 Heland Grzegorz Gdańsk 9-11 lat [500 m] Sp.24 Gdańsk 2006 opłacono dotpay
49 Antkowiak Anna Gdynia 1-4 lat [200 m] Akademia Młodych Sportowców Gdynia 1978 opłacono dotpay
50 Markowski Tomek Gdynia 5-8 lat [500 m] Szkola Podstawowa nr53 2010 opłacono dotpay
51 Oleksak Mateusz Gdynia 5-8 lat [500 m] Szkola Podstawowa nr53 2010 opłacono dotpay
52 Urbaniak Antonina Gdańsk 5-8 lat [500 m] Trochę inny tata 2012 opłacono dotpay
53 Baranowski Michal Wejherowo 9-11 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team 1989 opłacono
54 Baranowski Michał Wejherowo 5-8 lat [500 m] BigYellowFoot Adventure Team 1989 opłacono
55 Baranowski Michał Wejherowo 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team 1989 opłacono
56 Kopcych Amelia Borkowo 12-15 lat [1 km] 2004 opłacono dotpay
57 Kopcych Julia Borkowo 9-11 lat [500 m] 2008 opłacono dotpay
58 Kopcych Oskar Borkowo 5-8 lat [500 m] 2013 opłacono dotpay
59 Staniszewska Joanna Gdansk 1-4 lat [200 m] Sportevo 2016 opłacono
60 Radzieński Maciej Gdynia 5-8 lat [500 m] 1983 opłacono dotpay
61 Radzieńska Kamila Gdynia 1-4 lat [200 m] BigYellowFoot Adventure Team 1983 opłacono dotpay
62 Grabowski Tomek Gdansk 9-11 lat [500 m] 2008 minął termin płatności
63 Dańczyszyn Katarzyna Gdańsk 5-8 lat [500 m] 1978 minął termin płatności
64 Mikiciuk - Słoma Izabela Rumia 9-11 lat [500 m] Baltic Seals 1980 minął termin płatności
65 Kołaczyńska Monika Pogórze 1-4 lat [200 m] 1972 minął termin płatności


Wyświetleń: 728

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ