XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Agacka Natalia Gdańsk START SP 87 Gdańsk
2 Koperska Michalina Gdańsk START MKS Gdańsk
3 Zielińska Renata Gdańsk START
4 Muszyński Adrian GDAŃSK START SP 92
5 Wojdyr Oskar GDAŃSK START SP 92
6 Tudruj Agata GDAŃSK START SP 92
7 Gębicka Dorota Gdańk START Szkoła nr 65 Gdańsk
8 Paul Piotr Gdańk START Szkoła nr 65 Gdańsk
9 Boroń Kamil Gdańk START Szkoła nr 65 Gdańsk
10 Szady Elżbieta Gdańsk START
11 Brzeski Szymon Gdańk START Szkoła nr 65 Gdańsk
12 Michalik Tytus GDAŃSK START 4plusMOPS
13 Michalik Tomasz Gdańsk START 4plusMOPS
14 Wichman Piotr Gdańsk START SP 92
15 Maro Kacper Gdańsk START SP 92
16 Kraśkiewicz Stanisław Gdańsk START SP 92
17 Pastuszek Paulina Gdańsk START SP 92
18 Ostrowska Zuzanna Gdańsk START SP 92
19 Jabłońska Alicja Gdańsk START SP 92
20 Bielan Delfina Gdańsk START SP 92
21 Ziemba Klaudiusz Gdańsk START SP 92
22 Tałanda Bartosz Gdańsk START SP 92
23 Szczepański Maciej Gdańsk START SP 92
24 Staniak Jakub Gdańsk START SP 92
25 Sielski Igor Gdańsk START SP 92
26 Rychert Patryk Gdańsk START SP 92
27 Panek Jakub Gdańsk START SP 92
28 Łukiewicz Dominik Gdańsk START SP 92
29 Galuba Damian Gdańsk START SP 92
30 Bebel Wojciech Gdańsk START SP 92
31 Bakierzyński Bartosz Gdańsk START SP 92
32 Pękala Paulina Gdańsk START SP 92
33 Wojciechowicz Józefina Gdańsk START SP 92
34 Borkowska Julia Gdańsk START SP 92
35 Bojarska Zuzanna Gdańsk START SP 92
36 Krzosek Katarzyna Gdańsk START SP 92
37 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
38 Kowalska Martyna Gdańsk START Sp 14 Gdańsk
39 Kowalska Kamila Gdańsk START
40 Juchniewicz Lena Gdańsk START Lepszy Gdańsk
41 Baczyńska Weronika Gdańsk START Lepszy Gdańsk
42 Juchniewicz Michał Gdańsk START Lepszy Gdańsk
43 Fijał Tomasz Gołębiewo Wielkie START
44 Runowska Paulina Gdańsk START Lepszy Gdańsk
45 Gronowska Beata Gdańk START Szkoła nr 65 Gdańsk
46 Jankowska Magdalena Gdańsk START
47 Karpińska Karolina Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
48 Obłońska Beata Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
49 Foster Krzysztof Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
50 Ekman Anna Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
51 Jakubowska Magdalena Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
52 Łukaszewski Łukasz Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
53 Wojnowski Michał Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
54 Okraszewska Joanna Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
55 Okraszewski Tomek Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
56 Misiuk Piotr Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
57 Soćko Bożena Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79
58 Sebastian Sikora Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
59 Pozorska Klaudia Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79
60 Gruca Szymon Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79
61 Madziewicz Pola Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79
62 Mieszkowicz-Adamowicz Karolina Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79
63 Kulińska Maja Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
64 Słomińska Hanna Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
65 Konieczka Mateusz Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79
66 Ambroziak Miłosz Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
67 Ambroziak Nikodem Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
68 Ambroziak Aleksander Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
69 Litwińska Katarzyna Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
70 Ambroziak Wiesława Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
71 Pietras Angelika Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
72 Jung Mariusz Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
73 Gzukiewicz Jędrzej Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
74 Szajko Ivo Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
75 Szajko Igor Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
76 Ziółkowska Roksana Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
77 Wesoła Klaudia Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
78 Litwińska Celestyna Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
79 Kropidłowska Amelia Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
80 Tłoczyński Piotr Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
81 Cimiński Szymon Gdańsk START
82 Kuczmańska Patrycja Pruszcz Gdański START POLITECHNIKA GDAŃSKA
83 Piasecka Nikola Gdańsk START SP 87 Gdańsk
84 Włodarczyk Adam Łódź START f32team
85 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk START Sapiące Gazele
86 Sobczyk Józefina Gdańsk START
87 Sobczyk Małgorzata Gdańsk START
88 Szewczyk Lena Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku
89 Szewczyk Magdalena Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku
90 Szewczyk Karolina Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku
91 Nawrocki Kamil Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
92 Bławat Maciej Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
93 Podbielska Antonina Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
94 Komarzewska Oliwia Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
95 Komarzewski Artur Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
96 Popławski Igor Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
97 Popławski Tomasz Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
98 Bujny Maciej Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
99 Bujny Rafał Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
100 Bienkowski Kacper Gdańsk START Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku


Wyświetleń: 6845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ