Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Branczewski Wojciech Mława Marsz NW 6km NW WERWA MŁAWA 1976 darmowy udział
2 Branczewski Rafał Mława Bieg szkolny 350m NW WERWA MŁAWA 2008 darmowy udział
3 Oleś Józef Mława Marsz NW 6km 1950 darmowy udział
4 Oleś Elżbieta Mława Marsz NW 6km NW WERWA MŁAWA 1950 darmowy udział
5 Branczewska Ewa Mława Marsz NW 6km NW WERWA MŁAWA 1979 darmowy udział
6 Bartel Monika Bartel WARSZAWA Bieg 3 km 1984 darmowy udział
7 Szulc Alicja Mława Bieg 10 km 1977 darmowy udział
8 Stankowski Konrad Płońsk Bieg 10 km 1978 darmowy udział
9 Ciarka Henryk Płońsk Marsz NW 6km NW Człapski Płońsk 1949 darmowy udział
10 Ciarka Paweł Płońsk Bieg 10 km KB IM .P.SĘKOWSKIEGO 1973 darmowy udział
11 Ciarka Renata Płońsk Bieg 3 km 1977 darmowy udział
12 Żochowski Robert Płońsk Bieg 3 km 1976 darmowy udział
13 Obara Przemysław Płock Bieg 10 km RunEmilRun.pl 1995 darmowy udział
14 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów 1995 darmowy udział
15 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg 10 km 1981 darmowy udział
16 Turalska Aneta Sierpc Bieg 10 km Biegaj z Dymkiem 1991 darmowy udział
17 Milewski Michał Płońsk Bieg szkolny 350m Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego 2008 darmowy udział
18 Milewska Ilona Płońsk Bieg 10 km 1986 darmowy udział
19 Borkowska Zuzanna Warszawa Bieg 10 km Mamy ruszamy 1986 darmowy udział
20 Pawlak Bruno Ciechanów Bieg Przedszkolaka 200m KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 2016 darmowy udział
21 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1984 darmowy udział
22 Kłosek Maja Cempkowo Bieg szkolny 600m 2001 darmowy udział
23 Kłosek Aleksander Cempkowo Bieg szkolny 600m 2006 darmowy udział
24 Kłosek Michał Cempkowo Bieg 3 km 1970 darmowy udział
25 Niezabitowska-Kłosek Marzena Cempkowo Bieg 3 km 1974 darmowy udział
26 Brzezińska Justyna Bieniew Bieg 3 km 1986 darmowy udział
27 Adamkiewicz Michał Sochaczew Bieg 3 km KM AKTYWNI Sochaczew 1995 darmowy udział
28 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 3 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1961 darmowy udział
29 Bugajewski Bartosz Płońsk Bieg Przedszkolaka 200m 2011 darmowy udział
30 Bugajewska Aleksandra Płońsk Bieg Przedszkolaka 200m 2013 darmowy udział
31 Gocejna Przemysław Płońsk Marsz NW 6km 1989 darmowy udział
32 Jankowska Edyta Warszawa Marsz NW 6km 1986 darmowy udział
33 Grzegorczyk Maciej Stare Babice Bieg 10 km 1978 darmowy udział
34 Grzegorczyk Aneta Stare Babice Marsz NW 6km 1977 darmowy udział
35 Szymański Szymon Płońsk Bieg 10 km 1983 darmowy udział
36 Szmulewicz Michał Bodzanów Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW 1976 darmowy udział
37 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 10 km 1961 darmowy udział
38 Karasiewicz Paweł Winnica Bieg 10 km Lider Winnica 1994 darmowy udział
39 Matyszczak Monika Warszawa Marsz NW 6km KENKO 1980 darmowy udział
40 BANIAK OLA STRZEMBOWO Bieg Przedszkolaka 200m 2016 darmowy udział
41 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1967 darmowy udział
42 Głupczyk Tadeusz Warszawa Bieg 10 km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 darmowy udział
43 Wiśniewska Agnieszka Bogusławice Bieg 3 km 1979 darmowy udział
44 Biegaleski Adrian Płońsk Bieg 3 km 1998 darmowy udział
45 Wiśniewska Agata Bogusławice Bieg 3 km 2001 darmowy udział
46 MAKOWSKI OLIWIER CIECHAŃÓW Bieg Przedszkolaka 200m Przedszkole im. Pluszowego Misia nr.4 w Ciechanowie 2013 darmowy udział
47 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHAŃÓW Bieg 10 km Mazovia ProActiv, 2 ORel Przasnysz 1986 darmowy udział
48 Perchaluk Magdalena Warszawa Bieg 10 km Entre.pl TEAM 1979 darmowy udział
49 Czechoski Tomasz Warszawa Bieg 10 km Entre.pl TEAM 1979 darmowy udział
50 Matyszczak Damian Warszawa Bieg 3 km KENKO 2001 darmowy udział
51 Matyszczak Dominik Warszawa Bieg 3 km KENKO 2002 darmowy udział
52 Matyszczak Krzysztof Warszawa Bieg 3 km KENKO 1978 darmowy udział
53 Kuczyński Dawid ojrzen Bieg 10 km 1977 darmowy udział
54 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg 10 km 1974 darmowy udział
55 Isasi-Kuran Marcin Marki Bieg Przedszkolaka 200m Markowi Biegacze 2012 darmowy udział
56 Isasi-Kuran Lena Marki Bieg szkolny 350m Markowi Biegacze 2010 darmowy udział
57 Isasi Gorka Bilbao Bieg 10 km Bilbao 1971 darmowy udział
58 Isasi-Kuran Agata Marki Bieg 10 km Markowi Biegacze 1977 darmowy udział
59 Szarewicz Paweł Sochocin Bieg 10 km 1982 darmowy udział
60 JASIŃSKI Bartłomiej Sochocin Bieg Przedszkolaka 200m 2014 darmowy udział
61 JASIŃSKA Maja Sochocin Bieg Przedszkolaka 200m 2011 darmowy udział
62 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg 10 km KB JOGGER 1959 darmowy udział
63 Cyparska Amelia Płock Bieg szkolny 600m Active Runners Płock 2006 darmowy udział
64 Bieńka Anna Warszawa Bieg 10 km SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha 1982 darmowy udział
65 Kościelski Mariusz Chruszczewo Bieg 3 km Mazovia Proactiv 1971 darmowy udział
66 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg 10 km 1970 darmowy udział
67 Łapińska Edyta Warszawa Bieg 10 km SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha 1982 darmowy udział
68 Kamiński Krzysztof Warszawa Bieg 10 km SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha 1954 darmowy udział
69 Krawczyk Tomasz Winnica Bieg Przedszkolaka 200m Lider Winnica 2015 darmowy udział
70 Krawczyk Krystian Winnica Bieg szkolny 350m Lider Winnica 2008 darmowy udział
71 Krawczyk Paweł Winnica Bieg 10 km Lider Winnica 1978 darmowy udział
72 Ząbczyński Adam Sochaczew Bieg 3 km UKS Filipides Teresin 1995 darmowy udział
73 Kopka Artur Pułtusk Bieg 10 km Lider Winnica 1987 darmowy udział
74 Bartel Adam Warszawa Bieg 10 km 1983 darmowy udział
75 Kamiński Michał Warszawa Bieg szkolny 350m 2010 darmowy udział
76 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team 1967 darmowy udział
77 Kłoszewski Marcin Baboszewo Bieg 10 km KB. Im. P. Sękowskiego 1993 darmowy udział
78 Chodkowski Krzysztof Góra Bieg 10 km SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha 1981 darmowy udział
79 Murillo Xavier WARSZAWA Bieg 10 km SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha 1975 darmowy udział
80 Kowalska Magdalena Przemkowo Bieg 3 km 1993 darmowy udział
81 Sobiesiak Oliwier Stachowo Bieg szkolny 350m 2009 darmowy udział
82 Sobiesiak Magda Stachowo Bieg 10 km 1993 darmowy udział
83 Krzemińska Julia Joniec Bieg Przedszkolaka 200m 2016 darmowy udział
84 Krzemińska Monika Joniec Bieg 3 km 1991 darmowy udział
85 Czerwińska Justyna Dłutowo Bieg 3 km ZS nr.1 w Płońsku 2000 darmowy udział
86 Cyparski Marcin Płock Bieg 3 km Active Runners Płock 1979 darmowy udział
87 Romanowski Mateusz Marki Bieg szkolny 350m Wysportowani Racing Team 2008 darmowy udział
88 Romanowski Kamil Marki Bieg 10 km Wysportowani Racing Team 1981 darmowy udział
89 Peluch Katarzyna Warszawa Marsz NW 6km 1975 darmowy udział
90 Łukaszenko Agnieszka Warszawa Marsz NW 6km 1969 darmowy udział
91 Racinowski Dariusz Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1963 darmowy udział
92 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1961 darmowy udział
93 Gocejna Sławomir Płońsk Marsz NW 6km 1965 darmowy udział
94 Gocejna Beata Płońsk Marsz NW 6km 1966 darmowy udział
95 Piórkowski Marek Piórkowski Płońsk Bieg 10 km 1978 darmowy udział
96 Malinowski Łukasz Nasielsk Bieg 10 km 1993 darmowy udział
97 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg 10 km Kurzętnik Biega 1997 darmowy udział
98 Maciejczyk Małgorzata Warszawa Bieg Przedszkolaka 200m 2013 darmowy udział
99 Maciejczyk Michał Warszawa Bieg Przedszkolaka 200m 2016 darmowy udział
100 Maciejczyk Marta Warszawa Bieg 10 km 1982 darmowy udział


Wyświetleń: 978

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ