Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowska Agnieszka Nasielsk Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
2 Rucińska Jolanta Nasielsk Bieg 3 km Nasielsk Baszta Team
3 Ruciński Jarosław Nasielsk Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
4 Kamińska Maria Płońsk Marsz NW 6km NW Człapski Płońsk
5 Dobrzyńska Jolanta Płońsk Marsz NW 6km NW Człapski Płońsk
6 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 6km NW Człapski Płońsk
7 Zarako-Zarakowska Jadwiga Płońsk Marsz NW 6km NW Człapski Płońsk
8 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
9 Bujańczyk Arkadiusz Warszawa Bieg 3 km
10 Bujańczyk Kamila Warszawa Bieg Przedszkolaka 200m
11 Bujańczyk Kacper Warszawa Bieg szkolny 350m
12 Bujańczyk Małgorzata Warszawa Bieg 3 km
13 Szarszewski Tymoteusz Nowe Pieścirogi Bieg Przedszkolaka 200m
14 Szarszewski Stanisław Nowe Pieścirogi Bieg Przedszkolaka 200m
15 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
16 Boniewski Lech Glinojeck Bieg 10 km
17 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz NW 6km
18 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg 10 km
19 Gortat Igor Glinojeck Bieg 10 km
20 Witkowski Łukasz Nasielsk Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
21 Jaszczur Grzegorz Płońsk Bieg 3 km
22 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg 3 km
23 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg 3 km KB IM .P.SĘKOWSKIEGO
24 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg szkolny 350m KB im.Piotra Sękowskiego
25 Bobowicz Rafał Niepiekła Bieg 10 km
26 Kociński Adrian Płońsk Bieg 10 km
27 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg 10 km
28 Goczyński Waldemar Sierpc Bieg 10 km
29 Matusiak Mateusz Sochocin Bieg Przedszkolaka 200m
30 Matusiak Patryk Sochocin Bieg szkolny 350m
31 Zalewski Adam Nasielsk Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
32 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
33 Marciniak Ilona Płońsk Bieg 10 km Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
34 Szymańska Paula Górki gm Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock
35 Kadelski remigiusz warsyawa Bieg 10 km vege Runners
36 Nowicka Agata Warszawa Marsz NW 6km
37 Podgórski Wacław Morgi Bieg 10 km
38 krzyzanowska zoja kabaty Bieg 10 km vege Runners
39 Cegiełka Filip Warszawa Bieg Przedszkolaka 200m
40 Cegiełka Bogdan Warszawa Bieg 10 km
41 Piechna Andrzej Gostomin Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
42 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg 3 km Mazovia Proactiv
43 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg 3 km Mazovia Proactiv
44 Opałka Jan Płońsk Bieg 10 km KB im.Piotra Sękowskiego
45 Kiljańska Grażyna Przasnysz Marsz NW 6km
46 LESZCZYŃSKI LECH Przasnysz Marsz NW 6km
47 Sokołowski Maciej Skwary Bieg 10 km
48 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW 6km NW Człapski
49 Gredke Robert Płońsk Bieg 10 km BieganieMoje40Plus
50 Czerczak Andrzej Warszawa Bieg 10 km
51 Gut Beata Unieck Bieg 3 km
52 Cegiełka Maria Nacpolsk Marsz NW 6km
53 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg 10 km zawidz
54 Kaźmierczak Paweł Zawidz Kościelny Bieg 10 km TKKF KUBUŚ Sierpc
55 Maraszek Maciej Płońsk Bieg szkolny 350m
56 Suchecki Łukasz Legionowo Bieg Przedszkolaka 200m KS Pomorska
57 Suchecki Rafał Legionowo Bieg Przedszkolaka 200m KS Pomorska
58 Suchecki Przemysław Legionowo Bieg 10 km KS Pomorska
59 Zych Justyna WOŁOMIN Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
60 Duchnowski Robert Wołomin Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
61 Kania Lukasz Plonsk Bieg 10 km
62 Ostrzeniewska Monika Nasielsk Bieg 3 km Nasielsk Baszta Team
63 Dołęgowska Nikola Kobyłka Bieg Przedszkolaka 200m Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
64 Dołęgowski Jakub Kobyłka Bieg szkolny 350m Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
65 Dołęgowski Marcin Kobyłka Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
66 Kocimski Jan 96-500 Sochaczew Marsz NW 6km KM AKTYWNI Sochaczew
67 Zawadzka Małgorzata Ciechanów Bieg 10 km Mazovia Proactiv
68 Ostrowski Filip Płońsk Bieg szkolny 350m Wkra Sochocin
69 Ostrowska Daria Płońsk Bieg Przedszkolaka 200m
70 Talantbek kyzy Aikanysh Warszawa Bieg 10 km
71 Jasińska Wioleta Nowe Miasto Bieg 3 km
72 Ners Michał Cekanowo Bieg 10 km
73 Ciarka Patrycja Płońsk Bieg szkolny 350m Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego
74 Myszyńska Zofia Zawidz Kościelny Bieg szkolny 350m
75 Niemirska Katarzyna Plonsk Bieg 10 km
76 Bajorek Jacek Wyszków Bieg 3 km
77 Jałoza Ireneusz szulmierz Bieg 10 km ZaDyszka
78 Szymańska Nadia Górki, gm. Gąbin Bieg Przedszkolaka 200m Active Runners Płock
79 Szymański Bruno Górki gm. Gąbin Bieg szkolny 600m Active Runners Płock
80 Szymański Artur Górki, gm. Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock
81 Chyczewska Anna Chyczewska Płońsk Bieg 10 km KB. im. P. Sękowskiego
82 Karwowski Krystian Kraszewo-Gaczułty Bieg 3 km MKS Durasan Płońsk
83 Pietras Maja Nasielsk Bieg szkolny 350m Nasielsk Baszta Team
84 Pietras Tomasz Pietras Nasielsk Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
85 maraszek zbigniew Płońsk Bieg 10 km Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku
86 Kicek Tomasz Baboszewo Bieg szkolny 350m
87 Kicek Aleksandra Baboszewo Bieg 3 km
88 Kicek Lidia Baboszewo Bieg 3 km
89 Kicek Zdzisław Baboszewo Bieg 10 km
90 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
91 draganiak marta zarębin Bieg 10 km arising angels
92 Wentykier Piotr Płońsk Bieg 3 km Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku
93 Siadkowski Łukasz Siadkowski Płońsk Bieg 3 km
94 Adamski Przemysław Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
95 Degner Damian Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
96 Zaborowski Łukasz Płocj Bieg 3 km Active Runners Płock
97 Szczygieł Sławomir Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
98 Słupecka Liwia Kroczewo Bieg 10 km Klub bokserski Huragan
99 Ruciński Michał Płock Bieg 3 km Junior '85
100 Rosińska Agnieszka Ząbki Marsz NW 6km


Wyświetleń: 6983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ