Bieg 3 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rucińska Jolanta Nasielsk Bieg 3 km Nasielsk Baszta Team
2 Bujańczyk Arkadiusz Warszawa Bieg 3 km
3 Bujańczyk Małgorzata Warszawa Bieg 3 km
4 Jaszczur Grzegorz Płońsk Bieg 3 km
5 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg 3 km
6 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg 3 km KB IM .P.SĘKOWSKIEGO
7 Gut Beata Unieck Bieg 3 km
8 Zych Justyna WOŁOMIN Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
9 Duchnowski Robert Wołomin Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
10 Ostrzeniewska Monika Nasielsk Bieg 3 km Nasielsk Baszta Team
11 Dołęgowski Marcin Kobyłka Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
12 Bajorek Jacek Wyszków Bieg 3 km
13 Karwowski Krystian Kraszewo-Gaczułty Bieg 3 km MKS Durasan Płońsk
14 Kicek Aleksandra Baboszewo Bieg 3 km
15 Kicek Lidia Baboszewo Bieg 3 km
16 Wentykier Piotr Płońsk Bieg 3 km Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku
17 Zaborowski Łukasz Płocj Bieg 3 km Active Runners Płock
18 Ruciński Michał Płock Bieg 3 km Junior '85
19 POŁEĆ ŁUKASZ SOCHACZEW Bieg 3 km
20 Ciarka Paweł Płońsk Bieg 3 km KB IM .P.SĘKOWSKIEGO
21 Ciarka Renata Płońsk Bieg 3 km
22 Żochowski Robert Płońsk Bieg 3 km
23 Brzezińska Justyna Bieniew Bieg 3 km
24 Adamkiewicz Michał Sochaczew Bieg 3 km KM AKTYWNI Sochaczew
25 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 3 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
26 Matyszczak Damian Warszawa Bieg 3 km KENKO
27 Matyszczak Dominik Warszawa Bieg 3 km KENKO
28 Matyszczak Krzysztof Warszawa Bieg 3 km KENKO
29 Ząbczyński Adam Sochaczew Bieg 3 km UKS Filipides Teresin
30 Kowalska Magdalena Przemkowo Bieg 3 km
31 Cyparski Marcin Płock Bieg 3 km Active Runners Płock
32 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 3 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
33 Zawadzka Agnieszka Ciechanów Bieg 3 km
34 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg 3 km klampa ciechanów
35 Adamkiewicz Małgorzata Sochaczew Bieg 3 km


Wyświetleń: 5113

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ