Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamkiewicz Małgorzata | Sochaczew | Polska | Bieg 3 km | ||
2 | Adamkiewicz Michał | Sochaczew | Polska | Bieg 3 km | KM AKTYWNI Sochaczew | |
3 | Adamkiewicz Mirosław | Sochaczew | Polska | Bieg 10 km | KM Aktywni Sochaczew | |
4 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
5 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg 10 km | ||
6 | Bajorek Jacek | Wyszków | Polska | Bieg 3 km | ||
7 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
8 | BANIAK OLA | STRZEMBOWO | Polska | Bieg Przedszkolaka 200m | ||
9 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg 10 km | KB Promyk Ciechanów | |
10 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | Bieg 10 km | ||
11 | Boniewski Lech | Glinojeck | Polska | Bieg 10 km | ||
12 | Borkowska Zuzanna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Mamy ruszamy | |
13 | Brzezińska Justyna | Bieniew | Polska | Bieg 3 km | ||
14 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
15 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg 3 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
16 | Bujańczyk Arkadiusz | Warszawa | Polska | Bieg 3 km | ||
17 | Bujańczyk Kacper | Warszawa | Polska | Bieg szkolny 350m | ||
18 | Bujańczyk Kamila | Warszawa | Polska | Bieg Przedszkolaka 200m | ||
19 | Bujańczyk Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg 3 km | ||
20 | Burecki Jakub | Płońsk | Polska | Bieg szkolny 350m | Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego | |
21 | Cegiełka Bogdan | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
22 | Cegiełka Filip | Warszawa | Polska | Bieg Przedszkolaka 200m | ||
23 | Cegiełka Maria | Nacpolsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
24 | Chodkowski Krzysztof | Góra | Polska | Bieg 10 km | SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha | |
25 | Chyczewska Anna Chyczewska | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB. im. P. Sękowskiego | |
26 | Ciarka Henryk | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
27 | Ciarka Patrycja | Płońsk | Polska | Bieg szkolny 350m | Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego | |
28 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB IM .P.SĘKOWSKIEGO | |
29 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
30 | Ciarkowski Klaudiusz | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
31 | Cieplińska Wioletta | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Naprzód Młociny | |
32 | Cyparska Adrianna | Płock | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
33 | Cyparska Amelia | Płock | Polska | Bieg szkolny 600m | Active Runners Płock | |
34 | Cyparski Marcel | Płock | Polska | Bieg szkolny 350m | Active Runners Płock | |
35 | Cyparski Marcin | Płock | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
36 | Czajkowski Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg szkolny 350m | Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego | |
37 | Czechoski Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Entre.pl TEAM | |
38 | Czerczak Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
39 | Czeremański Rafał | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
40 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
41 | Denkiewicz Jacek | Zawidz | Polska | Bieg 10 km | zawidz | |
42 | Dobrzyńska Jolanta | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
43 | Dołęgowska Nikola | Kobyłka | Polska | Bieg Przedszkolaka 200m | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
44 | Dołęgowski Jakub | Kobyłka | Polska | Bieg szkolny 350m | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
45 | Dołęgowski Marcin | Kobyłka | Polska | Bieg 3 km | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
46 | draganiak marta | zarębin | Polska | Bieg 10 km | arising angels | |
47 | Duchnowski Robert | Wołomin | Polska | Bieg 3 km | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
48 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Marsz NW 6km | ||
49 | Gaworecka Aldona | Anielin | Polska | Bieg 10 km | ||
50 | Gocejna Sławomir | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
51 | Goczyński Waldemar | Sierpc | Polska | Bieg 10 km | ||
52 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg 10 km | ||
53 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
54 | Gościniak Kajtek | Płońsk | Polska | Bieg szkolny 350m | Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego | |
55 | Goszczyński Franciszek | Płońsk | Polska | Bieg szkolny 350m | Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego | |
56 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | BieganieMoje40Plus | |
57 | Gromek Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
58 | Grzegorczyk Aneta | Stare Babice | Polska | Marsz NW 6km | ||
59 | Grzegorczyk Maciej | Stare Babice | Polska | Bieg 10 km | ||
60 | Grzelak Robert | Zdziarka | Polska | Bieg 10 km | ||
61 | Gut Beata | Unieck | Polska | Bieg 3 km | ||
62 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | |
63 | Isasi Gorka | Bilbao | Hiszpania | Bieg 10 km | Bilbao | |
64 | Isasi-Kuran Agata | Marki | Polska | Bieg 10 km | Markowi Biegacze | |
65 | Isasi-Kuran Lena | Marki | Polska | Bieg szkolny 350m | Markowi Biegacze | |
66 | Isasi-Kuran Marcin | Marki | Polska | Bieg Przedszkolaka 200m | Markowi Biegacze | |
67 | Jankowska Agnieszka | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | Nasielsk Baszta Team | |
68 | JASIŃSKA Maja | Sochocin | Polska | Bieg Przedszkolaka 200m | ||
69 | Jasińska Wioleta | Nowe Miasto | Polska | Bieg 3 km | ||
70 | JASIŃSKI Bartłomiej | Sochocin | Bieg Przedszkolaka 200m | |||
71 | Jaszczur Alicja | Płońsk | Polska | Bieg szkolny 350m | KB im.Piotra Sękowskiego | |
72 | Jaszczur Grzegorz | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
73 | Jaszczur Jadwiga | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
74 | Jaszczur Joanna | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB IM .P.SĘKOWSKIEGO | |
75 | Jałoza Ireneusz | szulmierz | Polska | Bieg 10 km | ZaDyszka | |
76 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
77 | Kadelski remigiusz | warsyawa | Polska | Bieg 10 km | vege Runners | |
78 | Kamińska Maria | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
79 | Kamiński Krzysztof | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha | |
80 | Kamiński Michał | Warszawa | Polska | Bieg szkolny 350m | ||
81 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Nasielsk Baszta Team | |
82 | Kania Lukasz | Plonsk | Polska | Bieg 10 km | ||
83 | Karasiewicz Paweł | Winnica | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
84 | Karpiński Radosław | Kondrajec Pański | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
85 | Karwowski Krystian | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | MKS Durasan Płońsk | |
86 | Kaźmierczak Paweł | Zawidz Kościelny | Polska | Bieg 10 km | TKKF KUBUŚ Sierpc | |
87 | Kicek Aleksandra | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
88 | Kicek Lidia | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
89 | Kicek Tomasz | Baboszewo | Polska | Bieg szkolny 350m | ||
90 | Kicek Tomasz | Płońsk | Polska | Bieg szkolny 350m | Szkoła podstawowa nr.3 w Płońsku im. Stanisława Wyspiańskiego | |
91 | Kicek Zdzisław | Baboszewo | Polska | Bieg 10 km | ||
92 | Kielkiewicz Zbyszek | Glinojeck | Polska | Bieg 10 km | ||
93 | Kiljańska Grażyna | Przasnysz | Polska | Marsz NW 6km | ||
94 | Kocimski Jan | 96-500 Sochaczew | Polska | Marsz NW 6km | KM AKTYWNI Sochaczew | |
95 | Kociński Adrian | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
96 | Kopeć Katarzyna | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
97 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
98 | Kopka Artur | Pułtusk | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
99 | Kowalska Magdalena | Przemkowo | Polska | Bieg 3 km | ||
100 | Kołodziejczyk Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | Nasielsk Baszta Team |
Wyświetleń: 12015