Marketing dla drużyn i zawodników OCR

Biegi z przeszkodami w Polsce są jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu. Dziesiątki tysięcy miłośników wszelkich sportów i aktywności postanawia co roku sprawdzić się na tego typu wyzwaniach. Naturalnym krokiem w rozwoju dyscypliny jest tworzenie się drużyn sportowych, klubów, stowarzyszeń i grup treningowych działających pod wykreowanymi przez siebie markami. Często czołowi zawodnicy podejmują próby samo promocji swoich dokonań w świecie OCR za pomocą blogów, kanałów na YouTubie i profili na portalach społecznościowych.

W odpowiedzi na zapotrzebowania tych właśnie nieformalnych grup treningowych oraz pragnąc przyczynić się do wspólnego dbania o jakość i rozwój OCR w Polsce, BigYellowFoot Events zaprasza na pierwsze szkolenie "Marketing drużyn i zawodników OCR".

Na blisko 4 godzinnym szkoleniu będziemy poruszać takie kwestie jak:
- Przemyślane budowanie własnej marki
- Kreowanie wizerunku drużyny i zawodnika
- Komunikacja z zainteresowanymi podmiotami
- Prowadzenie promocji projektów związanych z OCR
- skuteczne pozyskiwanie partnerów i sponsorów
- współpraca ze Stowarzyszeniem Biegów Przeszkodowych OCR Polska.

Nie zabraknie także omówienia nowych i bardziej rozpoznawalnych marek w świecie polskich biegów przeszkodowych oraz przeglądu istniejących profili uczestników kursu.

Szkolenie poprowadzi lider jednej z najstarszych drużyn OCR w Polsce BigYellowFoot Adventure Team, Grzegorz Brandt; twórca licznych projektów sportowych i charytatywnych. Organizator i współorganizator imprez biegowych, mający na koncie współpracę z takim markami jak Biegun, Bieg Morskiego Komandosa, Rage Run, Mud Max i Runmageddon oraz ambasador Luminoxa i Tough Viking na Polskę.

Zajęcia odbędą się 9 czerwca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Wyświetleń: 470

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ