Bieg z Flagą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Będzin Team
2 Kępiński Norbert Częstochowa NW
3 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg
4 Kalisz Aneta Bytom NW
5 Socha Maciej Chorzów Bieg Koliba Progres/ Witchholds
6 Famuła Tomasz Katowice Bieg Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team
7 Kwiecień Mateusz Katowice Bieg
8 Kwiecien Magdalena Katowice Bieg
9 Węgrzyn Michał Ćwiklice Bieg
10 Osuszek Andrzej Tarnowskie Góry Bieg
11 Duda Łukasz Chorzów Bieg
12 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Bieg
13 Hajda Justyna Radzionków Bieg
14 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara NW
15 Matuszewska Monika Gliwice Bieg
16 Gola Sebastian Zawiercie Bieg
17 Czyż Marcin Katowice Bieg
18 Opiłek Marek Katowice Bieg
19 kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno
20 Mendoń Arkadiusz Katowice Bieg
21 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg
22 Szendzielorz Adam Świętochłowice Bieg Akademia Tańca AS
23 Mitrenga Karolina Tarnowskie Góry Bieg
24 Grzona Krzysztof Zabrze Bieg
25 Wesołowski Adam Katowice Bieg Night Runners Śląsk
26 Domańska-Grzona SABINA zabrze Bieg
27 KLUSKA KAZIMIERZ Katowice NW
28 KUBISTA ELŻBIETA Katowice Bieg
29 Bartas Agnieszka Katowice Bieg W pogoni za duchem
30 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza NW
31 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Gmina Psary
32 Biskup Franciszek Sosnowiec Bieg
33 Dylong Aleksandra Bytom Bieg
34 Tamiola grazyna katowice NW
35 Mierzwa Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg
36 Bieniek Rafał Tychy Bieg RB Sport
37 DRABEK PRZEMYSŁAW Katowice Bieg
38 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg W Pogoni za Duchem
39 łukawska iwona katowice NW
40 Kościan Anna Mysłowice Bieg
41 Jokisz Anna Chorzów Bieg
42 Stemplowski Damian tarnowskie góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
43 Frączek Mirosław Siemianowice Śląskie Bieg KONDOR
44 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
45 Tokarz Joanna Piekary Śląskie NW Lecymy Durś
46 Jantczak Karolina Legnica Bieg
47 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg
48 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
49 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach
50 Tylikowska Małgorzata Czeladź NW #czeladzbiega
51 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
52 Sosin Sylwia Chorzów Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
53 Jastrzębska Ewa Katowice NW Truchtacz Mysłowice
54 Sosin Adam CHORZÓW Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
55 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza Bieg ADS Masna
56 Saternus Iwona Katowice Bieg ADS Masna
57 macholc piotr dąbrowa górnicza Bieg
58 Adamus Damian Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś
59 PAWERA AGNIESZKA KATOWICE NW
60 Brzdęk Anita Zawiercie Bieg Leśni Olimpijczycy
61 Zaradna - Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW MK team
62 Głowiak Lech Katowice Bieg
63 Zięba Janina KATOWICE Bieg
64 Sikora Joanna Tarnowskie Góry NW
65 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
66 Łyp Łukasz Katowice Bieg
67 Warska - Kubiak Monika Sosnowiec Bieg Rebellion Of Free Runners
68 Lubowiecka Barbara Katowice NW
69 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa Bieg Rebellion Of Free Runners
70 Lubowiecki Adam Katowice NW
71 Kaprot Dawid Kaprot Siemianowice Śląskie Bieg
72 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry Bieg Lecymy Durś
73 Dziwiec-Guzik Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg
74 Lachera Bartosz Zabrze Bieg
75 Waściński Marcin Zabrze Bieg
76 Cieśla Urszula Katowice NW Truchtacz Mysłowice
77 Waścińska Kasia Zabrze Bieg
78 Lachera Bogdan Zabrze Bieg Night Runners Zabrze
79 ŁAZARZ DOROTA BYTOM Bieg BWM
80 Lachera Marysia Zabrze Bieg Night Runners Zabrze
81 Fierdonek Karolina Tychy Bieg Zołzy team
82 Bołoz Damian Jastrzębie Zdrój Bieg Wąski
83 Żokowska Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg
84 Żokowski Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg
85 Perlak Magdalena Katowice Bieg Kuźnia Triathlonu
86 ptaś jolanta czeladz NW Tkkf Saturn Czeladź
87 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg Amator
88 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg #elzabactiveteam
89 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg #elzabactiveteam
90 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg
91 Strzoda Katarzyna Świętochłowice Bieg Kuzyn mnie zapisał :-)
92 Olejnik Anna Świetochłowice Bieg Cross Świony
93 Antonczenko Piotr Świętochłowice Bieg Cross Świony
94 Antonczenko Ewa Świętochłowice Bieg Cross Świony
95 Dobrzyńska Aldona Żory Bieg
96 Pandzich Kamil Katowice Bieg Hanys z Eichenau
97 Wójcik Dariusz Żory Bieg Żory
98 Brom Agnieszka Świętochłowice Bieg
99 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg
100 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg


Wyświetleń: 8985

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ