Bieg z Flagą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Sterczewski Marcin Sterczewski Pyskowice Bieg ZAKWAS TEAM PYSKOWICE
202 Frączek Zbigniew Wilcza Bieg
203 Musioł Maciej Musioł Katowice Bieg
204 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg
205 Przystolik Arnold Katowice Bieg
206 Przystolik Julia Katowice Bieg
207 Przystolik Ewa Katowice Bieg
208 Krochmalska Jagoda Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
209 Kula Magdalena Katowice Bieg
210 Menżyk Joanna Mysłowice Bieg SRTG Katowice
211 Wawrzynek Grzegorz Świętochłowice Bieg
212 Gajewski Irek Sosnowiec Bieg Harpagan Sosnowiec
213 Antosiewicz Bogdan Czeladź NW
214 Chmielorz Józef Lędziny Bieg
215 Antosiewicz Bogusława Czeladź NW #czeladzbiega
216 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg Harpagan Sosnowiec
217 Pietras Mateusz Chorzów Bieg
218 Bujok Sabina Katowice Bieg
219 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg
220 Pokorny Agnieszka Czeladź NW #czeladzbiega
221 Pawełczyk Karolina Katowice Bieg
222 Szafarz Sabina Piekary Śl Bieg Lecymy Durś
223 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg
224 Łuszczek Krystian Katowice Bieg
225 Łuszczek Aneta Katowice NW
226 GRABOWSKA MONIKA SOSNOWIEC Bieg
227 Ćwiek Janusz Ruda Śląska NW Ekipa na Kijach
228 Szklorz Sylwester Katowice Bieg ADS Masna
229 Kotula Jakub Katowice NW UNIA MIAST
230 Gerle-Kotula Anna Katowice NW UNIA MIAST
231 Warzocha Danuta Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach
232 Baron Krzysztof Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś
233 Barchanowska Wojciech Sosnowiec NW Harpagan Sosnowiec
234 Piwowarski Paweł Katowice Bieg Night Runners Śląsk
235 Barchanowska Lucyna Sosnowiec NW Harpagan Sosnowiec
236 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach
237 Mucha Krzysztof Tychy Bieg Wkurw_team
238 Kajca Mirosław Łaziska Górne NW ŁAZISKIE KARLUSY
239 Snochowski Mirek Bytom Bieg SZOMBIERKI RUNNERS
240 Snochowska Agata Bytom NW Ranners Szombierki
241 Lotko Bartłomiej Zawiercie Bieg
242 JACH JOLANTA CZELADŹ NW #czeladzbiega
243 Kluska Piotr Katowice Bieg
244 Kowalski Marcin Tychy Bieg Warsztat Formy Tychy
245 Kluska Sylwia Katowice Bieg
246 Kokot Justyna Ruda Śląska Bieg
247 Kolonko Roksana Międzyrzecze Bieg Speed Team Brzeszcze
248 Kokot Tomasz Ruda Śląska Bieg
249 Serwatka Karolina Sosnowiec Bieg
250 MÓL NATALIA KATOWICE Bieg IZBA RZEMIEŚLNICZA ORAZ MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
251 Łoszajć Justyna Sosnowiec NW CzubClub
252 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice NW Opel Active Team
253 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Socios Silesia
254 Czub Jarosław Sosnowiec NW CzubClub
255 Fiedorowicz Dawid Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
256 Fiedorowicz Mateusz Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
257 Włochowicz Olga Piekary śląskie NW Lecymy Durś
258 Kaczmarczyk Krzysztof Chorzów Bieg
259 Staroń Marlena Dąbrowa Górnicza Bieg
260 Turant Daria Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś
261 Kubasik Aneta Sosnowiec Bieg
262 Włochowicz Kamil Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś
263 Kubica Agata Tarnowskie Góry NW Tarnogórskie Łazęgi
264 Raczek Sebastian Katowice Bieg Biegam sobie
265 Strączek Grzegorz Siemianowice Śl. Bieg
266 walusz jolanta Bytom Bieg SZOMBIERKI RUNNERS
267 Raczek Klauda Katowice Bieg Biegam sobie
268 Mitręga Anna Dąbrowa Górnicza Bieg
269 Surowiec Michał Wojkowice Bieg
270 Szajbel Joanna Katowice Bieg Parkrun Katowice
271 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg
272 Gromadzki Kamil Katowice Bieg Team Silesia
273 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg
274 Zdejszy Magdalena Cieszyn NW Olza Cieszyn
275 Kowalczyk PAWEŁ Kęty Bieg KĘCKIE HARPAGANY
276 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg
277 Wiekieta Helena Siemianowice Śląskie Bieg
278 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie NW
279 Domin Piotr Siemianowice Śląskie NW
280 Muskała Mateusz Sosnowiec NW WIRUSY
281 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg Wirusy
282 Fus Julia Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
283 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg tomkatotrening.pl
284 Biskup Artur Bieruń Bieg GRYFNO FAMILIA
285 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg
286 Kotas Patrycja Katowice Bieg MK TEAM
287 Wicher Grzegorz Mysłowice Bieg
288 Staroń Jakub Siemianowice Śląskie Bieg Lokomotiw Moskwa
289 Wilk GRAŻYNA Piekary Śl NW Lecymy Durś
290 BOROŃ Julianna Tychy Bieg RUNHOGS Tychy
291 Hajduk Marcin Katowice Bieg
292 Perończyk Paweł Katowice Bieg
293 struzik agata sosnowiec Bieg
294 Pawełczyk Adam Katowice Bieg
295 BOROŃ Luiza Tychy Bieg RUNHOGS Tychy
296 Kurnakowski Michał Chorzów Bieg Biegacze mogą dłużej
297 Wojtasiński Dawid Siemianowice Śląskie Bieg Lokomotiw Moskwa
298 Horzela Adam Katowice Bieg
299 Góral Alina Mysłowice Bieg
300 Nowak Paweł Siemianowice Śląskie Bieg


Wyświetleń: 9292

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ