Bieg z Flagą - Biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartlomiejczyk Natan Chorzow 400m SP 13
2 Bajurski Jakub Sosnowiec 800m
3 Opiłek Maja Katowice 200m
4 Marekwica Jakub Katowice 800m Mk team
5 Wąs Piotr Bukowno 800m
6 Wąs Jakub Bukowno 200m
7 LITKE KRYSPIN ZIELONA GÓRA 400m
8 Majchrzyk Olaf Czeladź 200m #czeladzbiega
9 Majchrzyk Martyna Czeladź 400m #czeladzbiega
10 Głowiak Błażej Katowice 400m SP nr 65 w Katowicach
11 Głowiak Jacek Katowice 400m MP nr 1 w Katowicach
12 Głowiak Karolina Katowice 200m MP nr 1 w Katowicach
13 Korzeniowski Filip Zabrze 400m
14 Korzeniowska Wiktoria Zabrze 200m
15 Gajda oliwier katowice 400m
16 Mucha Wiktor Tychy 200m
17 Mucha Zuzanna Tychy 200m
18 Zygmunt Filip Będzin 800m
19 Zygmunt Gabriela Będzin 200m
20 Matyszkiewicz Michał Czeladź 400m
21 Matyszkiewicz Anna Czeladź 800m
22 Matyszkiewicz Piotr Czeladź 800m
23 Sosin Kajetan CHORZÓW 800m Biegnę, żeby bartek mógł biegać
24 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie 400m MK Team
25 Stawecki Filip Mikołów 400m
26 Ogon Marysia Siemianowice Śląskie 200m MK Team
27 Sołoma Olivier Piekary Śląskie 400m Lecymy Durś
28 Stanowska Oliwia Katowice 200m
29 Kaźmierska Nikola Będzin 400m
30 Stanowska Nikola Katowice 200m
31 Kazior Tomasz Katowice 400m SP. nr 66 Katowice
32 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 200m Lecymy Durś
33 Tokarz Aleksandra Piekary Śląskie 400m Lecymy Durś
34 Igielski Maks Zabrze 400m
35 Wesołowski Mikołaj Katowice 400m Night Runners Śląsk
36 Winczakiewicz Amelia Katowice 200m
37 Wojcik Lena Katowice 200m
38 Ratajczak Emilia Katowice 200m
39 Sikora Jakub Tarnowskie Góry 400m
40 Kubiak Jakub Sosnowiec 800m Rebellion Of Free Runners
41 Olszewska Oliwia Będzin 200m Irun4fun
42 Guzik Julia Dąbrowa Górnicza 200m
43 Guzik Zofia Dąbrowa Górnicza 400m
44 Bartoszek Matylda Ruda Śląska 400m
45 Bącol Natalia Ruda Śląska 400m
46 Bołoz Amelia Jastrzębie Zdrój 200m Rozbiegana Amelka
47 Bącol Wojciech Ruda Śląska 200m
48 Rychlik Patryk Klucze 400m 2008
49 Bardosz Wiktor Zabrze 400m
50 Stajer Martyna Siemianowice Śląskie 400m Endurance Team/Wodnik
51 Bogusławska Aleksandra Katowice 800m Stadion Śląski
52 Pandzich Gabriel Katowice 200m Hanys z Eichenau
53 Szatka ANNA Bytom 400m SP 47 Bytom
54 Wojtasinska Karolina Siemianowice Śląskie 800m
55 Cieśla Piotr Katowice 200m
56 Cieśla Szymon Katowice 200m
57 Rogala Mateusz Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice
58 Rogala Aleksandra Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice
59 Musioł Amelia Katowice 200m
60 Bogusz Julia Zabrze 200m
61 Bożek Jan Jaworzno 400m
62 Skworc Kamila Siemianowice Slaskie 200m
63 Skworc Damian Siemianowice Slaskie 200m
64 Ślósarczyk Bartłomiej Tychy 400m
65 Pawełczyk Aleksandra Katowice 200m
66 Wawrzynek Sebastian Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice
67 Pawełczyk Lena Katowice 200m
68 Wawrzynek Joanna Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice
69 Gałkiewicz Magda Katowice 800m Tomkatotrening.pl
70 HAUKE Agatka Siemonia 200m Bobry Walking
71 HAUKE Sonia Siemonia 400m Bobry Walking
72 Snochowska Marysia Bytom 200m Szombierki Runners
73 Kowalski Jakub Tychy 400m Warsztat Formy Tychy
74 Kowalska Lena Tychy 200m Warsztat Formy Tychy
75 WILK Dominik PIEKARY ŚLĄSKIE 400m Lecymy Durś
76 Surowiec Joanna Wojkowice 800m
77 Chrapek Anna KATOWICE 400m
78 Paks Julian Ruda Slaska 400m Przedszkole nr.30 Ruda Śląska
79 PIETRASIK LAURA KATOWICE 400m
80 PIETRASIK LENA KATOWICE 400m
81 Włochowicz Daniel Piekary śląskie 400m Lecymy Durś
82 Gromadzki Jakub Katowice 200m Team Silesia
83 Raczek Kacper Katowice 800m Biegam sobie
84 SzEptuCH OlaF SOSNOWIEC 400m
85 Zdejszy Marta Cieszyn 800m Olza Cieszyn
86 Kucharzewski Michał Czerwionka-Leszczyny 400m
87 Pustelnik Alicja Katowice 200m
88 Pustelnik Jakub Katowice 400m
89 Szczepański Wojciech Katowice 200m
90 Szczepański Maksymilian Katowice 400m
91 Horzela Amelia Katowice 400m SP 34 Katowice
92 Mikołajczyk Zuzanna Siemianowice 200m
93 Gesikowski Szymon Ruda Śląska 400m
94 Gesikowska Julia Ruda Śląska 200m Przedszkole nr.30 Ruda Śląska
95 Pawlik Kacper Zabrze 200m
96 Pawlik Natalia Zabrze 400m
97 Gamza Anna Siemianowice Śląskie 400m UKS Wodnik
98 Chmielorz Zofia Lędziny 200m CARBON OCR RACING TEAM
99 Muzyka Michal Piekary śląskie 800m Lecymy durs
100 Łata Matylda Katowice 400m


Wyświetleń: 2015

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ