Bieg z Flagą - Biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marekwica Jakub Katowice 800m Mk team
2 LITKE KRYSPIN ZIELONA GÓRA 400m
3 Majchrzyk Olaf Czeladź 200m #czeladzbiega
4 Majchrzyk Martyna Czeladź 400m #czeladzbiega
5 Gajda oliwier katowice 400m
6 Zygmunt Filip Będzin 800m
7 Zygmunt Gabriela Będzin 200m
8 Sosin Kajetan CHORZÓW 800m Biegnę, żeby bartek mógł biegać
9 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie 400m MK Team
10 Ogon Marysia Siemianowice Śląskie 200m MK Team
11 Sołoma Olivier Piekary Śląskie 400m Lecymy Durś
12 Kaźmierska Nikola Będzin 400m
13 Wesołowski Mikołaj Katowice 400m Night Runners Śląsk
14 Sikora Jakub Tarnowskie Góry 400m
15 Kubiak Jakub Sosnowiec 800m Rebellion Of Free Runners
16 Guzik Julia Dąbrowa Górnicza 200m
17 Guzik Zofia Dąbrowa Górnicza 400m
18 Bołoz Amelia Jastrzębie Zdrój 200m Rozbiegana Amelka
19 Rychlik Patryk Klucze 400m 2008
20 Pandzich Gabriel Katowice 200m Hanys z Eichenau
21 Musioł Amelia Katowice 200m
22 Bogusz Julia Zabrze 200m
23 Skworc Kamila Siemianowice Slaskie 200m
24 Skworc Damian Siemianowice Slaskie 200m
25 Ślósarczyk Bartłomiej Tychy 400m
26 Pawełczyk Aleksandra Katowice 200m
27 Pawełczyk Lena Katowice 200m
28 Gałkiewicz Magda Katowice 800m Tomkatotrening.pl
29 Snochowska Marysia Bytom 200m Szombierki Runners
30 WILK Dominik PIEKARY ŚLĄSKIE 400m Lecymy Durś
31 Chrapek Anna KATOWICE 400m
32 PIETRASIK LAURA KATOWICE 400m
33 PIETRASIK LENA KATOWICE 400m
34 Włochowicz Daniel Piekary śląskie 400m Lecymy Durś
35 Raczek Kacper Katowice 800m Biegam sobie
36 SzEptuCH OlaF SOSNOWIEC 400m
37 Horzela Amelia Katowice 400m SP 34 Katowice
38 Mikołajczyk Zuzanna Siemianowice 200m
39 Gesikowski Szymon Ruda Śląska 400m
40 Gesikowska Julia Ruda Śląska 200m Przedszkole nr.30 Ruda Śląska
41 Gamza Anna Siemianowice Śląskie 400m UKS Wodnik
42 Chmielorz Zofia Lędziny 200m CARBON OCR RACING TEAM
43 Malinowski Filip Piekary śląskie 400m Lecymy Durś
44 Bajor Hania Żory 400m Rebellion of Free Runners
45 Działowski Maksymilian Skałbania 400m
46 Grudniok Martyna Katowice 200m
47 Mucha Karolina Siemianowice 200m
48 Mucha Adam Siemianowice 200m
49 Litwinczuk Julia Klucze 400m
50 Ćwiek Karolina Ruda Śląska 400m Ekipa Na Kijach
51 Majewska Kamila Sosnowiec 200m
52 Bulska Lena Myszków 200m


Wyświetleń: 1222

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ