Bieg z Flagą - Biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Bajurski Jakub Sosnowiec 800m 2004 darmowy udział
2 Opiłek Maja Katowice 200m 2014 darmowy udział
3 Marekwica Jakub Katowice 800m Mk team 2006 darmowy udział
4 Wąs Piotr Bukowno 800m 2009 darmowy udział
5 Wąs Jakub Bukowno 200m 2016 darmowy udział
6 LITKE KRYSPIN ZIELONA GÓRA 400m 2008 darmowy udział
7 Mendyk Sergiusz Mysłowice 200m 2010 darmowy udział
8 Majchrzyk Olaf Czeladź 200m #czeladzbiega 2011 darmowy udział
9 Majchrzyk Martyna Czeladź 400m #czeladzbiega 2006 darmowy udział
10 Babiński Kamil Leszczyny 400m biegne bo chcę 2007 darmowy udział
11 Głowiak Błażej Katowice 400m SP nr 65 w Katowicach 2009 darmowy udział
12 Głowiak Jacek Katowice 400m MP nr 1 w Katowicach 2011 darmowy udział
13 Głowiak Karolina Katowice 200m MP nr 1 w Katowicach 2013 darmowy udział
14 Mrowiec Magdalena Katowice 400m tomkatotrening.pl 2010 darmowy udział
15 Korzeniowski Filip Zabrze 400m 2009 darmowy udział
16 Korzeniowska Wiktoria Zabrze 200m 2012 darmowy udział
17 Gajda oliwier katowice 400m 2010 darmowy udział
18 Mrowiec Alicja Katowice 400m SP 63 2005 darmowy udział
19 Mucha Wiktor Tychy 200m 2015 darmowy udział
20 Mucha Zuzanna Tychy 200m 2012 darmowy udział
21 Zygmunt Filip Będzin 800m 2006 darmowy udział
22 Zygmunt Gabriela Będzin 200m 2013 darmowy udział
23 Matyszkiewicz Michał Czeladź 400m 2009 darmowy udział
24 Matyszkiewicz Anna Czeladź 800m 2007 darmowy udział
25 Matyszkiewicz Piotr Czeladź 800m 2006 darmowy udział
26 Sosin Kajetan CHORZÓW 800m Biegnę, żeby bartek mógł biegać 2008 darmowy udział
27 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie 400m MK Team 2009 darmowy udział
28 Stawecki Filip Mikołów 400m 2010 darmowy udział
29 Ogon Marysia Siemianowice Śląskie 200m MK Team 2014 darmowy udział
30 Sołoma Olivier Piekary Śląskie 200m Lecymy Durś 2008 darmowy udział
31 Stanowska Oliwia Katowice 200m 2012 darmowy udział
32 Kaźmierska Nikola Będzin 400m 2011 darmowy udział
33 Stanowska Nikola Katowice 200m 2012 darmowy udział
34 Kazior Tomasz Katowice 400m SP. nr 66 Katowice 2009 darmowy udział
35 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 200m Lecymy Durś 2013 darmowy udział
36 Tokarz Aleksandra Piekary Śląskie 400m Lecymy Durś 2008 darmowy udział
37 Igielski Maks Zabrze 400m 2008 darmowy udział
38 Wesołowski Mikołaj Katowice 400m Night Runners Śląsk 2009 darmowy udział
39 Winczakiewicz Amelia Katowice 200m 2012 darmowy udział
40 Wojcik Lena Katowice 200m 2012 darmowy udział
41 Badowiec Martyna Tarnowskie Góry 200m Przedszkole nr. 5 Tarnowskie Góry 2013 darmowy udział
42 Badowiec Eliza Tarnowskie Góry 400m Przedszkole nr. 5 Tarnowskie Góry 2011 darmowy udział
43 Ratajczak Emilia Katowice 200m 2012 darmowy udział
44 Sikora Jakub Tarnowskie Góry 400m 2009 darmowy udział
45 Kubiak Jakub Sosnowiec 800m Rebellion Of Free Runners 2006 darmowy udział
46 Borciuch Michał Będzin 400m 2010 darmowy udział
47 Olszewska Oliwia Będzin 200m Irun4fun 2015 darmowy udział
48 Guzik Julia Dąbrowa Górnicza 200m 2015 darmowy udział
49 Guzik Zofia Dąbrowa Górnicza 400m 2009 darmowy udział
50 Bartoszek Matylda Ruda Śląska 400m 2009 darmowy udział
51 Bącol Natalia Ruda Śląska 400m 2009 darmowy udział
52 Bołoz Amelia Jastrzębie Zdrój 200m Rozbiegana Amelka 2013 darmowy udział
53 Bącol Wojciech Ruda Śląska 200m 2012 darmowy udział
54 Rychlik Patryk Klucze 400m 2008 2008 darmowy udział
55 Bardosz Wiktor Zabrze 400m 2011 darmowy udział
56 Stajer Martyna Siemianowice Śląskie 400m Endurance Team/Wodnik 2008 darmowy udział
57 Najbor Piotr Czeladź 200m #czeladzbiega 2016 darmowy udział
58 Bogusławska Aleksandra Katowice 800m Stadion Śląski 2007 darmowy udział
59 Najbor Rozalia Czeladź 200m #czeladzbiega 2012 darmowy udział
60 Pandzich Gabriel Katowice 200m Hanys z Eichenau 2015 darmowy udział
61 Najbor Maria Czeladź 800m #czeladzbiega 2005 darmowy udział
62 Łopat Adam Katowice 200m 2012 darmowy udział
63 Łopat Michał Katowice 400m 2009 darmowy udział
64 Król Zuzanna Katowice 400m Szkoła Podstawowa 51 w Katowicach 2008 darmowy udział
65 Król Szymon Katowice 400m Szkoła Podstawowa 51 w Katowicach 2010 darmowy udział
66 Szatka ANNA Bytom 400m SP 47 Bytom 2008 darmowy udział
67 Wojtasinska Karolina Siemianowice Śląskie 800m 2006 darmowy udział
68 Cieśla Piotr Katowice 200m 2012 darmowy udział
69 Cieśla Szymon Katowice 200m 2011 darmowy udział
70 Rogala Mateusz Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice 2006 darmowy udział
71 Rogala Aleksandra Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice 2007 darmowy udział
72 Musioł Amelia Katowice 200m 2014 darmowy udział
73 Bogusz Julia Zabrze 200m 2012 darmowy udział
74 Bożek Jan Jaworzno 400m 2009 darmowy udział
75 Skworc Kamila Siemianowice Slaskie 200m 2015 darmowy udział
76 Skworc Damian Siemianowice Slaskie 200m 2012 darmowy udział
77 Ślósarczyk Bartłomiej Tychy 400m 2009 darmowy udział
78 Pawełczyk Aleksandra Katowice 200m 2016 darmowy udział
79 Wawrzynek Sebastian Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice 2009 darmowy udział
80 Pawełczyk Lena Katowice 200m 2014 darmowy udział
81 Wawrzynek Joanna Świętochłowice 400m Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice 2009 darmowy udział
82 Gałkiewicz Magda Katowice 800m Tomkatotrening.pl 2004 darmowy udział
83 HAUKE Agatka Siemonia 200m Bobry Walking 2014 darmowy udział
84 HAUKE Sonia Siemonia 400m Bobry Walking 2007 darmowy udział
85 Snochowska Marysia Bytom 200m Szombierki Runners 2012 darmowy udział
86 Kowalski Jakub Tychy 400m Warsztat Formy Tychy 2009 darmowy udział
87 Kowalska Lena Tychy 200m Warsztat Formy Tychy 2012 darmowy udział
88 WILK Dominik PIEKARY ŚLĄSKIE 400m Lecymy Durś 2008 darmowy udział
89 Kołodziej Natalia Katowice 200m UKS Orzeł Katowice 2013 darmowy udział
90 Kołodziej Joanna Katowice 400m UKS Orzeł Katowice 2010 darmowy udział
91 Surowiec Joanna Wojkowice 800m 2007 darmowy udział
92 Chrapek Anna KATOWICE 400m 2009 darmowy udział
93 Paks Julian Ruda Slaska 400m Przedszkole nr.30 Ruda Śląska 2013 darmowy udział
94 PIETRASIK LAURA KATOWICE 400m 2011 darmowy udział
95 PIETRASIK LENA KATOWICE 400m 2009 darmowy udział
96 Chodzidło Filip Chorzów 400m 2009 darmowy udział
97 Włochowicz Daniel Piekary śląskie 400m Lecymy Durś 2009 darmowy udział
98 Gromadzki Jakub Katowice 200m Team Silesia 2014 darmowy udział
99 Chodzidło Aleksander Chorzów 200m 2014 darmowy udział
100 Raczek Kacper Katowice 800m Biegam sobie 2007 darmowy udział


Wyświetleń: 701

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ