Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartlomiejczyk Natan | Chorzow | Polska | 400m | SP 13 | |
2 | Bajurski Jakub | Sosnowiec | Polska | 800m | ||
3 | Opiłek Maja | Katowice | Polska | 200m | ||
4 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | 800m | Mk team | |
5 | Wąs Piotr | Bukowno | Polska | 800m | ||
6 | Wąs Jakub | Bukowno | Polska | 200m | ||
7 | LITKE KRYSPIN | ZIELONA GÓRA | Polska | 400m | ||
8 | Majchrzyk Olaf | Czeladź | Polska | 200m | #czeladzbiega | |
9 | Majchrzyk Martyna | Czeladź | 400m | #czeladzbiega | ||
10 | Głowiak Błażej | Katowice | Polska | 400m | SP nr 65 w Katowicach | |
11 | Głowiak Jacek | Katowice | Polska | 400m | MP nr 1 w Katowicach | |
12 | Głowiak Karolina | Katowice | Polska | 200m | MP nr 1 w Katowicach | |
13 | Mrowiec Magdalena | Katowice | Polska | 400m | tomkatotrening.pl | |
14 | Korzeniowski Filip | Zabrze | Polska | 400m | ||
15 | Korzeniowska Wiktoria | Zabrze | Polska | 200m | ||
16 | Gajda oliwier | katowice | Polska | 400m | ||
17 | Mucha Wiktor | Tychy | Polska | 200m | ||
18 | Mucha Zuzanna | Tychy | Polska | 200m | ||
19 | Zygmunt Filip | Będzin | Polska | 800m | ||
20 | Zygmunt Gabriela | Będzin | Polska | 200m | ||
21 | Matyszkiewicz Michał | Czeladź | Polska | 400m | ||
22 | Matyszkiewicz Anna | Czeladź | Polska | 800m | ||
23 | Matyszkiewicz Piotr | Czeladź | Polska | 800m | ||
24 | Sosin Kajetan | CHORZÓW | Polska | 800m | Biegnę, żeby bartek mógł biegać | |
25 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m | MK Team | |
26 | Stawecki Filip | Mikołów | Polska | 400m | ||
27 | Ogon Marysia | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m | MK Team | |
28 | Sołoma Olivier | Piekary Śląskie | Polska | 400m | Lecymy Durś | |
29 | Stanowska Oliwia | Katowice | Polska | 200m | ||
30 | Kaźmierska Nikola | Będzin | Polska | 400m | ||
31 | Stanowska Nikola | Katowice | Polska | 200m | ||
32 | Kazior Tomasz | Katowice | Polska | 400m | SP. nr 66 Katowice | |
33 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | 200m | Lecymy Durś | |
34 | Tokarz Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | 400m | Lecymy Durś | |
35 | Igielski Maks | Zabrze | Polska | 400m | ||
36 | Wesołowski Mikołaj | Katowice | Polska | 400m | Night Runners Śląsk | |
37 | Winczakiewicz Amelia | Katowice | Polska | 200m | ||
38 | Wojcik Lena | Katowice | Polska | 200m | ||
39 | Ratajczak Emilia | Katowice | Polska | 200m | ||
40 | Sikora Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | 400m | ||
41 | Kubiak Jakub | Sosnowiec | Polska | 800m | Rebellion Of Free Runners | |
42 | Borciuch Michał | Będzin | Polska | 400m | ||
43 | Olszewska Oliwia | Będzin | Polska | 200m | Irun4fun | |
44 | Guzik Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 200m | ||
45 | Guzik Zofia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400m | ||
46 | Bartoszek Matylda | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
47 | Bącol Natalia | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
48 | Bołoz Amelia | Jastrzębie Zdrój | Polska | 200m | Rozbiegana Amelka | |
49 | Bącol Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 200m | ||
50 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | 400m | 2008 | |
51 | Bardosz Wiktor | Zabrze | Polska | 400m | ||
52 | Stajer Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m | Endurance Team/Wodnik | |
53 | Najbor Piotr | Czeladź | Polska | 200m | #czeladzbiega | |
54 | Bogusławska Aleksandra | Katowice | Polska | 800m | Stadion Śląski | |
55 | Pandzich Gabriel | Katowice | Polska | 200m | Hanys z Eichenau | |
56 | Szatka ANNA | Bytom | Polska | 400m | SP 47 Bytom | |
57 | Wojtasinska Karolina | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m | ||
58 | Cieśla Piotr | Katowice | Polska | 200m | ||
59 | Cieśla Szymon | Katowice | Polska | 200m | ||
60 | Rogala Mateusz | Świętochłowice | Polska | 400m | Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice | |
61 | Rogala Aleksandra | Świętochłowice | Polska | 400m | Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice | |
62 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | 200m | ||
63 | Bogusz Julia | Zabrze | Polska | 200m | ||
64 | Bożek Jan | Jaworzno | Polska | 400m | ||
65 | Skworc Kamila | Siemianowice Slaskie | Polska | 200m | ||
66 | Skworc Damian | Siemianowice Slaskie | Polska | 200m | ||
67 | Ślósarczyk Bartłomiej | Tychy | Polska | 400m | ||
68 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 200m | ||
69 | Wawrzynek Sebastian | Świętochłowice | Polska | 400m | Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice | |
70 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | 200m | ||
71 | Wawrzynek Joanna | Świętochłowice | Polska | 400m | Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice | |
72 | Gałkiewicz Magda | Katowice | Polska | 800m | Tomkatotrening.pl | |
73 | HAUKE Agatka | Siemonia | Polska | 200m | Bobry Walking | |
74 | HAUKE Sonia | Siemonia | Polska | 400m | Bobry Walking | |
75 | Snochowska Marysia | Bytom | Polska | 200m | Szombierki Runners | |
76 | Kowalski Jakub | Tychy | Polska | 400m | Warsztat Formy Tychy | |
77 | Kowalska Lena | Tychy | Polska | 200m | Warsztat Formy Tychy | |
78 | WILK Dominik | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | 400m | Lecymy Durś | |
79 | Surowiec Joanna | Wojkowice | Polska | 800m | ||
80 | Chrapek Anna | KATOWICE | Polska | 400m | ||
81 | Paks Julian | Ruda Slaska | Polska | 400m | Przedszkole nr.30 Ruda Śląska | |
82 | PIETRASIK LAURA | KATOWICE | Polska | 400m | ||
83 | PIETRASIK LENA | KATOWICE | Polska | 400m | ||
84 | Chodzidło Filip | Chorzów | Polska | 400m | ||
85 | Włochowicz Daniel | Piekary śląskie | Polska | 400m | Lecymy Durś | |
86 | Gromadzki Jakub | Katowice | Polska | 200m | Team Silesia | |
87 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Polska | 200m | ||
88 | Raczek Kacper | Katowice | Polska | 800m | Biegam sobie | |
89 | SzEptuCH OlaF | SOSNOWIEC | Polska | 400m | ||
90 | Zdejszy Marta | Cieszyn | Polska | 800m | Olza Cieszyn | |
91 | Kucharzewski Michał | Czerwionka-Leszczyny | Polska | 400m | ||
92 | Pustelnik Alicja | Katowice | Polska | 200m | ||
93 | Pustelnik Jakub | Katowice | Polska | 400m | ||
94 | Szczepański Wojciech | Katowice | Polska | 200m | ||
95 | Szczepański Maksymilian | Katowice | Polska | 400m | ||
96 | Horzela Amelia | Katowice | Polska | 400m | SP 34 Katowice | |
97 | Mikołajczyk Zuzanna | Siemianowice | Polska | 200m | ||
98 | Gesikowski Szymon | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
99 | Gesikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | 200m | Przedszkole nr.30 Ruda Śląska | |
100 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | 200m |
Wyświetleń: 6088