Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antkowiak Antosia | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
2 | Balewander Tomasz | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
3 | Baranowski Michal | Wejherowo | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
4 | Baranowski Michał | Wejherowo | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
5 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Sapiące Gazele | opłacono on-line |
6 | Bocian Nikodem | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Puchatki | |
7 | Dąbrowska Alicja | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Akademia Pana Kleksa Reda | |
8 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Rotmanka | |
9 | Dudek Marek | Pruszcz Gdański | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Rotmanka | |
10 | Dzielecka Julia | gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | przedszkole nr 46 w Gdyni | |
11 | Dzielecki Jakub | gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
12 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Sp Rychliki | |
13 | Elmanowski Dawid | Reda | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
14 | Falba Borys | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
15 | Fede Joanna | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
16 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Piękni i Bestie | |
17 | Gloza Olivier | Sopot | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
18 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 1200 metrów [11-12 lat] | ||
19 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
20 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | PSSP Gdynia | |
21 | Korchut Joanna | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
22 | Korchut Joanna | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
23 | Kołodziej Mateusz | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
24 | KRUPA BŁAŻEJ | GDAŃSK | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ZSSiO | opłacono on-line |
25 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu | |
26 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
27 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu | |
28 | Kudyk Oliwier | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
29 | Kudyk Szymon | Reda | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
30 | Ligarzewska Liliana | Sopot | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
31 | Lipińska Magdalena | Rumia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Mama w Trójmieście | |
32 | Lipiński Mateusz | Rumia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
33 | Maćkowiak Amelia | GDYNIA | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
34 | Marzec Joanna | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
35 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
36 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
37 | Miłoś Karol | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
38 | Miłoś Michał | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
39 | Nurzyńska Monika | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
40 | Ochmanek Sylwia | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
41 | Olejniczak Kacper | Gdańsk | Polska | 1200 metrów [11-12 lat] | ||
42 | Olszewski Adrian | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
43 | Pająk Ewelina | Reda | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
44 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
45 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | UKS Aquastacja | opłacono on-line |
46 | PODGÓRSKA AGNIESZKA | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
47 | Pouch Martyna | REda | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | UKS Ciechocino Reda | |
48 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
49 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
50 | Pytel Julia | Pruszczu Gdański | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
51 | Salamaga Maciej | RUMIA | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
52 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
53 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
54 | Sharma Ishan | Sopot | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SP 8 | |
55 | Socha Jagoda | Sopot | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
56 | Socha Kalina | Sopot | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa | |
57 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | opłacono on-line | |
58 | Szydłowski Olaf | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
59 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
60 | Tchorzewski Antoni | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | BigYellowFoot Adventure Team | |
61 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | SGA Gdynia | opłacono |
62 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | SGA Gdynia | |
63 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SGA Gdynia | |
64 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SGA Gdynia | opłacono |
65 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
66 | Urbaniak Martyna | Gdańsk | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
67 | Walas Daniel | Gdansk | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
68 | WASILEWSKI Tomasz | Gdańsk | Polska | 1200 metrów [11-12 lat] | SP75 | |
69 | WASILEWSKI Wiktor | Gdańsk | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SP89 | |
70 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | ||
71 | Wenta Jan | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
72 | Wenta Zuzanna | Reda | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | ||
73 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole nr 26 | |
74 | WOŹNIAK ERYK | GDYNIA | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | SZKOŁA NR 6 GDYNIA | |
75 | WOŹNIAK KAROL | GDYNIA | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Przedszkole nr 18 w Gdyni | |
76 | Zabojszcz Natalia | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | opłacono on-line | |
77 | Żak Karolina | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | Mama w Trójmieście | |
78 | Żak Marcin | Gdynia | Polska | 200 metrów [1-4 lat] | ||
79 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 800 metrów [8-10 lat] | 2010 | minął termin płatności |
80 | Dzik Szymon | Rychliki | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | 2011 | minął termin płatności |
81 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | www.familyweekend.pl | minął termin płatności |
82 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | 400 metrów [5-7 lat] | Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk | minął termin płatności |
Wyświetleń: 5219