Maraton na Orientację JASZCZUR - ZAGUBIONE ŚLUZY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP 50km piesza (2 termin) LPRO, PMNO Kamikadze 1960
2 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP 50km piesza (2 termin) LPRO, PMNO Kamikadze 1990
3 Łazowski Krzysztof Warszawa TP 50km piesza (2 termin) LPRO, PMNO 1955 opłacono
4 Durtan Katarzyna Gdańsk TP 25km piesza (2 termin) M+K 1989 opłacono
5 Jańczuk Maciej Straszyn TP 25km piesza (2 termin) M+K 1989 opłacono
6 Pomianowski Arek Tczew TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 1982 opłacono
7 Pomianowska Małgosia Tczew TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 2006 opłacono
8 Pomianowska Ola Tczew TP 13km piesza (1 termin) 1985 opłacono
9 Żukowska Justyna ??? TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ 2000 opłacono
10 Stolc Wojtek ??? TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ 2000 opłacono
11 Siemieniuk Marta Podleńce TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ 1980 opłacono
12 Siemieniuk Krzysztof Podleńce TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ 1979 opłacono
13 Bowszys Emilia Dorotowo TP 25km piesza (2 termin) 1978
14 Bowszys Maciej Dorotowo TP 25km piesza (2 termin) 1977
15 Talaga Gabriela Kokotów TP 25km piesza (1 termin) 2003 opłacono
16 Talaga Dominik Kokotów TP 25km piesza (1 termin) 1975 opłacono
17 Iwanowski Łukasz Kętrzyn TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO 1976 opłacono
18 Zajączkowski Piotr Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Leśny Drukarz 1971 opłacono
19 Czarny Grzegorz Kraków TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO Szkoła Fechtunku "Aramis" 1984 opłacono
20 Czarny Basia Kraków TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO Szkoła Fechtunku "Aramis" 1982 opłacono
21 Kowalski Tomasz Bydgoszcz TP 50km piesza (1 termin-zniżkowy) LPRO, PMNO KTG "Trawers" 1965 opłacono
22 Kamińska Anna Starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak 1974 opłacono
23 kamiński jarosław starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak 1972 opłacono
24 Olbryś Stanisław Olbryś Nasielsk TNP 50km niepiesza (1 termin-zniżkowy) LPRO KB Legionowo 1967
25 Soczyńska Iwona Podkowa Leśna TP 25km piesza (1 termin) Pośrodku Żywota 1961 opłacono
26 Madaliński Michał Podkowa Leśna TP 25km piesza (1 termin) Pośrodku Żywota 1955 opłacono
27 Kojro Joanna Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 1982 opłacono
28 Witkowski Arkadiusz Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 1970 opłacono
29 Witkowski Stefan Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 2009 opłacono
30 Witkowska Agnieszka Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 1979 opłacono
31 Stanek Robert Szczecin TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO RUDY KOT 1967 opłacono
32 Stanek Asia Szczecin TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO RUDY KOT 1969 opłacono
33 Łaska Renata Zielonka TP 50km piesza (1 termin) LPRO, PMNO KInO Stowarzysze 1964 opłacono
34 Łaski Tomasz Zielonka TP 50km piesza (1 termin) LPRO, PMNO KInO Stowarzysze 1965 opłacono
35 Prądzyńska Sylwia Ełk TP 50km piesza (1 termin) LPRO, PMNO GeoOrient Ełk 1978 opłacono
36 Prądzyński Jarosław Ełk TP 50km piesza (1 termin) LPRO, PMNO GeoOrient Ełk 1978 opłacono
37 Żegliński Grzegorz Szczecin TP 50km piesza (1 termin-zniżkowy) LPRO, PMNO 1970 opłacono
38 Balana Mira Stare Babice TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 2009
39 Balana Nadia Stare Babice TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) 2007
40 Balana Nina Stare Babice TP 13km piesza (1 termin) 2001
41 Balana Renata Stare Babice TP 13km piesza (1 termin) 1977
42 Balana Jacek Stare Babice TP 13km piesza (1 termin) 1976
43 Jurjewicz Grzegorz Morąg TP 50km piesza (1 termin) LPRO, PMNO 1979 opłacono
44 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP 25km piesza (1 termin) 2002 opłacono
45 Gryszkalis Marcin Łódź TP 25km piesza (1 termin) 1977 opłacono
46 Michalski Adam Piaseczno TP 50km piesza (1 termin) LPRO, PMNO Hałabała 1979 opłacono


Wyświetleń: 869

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ