Maraton na Orientację JASZCZUR - ZAGUBIONE ŚLUZY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP 50km piesza (2 termin) LPRO, PMNO Kamikadze
2 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP 50km piesza (2 termin) LPRO, PMNO Kamikadze
3 Łazowski Krzysztof Warszawa TP 50km piesza (2 termin) LPRO, PMNO opłacono
4 Durtan Katarzyna Gdańsk TP 25km piesza (2 termin) M+K opłacono
5 Jańczuk Maciej Straszyn TP 25km piesza (2 termin) M+K opłacono
6 Pomianowski Arek Tczew TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) opłacono
7 Pomianowska Małgosia Tczew TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) opłacono
8 Pomianowska Ola Tczew TP 13km piesza (1 termin) opłacono
9 Żukowska Justyna ??? TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ opłacono
10 Stolc Wojtek ??? TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ opłacono
11 Siemieniuk Marta Podleńce TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ opłacono
12 Siemieniuk Krzysztof Podleńce TP 25km piesza (1 termin) SSSŻ opłacono
13 Talaga Gabriela Kokotów TP 25km piesza (1 termin) opłacono
14 Talaga Dominik Kokotów TP 25km piesza (1 termin) opłacono
15 Zajączkowski Piotr Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Leśny Drukarz opłacono
16 Czarny Grzegorz Kraków TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO Szkoła Fechtunku "Aramis" opłacono
17 Czarny Basia Kraków TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO Szkoła Fechtunku "Aramis" opłacono
18 Kowalski Tomasz Bydgoszcz TP 50km piesza (1 termin-zniżkowy) LPRO, PMNO KTG "Trawers" opłacono
19 Kamińska Anna Starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
20 kamiński jarosław starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
21 Olbryś Stanisław Olbryś Nasielsk TNP 50km niepiesza (1 termin-zniżkowy) LPRO KB Legionowo
22 Kojro Joanna Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) opłacono
23 Witkowski Arkadiusz Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) opłacono
24 Witkowski Stefan Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) opłacono
25 Witkowska Agnieszka Braniewo TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior) opłacono
26 Stanek Robert Szczecin TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO RUDY KOT opłacono
27 Stanek Asia Szczecin TNP 50km niepiesza (1 termin) LPRO RUDY KOT opłacono
28 Żegliński Grzegorz Szczecin TP 50km piesza (1 termin-zniżkowy) LPRO, PMNO opłacono
29 Balana Mira Stare Babice TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior)
30 Balana Nadia Stare Babice TP 13km piesza (1 termin-zniżkowy/junior)
31 Balana Nina Stare Babice TP 13km piesza (1 termin)
32 Balana Renata Stare Babice TP 13km piesza (1 termin)
33 Balana Jacek Stare Babice TP 13km piesza (1 termin)
34 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
35 Gryszkalis Marcin Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
36 Michalski Adam Piaseczno TP 50km piesza (1 termin) LPRO, PMNO Hałabała opłacono


Wyświetleń: 2527

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ