Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Herold Maciej | Bałdowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
2 | Niespodziński Lesław | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
3 | Górski Kamil | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
4 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Zespół Szybkiej Kolki | opłacono on-line |
5 | Jesiołowska Żaneta | Rudno | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
6 | Smoczyńska Barbara | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | Ruliński Running Team | opłacono on-line |
7 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | START Bieg 10 km | Ruliński Running Team | opłacono on-line |
8 | Laskowski Radosław | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
9 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
10 | Markiewicz Zbigniew | Wąbrzeźno | Polska | START Bieg 10 km | MIASTOAKTYWNI.PL | opłacono on-line |
11 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
12 | Sidorkovich Julia | Kaliningrad | Polska | START Bieg 10 km | ||
13 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
14 | Mrozek Marcin | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
15 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
16 | Bugajski Marcin | Lisewo Malborskie | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
17 | Górski Dawid | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
18 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
19 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
20 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
21 | Bogusz waldemar | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | PACKMAN TEAM | opłacono on-line |
23 | Kukula Janusz | Rokitki | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
24 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | START Bieg 10 km | H+H Polska | |
25 | Pucek Artur | Mały Głęboczek | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
26 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
27 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | Polska | START Bieg 10 km | ||
28 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | opłacono on-line |
29 | Ubowska Monika | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
30 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
31 | Lipkowski Paweł | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | 3athlete | opłacono on-line |
32 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
33 | Veretskyi Pavlo | Ukraine | Ukraina | START Bieg 10 km | ||
34 | Kiliarska Valentyna | Ukraine | Ukraina | START Bieg 10 km | ||
35 | Moszyński Marek | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
36 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
37 | Sandecka Grażyna | Junoszyno | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
38 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
39 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | Parkrun Gdynia | |
40 | Dobrowolski Emil | Chotomów | Polska | START Bieg 10 km | zabieganidobrowolscy.pl | opłacono on-line |
41 | Maciołek Rafał | Sulejówek | Polska | START Bieg 10 km | Run Force Sulejówek | opłacono on-line |
42 | Padykuła Lucyna | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
43 | Kowalkowski Marcin | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
44 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
45 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Polska | START Bieg M70 i starsi | TKKF Rozstaje | |
46 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | START Bieg M70 i starsi | ||
47 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | START Bieg 10 km | GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS | opłacono |
48 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
49 | Cierlicka Magdalena | Gdansk | Polska | START Bieg 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
50 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
51 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | JBB | opłacono on-line |
52 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gd. | Polska | START Bieg 10 km | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
53 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
54 | Butowicz Adam | Szczecinek | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
55 | Partyka Robert | Malbork | Polska | START Bieg 10 km | Muzeum Zamkowe Malbork | opłacono on-line |
56 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
57 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
58 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
59 | Solak Halina | Bytów | Polska | START Bieg 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
60 | Garska Joanna | Bytów | Polska | START Bieg 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
61 | Jakubek Patryk | Bytów | Polska | START Bieg 10 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
62 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | START Bieg 10 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
63 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
64 | Cich Patrycja | Rotmanka | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
65 | Jaczyńska Anna | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
66 | Początek Mikołaj | Rumia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
67 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
68 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
69 | Koszyk Krzysztof | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
70 | Koszyk Katarzyna | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
71 | Kwiatkowska Anna | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
72 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | START Bieg 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
73 | Wojdyło Daniel | Lubiszewo | Polska | START Bieg 10 km | Sosnowa | opłacono on-line |
74 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Base Group | opłacono on-line |
75 | Zinenko Valeriia | Lubny | Ukraina | START Bieg 10 km | ||
76 | Savchuk Ruslan | Ivano-Frankivsk | Ukraina | START Bieg 10 km | ||
77 | Kurkiewicz Mariusz | Lichnowy | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
78 | Szajkowski Bartek | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | ATP Adhesive Systems Running Team | opłacono on-line |
79 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | START Bieg 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
80 | Paprocka Ewelina | Obliwice | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
81 | Wajerski Dawid | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | run-log.com | opłacono on-line |
82 | jarocki jacek | braniewo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
83 | Lewandowski Michał | Malbork | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
84 | Nowicki Artur | Malczyce | Polska | START Bieg 10 km | 1bz Lębork/PTB | opłacono on-line |
85 | Sapalska Michalina | Lubiewo | Polska | START Bieg 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
86 | Laskowski Łukasz | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
87 | Urbaniak Daniel | Rumia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
88 | Nowakowska Magdalena | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
89 | Łukasik Natalia | Pszczółki | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
90 | Januszewska Krystyna | Śliwice | Polska | START Bieg 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
91 | Cherek Teresa | Osiek | Polska | START Bieg 10 km | ||
92 | Mondrzejewski Rafał | Cierzpice | Polska | START Bieg 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
93 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
94 | NADOLSKI WALDEMAR | TCZEW | Polska | START Bieg 10 km | BIEGAJACY MORS Z TCZEWA | opłacono on-line |
95 | Piórkowska Natalia | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
96 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
97 | Jończyk Marcin | Wejherowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
98 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
99 | Grubich Marcin | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Metrix Running team | opłacono on-line |
100 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20897