XXVIII Uliczny bieg Sambora

XXVIII_Uliczny_Bieg_Sambora_-_10km.

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 335 DOBROWOLSKI EMIL M 1 M 30-39 CHOTOMÓW ZABIEGANIDOBROWOLSCY.PL 10km 0:31:31 19.04 [km/h]
2 358 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 M 0-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 10km 0:33:00 18.18 [km/h]
3 276 SOWIŃSKI PATRYK M 3 M 0-29 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CEW TCZEW 10km 0:33:45 17.78 [km/h]
4 372 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 4 M 0-29 1 SZPRUDOWO RULIŃSKI RUNNING TEAM 10km 0:33:48 17.75 [km/h]
5 256 RUDNIK TOMASZ M 5 M 30-39 1 PSZCZÓŁKI ZPS TCZEW 10km 0:33:51 17.73 [km/h]
6 9 BAGROWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 2 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 10km 0:33:52 17.72 [km/h]
7 274 SOSNOWSKI WIESŁAW M 7 M 40-49 1 GNISZEWO ACTIVE MALBORK 10km 0:34:02 17.63 [km/h]
8 152 LABUDDA WOJCIECH M 8 M 30-39 3 PUCK LKS-PUCK 10km 0:34:28 17.41 [km/h]
9 94 JAKUBOWSKI MAREK M 9 M 40-49 2 PSZCZÓŁKI RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:34:30 17.39 [km/h]
10 207 NOWICKI ARTUR M 10 M 30-39 4 MALCZYCE 1BZ LĘBORK/PTB 10km 0:35:37 16.85 [km/h]
11 93 JAKUBEK PATRYK M 11 M 0-29 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:36:41 16.36 [km/h]
12 225 PIJANOWSKI WOJCIECH M 12 M 0-29 3 TCZEW BASE GROUP 10km 0:36:47 16.31 [km/h]
13 338 GÓRSKI KAMIL M 13 M 30-39 5 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL 10km 0:36:52 16.27 [km/h]
14 214 PAPROCKA EWELINA K 1 K 30-39 OBLIWICE 10km 0:36:55 16.25 [km/h]
15 48 CZERWIAK ROBERT M 14 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:36:57 16.24 [km/h]
16 35 CHMARZYŃSKI JERZY M 15 M 40-49 4 NOWE KRĄPLEWICE LUKS SEROCK 10km 0:37:09 16.15 [km/h]
17 86 HARTUNA ZENON M 16 M 50-59 1 PIECE FLORIAN CHOJNICE - PKP CARGO GDYNIA 10km 0:37:16 16.10 [km/h]
18 85 HAPKE TOMASZ M 17 M 40-49 5 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 10km 0:37:29 16.01 [km/h]
19 71 GARSKI KRYSPIN M 18 M 40-49 6 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:37:36 15.96 [km/h]
20 170 MACIEJEWSKI MICHAŁ M 19 M 30-39 6 POCZESNA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:37:46 15.89 [km/h]
21 75 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 20 M 40-49 7 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 10km 0:37:51 15.85 [km/h]
22 253 ROGOZA MATEUSZ M 21 M 0-29 4 ZIELIN NIEZRZESZONY 10km 0:37:53 15.84 [km/h]
23 99 JAROCKI JACEK M 22 M 30-39 7 BRANIEWO 10km 0:38:01 15.78 [km/h]
24 33 CEBULA BOGDAN M 23 M 50-59 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:38:14 15.69 [km/h]
25 215 PARDO SEBASTIAN M 24 M 30-39 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:38:19 15.66 [km/h]
26 295 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 25 M 30-39 9 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:38:20 15.65 [km/h]
27 337 GÓRSKI DAWID M 26 M 30-39 10 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 0:38:37 15.54 [km/h]
28 291 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 27 M 0-29 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:38:56 15.41 [km/h]
29 224 PIJANOWSKI WITOLD M 28 M 0-29 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:38:56 15.41 [km/h]
30 292 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 29 M 30-39 11 GDAŃSK 10km 0:38:59 15.39 [km/h]
31 148 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M 30 M 30-39 12 BYDGOSZCZ RUN PASJA 10km 0:39:01 15.38 [km/h]
32 150 KURKOWSKI MAREK M 31 M 50-59 3 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:03 15.36 [km/h]
33 277 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 32 M 30-39 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10km 0:39:14 15.29 [km/h]
34 302 WALKOWIAK MARCIN M 33 M 40-49 8 SUBKOWY AGROS-TJ 10km 0:39:47 15.08 [km/h]
35 28 BRZOZOWSKI PIOTR M 34 M 40-49 9 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:39:48 15.08 [km/h]
36 17 BIERNACKI SEBASTIAN M 35 M 30-39 14 GDAŃSK 10km 0:39:50 15.06 [km/h]
37 52 DEPKA ADAM M 36 M 30-39 15 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:39:56 15.03 [km/h]
38 34 CHAMERSKI BARTOSZ M 37 M 30-39 16 DZIERZGOŃ 10km 0:39:57 15.02 [km/h]
39 19 BLAS KRZYSZTOF M 38 M 30-39 17 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:40:15 14.91 [km/h]
40 259 RYTLEWSKI MICHAŁ M 39 M 30-39 18 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:40:15 14.91 [km/h]
41 65 FRONCZAK MARCIN M 40 M 0-29 7 DMENIN PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:40:22 14.86 [km/h]
42 32 BZOWSKI PRZEMYSŁAW M 41 M 30-39 19 TCZEW 10km 0:40:23 14.86 [km/h]
43 82 GRZONKA KAMILA K 2 K 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:40:32 14.80 [km/h]
44 357 PUCEK ARTUR M 42 M 40-49 10 MAŁY GŁĘBOCZEK 10km 0:40:42 14.74 [km/h]
45 70 GAPSKI ZBIGNIEW M 43 M 60-69 1 STAROGARD GD. ZBYSZEKBIEGA 10km 0:40:50 14.69 [km/h]
46 298 TUWALSKI SŁAWOMIR M 44 M 30-39 20 GRABOWIEC 10km 0:40:59 14.64 [km/h]
47 254 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 0-29 SZTUM 10km 0:41:06 14.60 [km/h]
48 37 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 45 M 50-59 4 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:41:14 14.55 [km/h]
49 155 LENKIEWICZ TOMASZ M 46 M 30-39 21 MĄTOWY WIELKIE BELBAL TEAM 10km 0:41:15 14.55 [km/h]
50 125 KOŁECKI MICHAŁ M 47 M 0-29 8 IŁAWA ROZBIEGANY SUSZ / RODZINA JEZIORAKA 10km 0:41:19 14.52 [km/h]
51 29 BUSZMAN KRZYSZTOF M 48 M 40-49 11 GDYNIA 10km 0:41:20 14.52 [km/h]
52 280 SZAJKOWSKI BARTEK M 49 M 30-39 22 TCZEW ATP ADHESIVE SYSTEMS RUNNING TEAM 10km 0:41:22 14.50 [km/h]
53 179 MAMCARZ JAROSŁAW M 50 M 50-59 5 TCZEW TCSIR / WOPR TCZEW 10km 0:41:23 14.50 [km/h]
54 229 PITAK PIOTR M 51 M 40-49 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA/PRUSZCZ BIEGA 10km 0:41:25 14.49 [km/h]
55 176 MAJKOWSKI TOMASZ M 52 M 0-29 9 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:41:25 14.49 [km/h]
56 363 TRAPP TOMASZ M 53 M 30-39 23 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:41:29 14.46 [km/h]
57 331 ŻARDECKI DAWID M 54 M 0-29 10 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:41:40 14.40 [km/h]
58 310 WIERZYŃSKI MARCIN M 55 M 30-39 24 ŚLIWICE 10km 0:41:40 14.40 [km/h]
59 55 DERLAGA KAMIL M 56 M 0-29 11 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:41:58 14.30 [km/h]
60 283 SZUBA JACEK M 57 M 0-29 12 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:41:58 14.30 [km/h]
61 340 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 58 M 0-29 13 SIERAKOWICE 10km 0:42:01 14.28 [km/h]
62 222 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 59 M 30-39 25 TCZEW FLEX RUNNERS / BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:42:12 14.22 [km/h]
63 264 SIOMAK MICHAŁ M 60 M 40-49 13 GDAŃSK 10km 0:42:15 14.20 [km/h]
64 195 NADOLSKI ŁUKASZ M 61 M 30-39 26 TCZEW BELBAL TEAM 10km 0:42:16 14.20 [km/h]
65 50 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 62 M 50-59 6 ROKITKI 10km 0:42:18 14.18 [km/h]
66 279 SUCHOMSKI MARCIN M 63 M 30-39 27 NOWY STAW 10km 0:42:20 14.17 [km/h]
67 354 PIEŃKOWSKI TOMASZ M 64 M 30-39 28 GDAŃSK RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 10km 0:42:21 14.17 [km/h]
68 83 GUZ ROBERT M 65 M 40-49 14 TCZEW 10km 0:42:23 14.16 [km/h]
69 242 PROCEK DARIA K 4 K 30-39 1 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:42:24 14.15 [km/h]
70 251 REZMER RYSZARD M 66 M 40-49 15 GNIEW 10km 0:42:35 14.09 [km/h]
71 218 PATELCZYK SŁAWOMIR M 67 M 40-49 16 DEMLIN 10km 0:42:36 14.08 [km/h]
72 135 KOZŁÓW WOJCIECH M 68 M 50-59 7 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:42:40 14.06 [km/h]
73 301 WAJERSKI DAWID M 69 M 30-39 29 TCZEW RUN-LOG.COM 10km 0:42:42 14.05 [km/h]
74 188 MICHALAK MAREK M 70 M 40-49 17 TCZEW 10km 0:42:48 14.02 [km/h]
75 45 CZECHANOWSKI PIOTR M 71 M 30-39 30 TCZEW 10km 0:42:49 14.01 [km/h]
76 172 MAJCHEREK BARTOSZ M 72 M 0-29 14 KRZĘTÓW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:42:51 14.00 [km/h]
77 257 RULIŃSKA JULIA K 5 K 30-39 2 TCZEW 10km 0:42:53 13.99 [km/h]
78 314 WOJDYŁO DANIEL M 73 M 40-49 18 LUBISZEWO SOSNOWA 10km 0:42:55 13.98 [km/h]
79 183 MARKOWSKI WIESŁAW M 74 M 40-49 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:43:08 13.91 [km/h]
80 326 ZIENKIEWICZ RAFAL M 75 M 30-39 31 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:43:12 13.89 [km/h]
81 342 KASPEREK PATRYK M 76 M 0-29 15 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:14 13.88 [km/h]
82 23 BOETTCHER GRZEGORZ M 77 M 40-49 20 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:43:16 13.87 [km/h]
83 24 BOLINGIER DOMINIK M 78 M 30-39 32 KŁOMNICE PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:43:25 13.82 [km/h]
84 237 POŁOMSKI JAROSŁAW M 79 M 50-59 8 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 10km 0:43:31 13.79 [km/h]
85 95 JAMSKI TOMASZ M 80 M 40-49 21 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY 10km 0:43:31 13.79 [km/h]
86 350 MOSZYŃSKI MAREK M 81 M 50-59 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:43:32 13.78 [km/h]
87 267 SKONIECZNY PATRYK M 82 M 30-39 33 KŁOMNICE PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:43:35 13.77 [km/h]
88 81 GRUCZA GRZEGORZ M 83 M 40-49 22 NOWY STAW BIEGAM DLA ZDROWIA 10km 0:43:39 13.75 [km/h]
89 141 KRUK GRZEGORZ M 84 M 40-49 23 CZESTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:43:41 13.74 [km/h]
90 116 KARCZEWSKI MACIEJ M 85 M 30-39 34 TCZEW 10km 0:43:45 13.71 [km/h]
91 112 KACZYŃSKI DANIEL M 86 M 30-39 35 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO 10km 0:43:50 13.69 [km/h]
92 353 PĘŚKO MICHAŁ M 87 M 40-49 24 GDAŃSK 10km 0:43:53 13.67 [km/h]
93 157 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 88 M 30-39 36 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:43:53 13.67 [km/h]
94 281 SZATKOWSKI JÓZEF M 89 M 60-69 2 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 10km 0:43:58 13.65 [km/h]
95 227 PIÓRKOWSKA NATALIA K 6 K 30-39 3 GDAŃSK TAKA RYBA 10km 0:44:08 13.60 [km/h]
96 128 KORZENIAK JACEK M 90 M 30-39 37 TURKA 10km 0:44:09 13.59 [km/h]
97 320 ZALEWSKI DANIEL M 91 M 0-29 16 SUSZ TRI NEGU 10km 0:44:12 13.57 [km/h]
98 282 SZCZYGLAK MARIUSZ M 92 M 40-49 25 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:44:15 13.56 [km/h]
99 149 KURKIEWICZ MARIUSZ M 93 M 0-29 17 LICHNOWY 10km 0:44:26 13.50 [km/h]
100 355 PIÓRO MARIA K 7 K 40-49 1 GORZĘDZIEJ BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:44:29 13.49 [km/h]
101 200 NIEWIADOMSKI PATRYK M 94 M 0-29 18 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:44:34 13.46 [km/h]
102 299 URBANIAK DANIEL M 95 M 30-39 38 RUMIA 10km 0:44:42 13.42 [km/h]
103 192 MROCZKOWSKI TOMASZ M 96 M 30-39 39 MALBORK GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS 10km 0:44:48 13.39 [km/h]
104 60 DYLERT ARKADIUSZ M 97 M 30-39 40 MALBORK FLEX RUNNERS 10km 0:44:48 13.39 [km/h]
105 317 WYSOCKI DARIUSZ M 98 M 30-39 41 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 10km 0:44:51 13.38 [km/h]
106 313 WOJCIECHOWSKI ADAM M 99 M 40-49 26 TCZEW 10km 0:44:59 13.34 [km/h]
107 180 MARCHAJ TOMASZ M 100 M 30-39 42 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:45:14 13.26 [km/h]
108 169 MACIEJEWSKI MARTIN M 101 M 0-29 19 TCZEW FLEX RUNNERS / BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:45:14 13.26 [km/h]
109 62 DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ M 102 M 30-39 43 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:45:21 13.23 [km/h]
110 334 CHAMSKI MICHAŁ M 103 M 30-39 44 GDAŃSK ZESPÓŁ SZYBKIEJ KOLKI 10km 0:45:22 13.23 [km/h]
111 216 PARTYKA ROBERT M 104 M 40-49 27 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 10km 0:45:23 13.22 [km/h]
112 105 JERZYK MICHAŁ M 105 M 30-39 45 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:45:25 13.21 [km/h]
113 47 CZECHOWSKI DAWID M 106 M 40-49 28 SUBKOWY 10km 0:45:28 13.20 [km/h]
114 323 ZAWŁOCKI DANIEL M 107 M 30-39 46 TCZEW JASIO TEAM 10km 0:45:43 13.12 [km/h]
115 159 LIBAN ZYGFRYD M 108 M 70+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:45:46 13.11 [km/h]
116 165 ŁUCZAK JUSTYNA K 8 K 30-39 4 TCZEW 10km 0:45:52 13.08 [km/h]
117 339 HEROLD MACIEJ M 109 M 40-49 29 BAŁDOWO 10km 0:45:52 13.08 [km/h]
118 348 MARKIEWICZ PAWEŁ M 110 M 30-39 47 ELBLĄG 10km 0:45:53 13.08 [km/h]
119 173 MAJCHEREK MARCIN M 111 M 0-29 20 KRZĘTÓW PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:46:12 12.99 [km/h]
120 367 PEPLIŃSKI KRZYSTOF M 112 M 40-49 30 TCZEW 10km 0:46:14 12.98 [km/h]
121 347 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 113 M 40-49 31 ELBLĄG 10km 0:46:16 12.97 [km/h]
122 352 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 114 M 50-59 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:46:17 12.96 [km/h]
123 223 PIJANOWSKI JAN M 115 M 50-59 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:46:23 12.94 [km/h]
124 228 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 116 M 30-39 48 GDAŃSK TAKA RYBA 10km 0:46:25 12.93 [km/h]
125 319 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 117 M 50-59 12 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:46:33 12.89 [km/h]
126 84 HAJDUK DARIUSZ M 118 M 40-49 32 GDAŃSK 10km 0:46:36 12.88 [km/h]
127 205 NOWAKOWSKI MARCIN M 119 M 40-49 33 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:46:37 12.87 [km/h]
128 119 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 120 M 30-39 49 POGÓDKI FLEX RUNNERS 10km 0:46:37 12.87 [km/h]
129 303 WAŚNIEWSKI EDWARD M 121 M 60-69 3 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:46:39 12.86 [km/h]
130 198 NELKE ELIASZ M 122 M 30-39 50 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 10km 0:46:47 12.83 [km/h]
131 97 JANIK ROMAN M 123 M 60-69 4 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:46:47 12.83 [km/h]
132 107 JERZYK PAWEŁ M 124 M 30-39 51 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:46:49 12.82 [km/h]
133 108 JERZYK ROBERT M 125 M 40-49 34 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:46:51 12.81 [km/h]
134 44 CZECHANOWSKA LUCYNA K 9 K 30-39 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:46:55 12.79 [km/h]
135 322 ZAWISTOWSKI MARIUSZ M 126 M 30-39 52 TCZEW 10km 0:47:01 12.76 [km/h]
136 160 LICZNERSKI ARTUR M 127 M 30-39 53 JUSZKOWO 10km 0:47:07 12.73 [km/h]
137 171 MACIOŁEK RAFAŁ M 128 M 30-39 54 SULEJÓWEK RUN FORCE SULEJÓWEK 10km 0:47:08 12.73 [km/h]
138 16 BIELSKI BARTEK M 129 M 40-49 35 GDYNIA 10km 0:47:15 12.70 [km/h]
139 115 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 10 K 40-49 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:15 12.70 [km/h]
140 371 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 11 K 40-49 3 ELBLAG 10km 0:47:20 12.68 [km/h]
141 10 BALBUSA MATEUSZ M 130 M 0-29 21 TCZEW 10km 0:47:24 12.66 [km/h]
142 293 TREĆ LEON M 131 M 50-59 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:47:25 12.65 [km/h]
143 221 PIEKARSKA ANNA K 12 K 40-49 4 TCZEW BIEGAJACY TCZEW 10km 0:47:31 12.63 [km/h]
144 77 GREFKA STEFAN M 132 M 50-59 14 ŁĄG 10km 0:47:32 12.62 [km/h]
145 316 WSZELAK IWONA K 13 K 30-39 6 KULICE 10km 0:47:37 12.60 [km/h]
146 14 BARTOSIAK RYSZARD M 133 M 50-59 15 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:47:51 12.54 [km/h]
147 124 KLIN ANNA K 14 K 0-29 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:47:55 12.52 [km/h]
148 87 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 134 M 30-39 55 TORUŃ 10km 0:48:05 12.48 [km/h]
149 185 MATYSZEWSKI MARCIN M 135 M 40-49 36 TCZEW 10km 0:48:12 12.45 [km/h]
150 209 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 136 M 30-39 56 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:48:20 12.41 [km/h]
151 246 PUCZYŃSKI KAROL M 137 M 30-39 57 TCZEW 10km 0:48:20 12.41 [km/h]
152 42 CZAPIEWSKI ŁUKASZ M 138 M 30-39 58 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km 0:48:22 12.41 [km/h]
153 46 CZECHOWSKA DOROTA K 15 K 40-49 5 SUBKOWY 10km 0:48:23 12.40 [km/h]
154 164 LUNK KRZYSZTOF M 139 M 40-49 37 PUCK LIVESTRONG 10km 0:48:25 12.39 [km/h]
155 58 DUBIEL PIOTR M 140 M 30-39 59 GNISZEWO FLEX RUNNERS 10km 0:48:30 12.37 [km/h]
156 191 MONDRZEJEWSKI RAFAŁ M 141 M 0-29 22 CIERZPICE FLEX RUNNERS 10km 0:48:34 12.35 [km/h]
157 370 JANAS ANNA K 16 K 30-39 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:38 12.34 [km/h]
158 7 BACH MACIEJ M 142 M 30-39 60 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 10km 0:48:41 12.32 [km/h]
159 66 FRYSZKA BŁAŻEJ M 143 M 0-29 23 TCZEW FLEX RUNNERS 10km 0:48:51 12.28 [km/h]
160 67 FRYSZKA MICHAŁ M 144 M 30-39 61 TCZEW 10km 0:48:58 12.25 [km/h]
161 69 GAŁKA GRZEGORZ M 145 M 40-49 38 GDAŃSK 10km 0:49:01 12.24 [km/h]
162 275 SOWAŃSKI PIOTR M 146 M 40-49 39 GDAŃSK BELBAL TEAM 10km 0:49:04 12.23 [km/h]
163 271 SOJKA ZBIGNIEW M 147 M 50-59 16 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 10km 0:49:11 12.20 [km/h]
164 21 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 148 M 50-59 17 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:49:22 12.15 [km/h]
165 346 LIPKOWSKI PAWEŁ M 149 M 30-39 62 TCZEW 3ATHLETE 10km 0:49:25 12.14 [km/h]
166 5 ANTONIEWICZ MARCIN M 150 M 30-39 63 ELBLĄG 10km 0:49:27 12.13 [km/h]
167 211 OSTROWSKI PIOTR M 151 M 40-49 40 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:30 12.12 [km/h]
168 212 OZIĘBAŁA ADAM M 152 M 30-39 64 KOBIELE WIELKIE PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:49:31 12.12 [km/h]
169 190 MIOTK MAREK M 153 M 0-29 24 SZKLANA GÓRA 10km 0:49:33 12.11 [km/h]
170 351 MROZEK MARCIN M 154 M 40-49 41 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:41 12.08 [km/h]
171 151 KWIATKOWSKA ANNA K 17 K 30-39 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:44 12.06 [km/h]
172 13 BARCZYK-STRAMA JUSTYNA K 18 K 30-39 9 PORAJ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:49:45 12.06 [km/h]
173 344 KUKULA JANUSZ M 155 M 50-59 18 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:49 12.04 [km/h]
174 91 JAFFKE JAROSŁAW M 156 M 40-49 42 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 10km 0:49:50 12.04 [km/h]
175 312 WITT GRAŻYNA K 19 K 50+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 10km 0:49:56 12.02 [km/h]
176 349 MARKIEWICZ ZBIGNIEW M 157 M 60-69 5 WĄBRZEŹNO MIASTOAKTYWNI.PL 10km 0:49:56 12.02 [km/h]
177 300 URBAŃSKI MARCIN M 158 M 40-49 43 KNYBAWA 10km 0:49:58 12.01 [km/h]
178 98 JANUSZEWSKA KRYSTYNA K 20 K 40-49 6 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:49:58 12.01 [km/h]
179 197 NAGÓRSKI JAKUB M 159 M 40-49 44 TCZEW 10km 0:50:00 12.00 [km/h]
180 210 OSINSKI TOMASZ M 160 M 30-39 65 GRUPA 10km 0:50:02 11.99 [km/h]
181 232 PLEWA BARTOSZ M 161 M 40-49 45 GRUDZIĄDZ 10km 0:50:03 11.99 [km/h]
182 297 TUWALSKA MAŁGORZATA K 21 K 30-39 10 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:50:06 11.98 [km/h]
183 333 BOGUSZ WALDEMAR M 162 M 50-59 19 TCZEW 10km 0:50:08 11.97 [km/h]
184 158 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 163 M 0-29 25 MALBORK 10km 0:50:18 11.93 [km/h]
185 92 JAGODDA ADAM M 164 M 30-39 66 TCZEW CFMT 10km 0:50:23 11.91 [km/h]
186 321 ZARĘBA BEATA K 22 K 40-49 7 KALISKA NIEZRZESZONA 10km 0:50:26 11.90 [km/h]
187 368 DUBIELA SEBASTIAN M 165 M 0-29 26 TCZEW ZST TCZEW 10km 0:50:26 11.90 [km/h]
188 230 PLATA SŁAWOMIR M 166 M 50-59 20 TCZEW 10km 0:50:27 11.89 [km/h]
189 268 SKWIOT STANISŁAW M 167 M 40-49 46 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 10km 0:50:31 11.88 [km/h]
190 193 MURAWSKI MARIUSZ M 168 M 30-39 67 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 10km 0:50:33 11.87 [km/h]
191 78 GROBELNY TOMASZ M 169 M 30-39 68 STAROGARD GD. BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:50:41 11.84 [km/h]
192 43 CZAPLEWSKI WOJCIECH M 170 M 40-49 47 TCZEW 10km 0:50:42 11.83 [km/h]
193 219 PAWEŁEK MARCIN M 171 M 30-39 69 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:50:43 11.83 [km/h]
194 122 KLEIN ANDRZEJ M 172 M 50-59 21 GDAŃSK 10km 0:50:45 11.82 [km/h]
195 51 DASZKIEWICZ ARTUR M 173 M 40-49 48 TCZEW 10km 0:50:49 11.81 [km/h]
196 15 BARTUSZ ŁUKASZ M 174 M 30-39 70 TCZEW KUNY 10km 0:50:51 11.80 [km/h]
197 101 JASKOT JERZY M 175 M 60-69 6 MALBORK NIEZRZESZONY 10km 0:50:58 11.77 [km/h]
198 270 SOBOLEWSKI ANTONI M 176 M 60-69 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:51:02 11.76 [km/h]
199 187 MĄKOSA MARTYNA K 23 K 0-29 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10km 0:51:08 11.73 [km/h]
200 305 WENT ADAM M 177 M 40-49 49 TCZEW 10km 0:51:09 11.73 [km/h]
201 4 ANDRZEJCZAK RAFAŁ M 178 M 30-39 71 GRUDZIĄDZ 10km 0:51:13 11.71 [km/h]
202 80 GRUBICH MARCIN M 179 M 30-39 72 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 10km 0:51:17 11.70 [km/h]
203 231 PLAZE GERARD M 180 M 40-49 50 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:51:21 11.68 [km/h]
204 288 TATARA RAFAŁ M 181 M 0-29 27 RADOMSKO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:51:22 11.68 [km/h]
205 240 POTOCZEK ANDRZEJ M 182 M 30-39 73 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:51:24 11.67 [km/h]
206 142 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 24 K 30-39 11 MIŁOBĄDZ 10km 0:51:25 11.67 [km/h]
207 109 JOŃCZYK ANNA K 25 K 40-49 8 STAROGARD GDAŃSKI BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:51:25 11.67 [km/h]
208 134 KOWALSKI MACIEJ M 183 M 40-49 51 TCZEW KUNY 10km 0:51:41 11.61 [km/h]
209 202 NOWAK GRZEGORZ M 184 M 30-39 74 TCZEW 10km 0:51:43 11.60 [km/h]
210 163 LIS MARCIN M 185 M 40-49 52 CZARLIN 10km 0:51:44 11.60 [km/h]
211 76 GOŹDZIELEWSKI PRZEMEK M 186 M 30-39 75 KRĄG PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:51:48 11.58 [km/h]
212 129 KOSTRZEWA ŁUKASZ M 187 M 30-39 76 RADOMSKO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:51:49 11.58 [km/h]
213 369 OSZCZAPIŃSKI MIKOŁAJ M 188 M 0-29 28 TCZEW TCSIR 10km 0:51:50 11.58 [km/h]
214 199 NIESTRÓJ SLAWEK M 189 M 40-49 53 SŁOWIK PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:51:55 11.56 [km/h]
215 79 GROSZKOWSKI MARCIN M 190 M 30-39 77 MALBORK 22 BLT 10km 0:52:08 11.51 [km/h]
216 30 BUTOWICZ ADAM M 191 M 50-59 22 SZCZECINEK 10km 0:52:09 11.51 [km/h]
217 11 BAŁUT KRZYSZTOF M 192 M 30-39 78 NOWOGARD PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:52:11 11.50 [km/h]
218 318 ZABROCKI ŁUKASZ M 193 M 30-39 79 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:52:14 11.49 [km/h]
219 329 ZIMNY SEBASTIAN M 194 M 30-39 80 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:52:15 11.48 [km/h]
220 54 DERING MARCIN M 195 M 0-29 29 DEMLIN 10km 0:52:21 11.46 [km/h]
221 167 MACHOLL ADAM M 196 M 40-49 54 ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:25 11.45 [km/h]
222 1 ACKERMANN TOMASZ M 197 M 40-49 55 TCZEW 10km 0:52:31 11.42 [km/h]
223 359 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 198 M 50-59 23 MALBORK 10km 0:52:43 11.38 [km/h]
224 102 JAWORSKA BEATA K 26 K 40-49 9 GDAŃSK FLEX RUNNERS 10km 0:52:46 11.37 [km/h]
225 262 SARACH KAROLINA K 27 K 30-39 12 TCZEW 10km 0:52:47 11.37 [km/h]
226 2 ADAMKOWSKI JERZY M 199 M 60-69 8 STAROGARD GD. MALINOWA MAMBA 10km 0:52:50 11.36 [km/h]
227 161 LIEDTKE DARIUSZ M 200 M 40-49 56 TCZEW 10km 0:52:56 11.34 [km/h]
228 266 SKALSKA ANNA K 28 K 30-39 13 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:52:58 11.33 [km/h]
229 156 LENZER DANIEL M 201 M 30-39 81 ELBLĄG 10km 0:53:01 11.32 [km/h]
230 373 SMOCZYŃSKA BARBARA K 29 K 30-39 14 GNIEW RULIŃSKI RUNNING TEAM 10km 0:53:01 11.32 [km/h]
231 341 JESIOŁOWSKA ŻANETA K 30 K 30-39 15 RUDNO 10km 0:53:01 11.32 [km/h]
232 144 KRZAK JERZY M 202 M 50-59 24 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 10km 0:53:08 11.29 [km/h]
233 140 KRUK AGNIESZKA K 31 K 30-39 16 SZYMANKOWO FLEX RUNNERS 10km 0:53:09 11.29 [km/h]
234 296 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 203 M 30-39 82 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:53:13 11.27 [km/h]
235 226 PIOTROWSKA LUCYNA K 32 K 30-39 17 WIELGŁOWY 10km 0:53:20 11.25 [km/h]
236 249 REJMANOWSKI RYSZARD M 204 M 60-69 9 GNIEW SG SQUAD 10km 0:53:24 11.24 [km/h]
237 143 KRUSZYŃSKA BARBARA K 33 K 50+ 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:53:28 11.22 [km/h]
238 182 MARKOWSKI SZYMON M 205 M 40-49 57 TCZEW GEMALTO TCZEW 10km 0:53:29 11.22 [km/h]
239 343 KOWALKOWSKI MARCIN M 206 M 30-39 83 TCZEW 10km 0:53:50 11.15 [km/h]
240 133 KOTECKI JAROSŁAW M 207 M 30-39 84 SKARSZEWY CUDAKI 10km 0:53:59 11.11 [km/h]
241 130 KOSZYK KATARZYNA K 34 K 40-49 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:06 11.09 [km/h]
242 263 SERAFIN DOROTA K 35 K 40-49 11 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:06 11.09 [km/h]
243 63 FELSKI PAWEL M 208 M 0-29 30 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIV TEAM 10km 0:54:09 11.08 [km/h]
244 252 ROGOCKI JAROSŁAW M 209 M 40-49 58 TCZEW 10km 0:54:10 11.08 [km/h]
245 132 KOTARBA KRZYSZTOF M 210 M 30-39 85 GDAŃSK FLEX RUNNERS 10km 0:54:18 11.05 [km/h]
246 38 CIAPKA JANINA K 36 K 40-49 12 GOSZYN 10km 0:54:20 11.04 [km/h]
247 309 WIERZBICKI JAKUB M 211 M 50-59 25 MALBORK 10km 0:54:21 11.04 [km/h]
248 234 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 212 M 30-39 86 RUMIA 10km 0:54:22 11.04 [km/h]
249 239 POSKART DARIUSZ M 213 M 30-39 87 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:54:23 11.03 [km/h]
250 27 BRAC PAWEŁ M 214 M 30-39 88 GRUDZIĄDZ POLMLEK 10km 0:54:44 10.96 [km/h]
251 327 ZIMNA ANNA K 37 K 30-39 18 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:54:45 10.96 [km/h]
252 328 ZIMNA AGNIESZKA K 38 K 30-39 19 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:54:45 10.96 [km/h]
253 206 NOWICKA KATARZYNA K 39 K 40-49 13 KWIDZYN-MAREZA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:54:56 10.92 [km/h]
254 184 MASZKA BEATA K 40 K 30-39 20 OSIECZNA 10km 0:55:07 10.89 [km/h]
255 118 KAZANOWSKI PRZEMEK M 215 M 40-49 59 GDYNIA 10km 0:55:24 10.83 [km/h]
256 117 KAZANOWSKA AGNIESZKA K 41 K 30-39 21 GDYNIA FLEX RUNNERS 10km 0:55:24 10.83 [km/h]
257 73 GDANIEC ANNA K 42 K 40-49 14 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:29 10.81 [km/h]
258 153 LASKOWSKI ŁUKASZ M 216 M 0-29 31 GDYNIA 10km 0:55:30 10.81 [km/h]
259 364 UBOWSKA MONIKA K 43 K 40-49 15 TCZEW 10km 0:55:31 10.81 [km/h]
260 74 GIBAS LUCYNA K 44 K 30-39 22 TCZEW 10km 0:55:32 10.80 [km/h]
261 186 MAZUR MAGDA K 45 K 30-39 23 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:37 10.79 [km/h]
262 96 JANCZYNSKI KAROL M 217 M 30-39 89 DĄBRÓWKA 10km 0:55:37 10.79 [km/h]
263 136 KRAUSE-OLECH ANNA K 46 K 30-39 24 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:55:38 10.78 [km/h]
264 100 JARUGA MICHAŁ M 218 M 30-39 90 TCZEW 10km 0:55:59 10.72 [km/h]
265 64 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 219 M 40-49 60 TCZEW 10km 0:56:08 10.69 [km/h]
266 269 SMOLIŃSKI RAFAŁ M 220 M 40-49 61 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:56:27 10.63 [km/h]
267 113 KAPAŁA PAWEŁ M 221 M 30-39 91 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:56:28 10.63 [km/h]
268 241 POZNAŃSKA ANNA K 47 K 30-39 25 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:56:33 10.61 [km/h]
269 250 REKOWSKI KAZIMIERZ M 222 M 60-69 10 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 0:56:37 10.60 [km/h]
270 345 LASKOWSKI RADOSŁAW M 223 M 0-29 32 TCZEW 10km 0:56:41 10.59 [km/h]
271 26 BRAC MARIAN M 224 M 60-69 11 GRUDZIĄDZ 10km 0:56:43 10.58 [km/h]
272 40 CIERLICKA MAGDALENA K 48 K 30-39 26 GDANSK FLEX RUNNERS 10km 0:56:48 10.56 [km/h]
273 306 WICHER ŁUCJA K 49 K 30-39 27 TCZEW FLEXRUNNERS 10km 0:56:48 10.56 [km/h]
274 196 NADOLSKI WALDEMAR M 225 M 40-49 62 TCZEW BIEGAJACY MORS Z TCZEWA 10km 0:56:54 10.54 [km/h]
275 285 SZYMCZAK-PASTWA MAGDALENA K 50 K 30-39 28 OSIECZNA 10km 0:56:56 10.54 [km/h]
276 168 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M 226 M 30-39 92 TCZEW 10km 0:57:05 10.51 [km/h]
277 3 AMBROZIAK ADAM M 227 M 30-39 93 KOWALE TAKA RYBA 10km 0:57:06 10.51 [km/h]
278 177 MALINOWSKA KAROLINA K 51 K 0-29 3 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:57:08 10.50 [km/h]
279 175 MAJKOWSKI STANISŁAW M 228 M 60-69 12 BYTÓW K.B. "GOCH" BYTÓW 10km 0:57:18 10.47 [km/h]
280 72 GAWRON PIOTR M 229 M 40-49 63 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 10km 0:57:19 10.47 [km/h]
281 88 HOLKA ROBERT M 230 M 40-49 64 TCZEW 10km 0:57:24 10.45 [km/h]
282 41 CUDNOWSKI LESZEK M 231 M 40-49 65 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL 10km 0:57:25 10.45 [km/h]
283 248 RAUS ARTUR M 232 M 30-39 94 TCZEW EATON RUNNING TEAM 10km 0:57:26 10.45 [km/h]
284 204 NOWAKOWSKA MAGDALENA K 52 K 30-39 29 TCZEW 10km 0:57:40 10.40 [km/h]
285 166 ŁUKASIK NATALIA K 53 K 30-39 30 PSZCZÓŁKI 10km 0:57:41 10.40 [km/h]
286 203 NOWAK KATARZYNA K 54 K 30-39 31 TCZEW 10km 0:57:45 10.39 [km/h]
287 106 JERZYK PAULINA K 55 K 30-39 32 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:57:48 10.38 [km/h]
288 287 ŚMISTEK PAWEŁ M 233 M 0-29 33 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:57:59 10.35 [km/h]
289 154 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 234 M 60-69 13 BĄDKI 10km 0:58:04 10.33 [km/h]
290 121 KLECHA GABRIEL M 235 M 50-59 26 STARCZA PRESS GLASS 10km 0:58:05 10.33 [km/h]
291 25 BRAC GRAŻYNA K 56 K 50+ 3 GRUDZIĄDZ 10km 0:58:06 10.33 [km/h]
292 362 SZCZĘSNY TADEUSZ M 236 M 60-69 14 GDAŃSK 10km 0:58:11 10.31 [km/h]
293 181 MARCZAK LESZEK M 237 M 50-59 27 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 10km 0:58:19 10.29 [km/h]
294 365 WITTKAMP KAROLINA K 57 K 0-29 4 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:58:23 10.28 [km/h]
295 126 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 58 K 30-39 33 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:58:35 10.24 [km/h]
296 356 PISKORSKI JERZY M 238 M 60-69 15 PELPLIN 10km 0:58:35 10.24 [km/h]
297 59 DUCHAŁA PIOTR M 239 M 40-49 66 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:58:36 10.24 [km/h]
298 260 SANDECKA GRAŻYNA K 59 K 40-49 16 JUNOSZYNO 10km 0:58:37 10.24 [km/h]
299 244 PROKOP MARIUSZ M 240 M 40-49 67 ELBLĄG PROKOPKI 10km 0:58:37 10.24 [km/h]
300 261 SAPALSKA MICHALINA K 60 K 0-29 5 LUBIEWO BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:58:44 10.22 [km/h]
301 22 BŁASZKOWSKI ANDRZEJ M 241 M 50-59 28 ŚLIWINY TCSIR 10km 0:58:49 10.20 [km/h]
302 235 POGORZELSKI JAREK M 242 M 50-59 29 PSZCZÓŁKI 10km 0:58:52 10.19 [km/h]
303 103 JELONEK ARKADIUSZ M 243 M 40-49 68 CHOROŃ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:59:08 10.15 [km/h]
304 57 DORDZIK MAŁGORZATA K 61 K 50+ 4 ELBLĄG 10km 0:59:13 10.13 [km/h]
305 39 CICH PATRYCJA K 62 K 0-29 6 ROTMANKA 10km 0:59:14 10.13 [km/h]
306 111 JURCZYK WOJCIECH M 244 M 0-29 34 TCZEW BELBAL TEAM 10km 0:59:49 10.03 [km/h]
307 238 POPIEL RYSZARD M 245 M 70+ 2 GDAŃSK 10km 1:00:06 9.98 [km/h]
308 247 PUŁKOWNIK IGA K 63 K 40-49 17 CZĘSTOCHOWA PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 1:00:22 9.94 [km/h]
309 217 PASZKIEWICZ ROBERT M 246 M 30-39 95 DABROWA FLEX RUNNERS 10km 1:00:39 9.89 [km/h]
310 120 KISIEL MARTYNA K 64 K 30-39 34 OLSZTYN PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 1:00:53 9.85 [km/h]
311 255 RUCHLEWICZ URSZULA K 65 K 40-49 18 SZTUM 10km 1:01:03 9.83 [km/h]
312 366 WARBIEL WIKTOR M 247 M 30-39 96 LISEWO MALBORSKIE 10km 1:01:42 9.72 [km/h]
313 336 DYWELSKI MIROSŁAW M 248 M 60-69 16 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:01:57 9.69 [km/h]
314 147 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 66 K 40-49 19 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 1:02:15 9.64 [km/h]
315 208 OLSZEWSKI DANIEL M 249 M 0-29 35 MALBORK BELBAL TEAM 10km 1:02:46 9.56 [km/h]
316 56 DOMARADZKA ANNA K 67 K 30-39 35 RADUNICA RADUNICA RUN 10km 1:03:06 9.51 [km/h]
317 18 BINISZKIEWICZ MARCIN M 250 M 40-49 69 TCZEW LATIF 10km 1:03:22 9.47 [km/h]
318 278 STYK KAROLINA K 68 K 0-29 7 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 1:03:23 9.47 [km/h]
319 213 PADYKUŁA LUCYNA K 69 K 30-39 36 TCZEW 10km 1:03:33 9.44 [km/h]
320 90 JACZYŃSKA ANNA K 70 K 40-49 20 TCZEW 10km 1:03:33 9.44 [km/h]
321 123 KLIMCZYK DOROTA K 71 K 0-29 8 ŁADZICE PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 1:04:12 9.35 [km/h]
322 307 WIECZOREK NINA K 72 K 40-49 21 CZĘSTOCHOWA PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 1:04:12 9.35 [km/h]
323 258 RUMKOWSKI PIOTR M 251 M 30-39 97 GDYNIA 10km 1:05:13 9.20 [km/h]
324 104 JERZYK ANETA K 73 K 40-49 22 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 1:05:16 9.19 [km/h]
325 162 LIS EWELINA K 74 K 30-39 37 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km 1:05:35 9.15 [km/h]
326 138 KREFT MACIEJ M 252 M 40-49 70 PUCK TRI SEA WŁADYSŁAWOWO 10km 1:05:46 9.12 [km/h]
327 31 BYSTRAM ALEKSANDRA K 75 K 50+ 5 PUCK TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 10km 1:05:47 9.12 [km/h]
328 137 KRAWCZYKIEWICZ AGNIESZKA K 76 K 30-39 38 WROCŁAW SPONTUŚ TEAM 10km 1:06:16 9.05 [km/h]
329 245 PUCZYŃSKA ANNA K 77 K 0-29 9 RAJKOWY 10km 1:07:14 8.92 [km/h]
330 178 MAŁKOWSKA MARZENA K 78 K 50+ 6 TCZEW 10km 1:07:25 8.90 [km/h]
331 308 WIELGÓRSKI PIOTR M 253 M 50-59 30 GDAŃSK 10km 1:08:16 8.79 [km/h]
332 36 CHOJNACKA JOLANTA K 79 K 40-49 23 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:09:06 8.68 [km/h]
333 220 PESTKA HANNA K 80 K 30-39 39 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 1:10:15 8.54 [km/h]
334 53 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 81 K 50+ 7 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 10km 1:10:53 8.46 [km/h]
335 174 MAJEWSKA AGNIESZKA K 82 K 30-39 40 ELBLĄG 10km 1:11:11 8.43 [km/h]
336 361 SOWA SYLWEK M 254 M 40-49 71 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:12:27 8.28 [km/h]
337 360 SOWA RENATA K 83 K 40-49 24 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:12:28 8.28 [km/h]
338 332 BAŁDYGA RADOSŁAW M 255 M 40-49 72 ELBLĄG JBB 10km 1:13:58 8.11 [km/h]
339 243 PROKOP ANNA K 84 K 40-49 25 ELBLĄG PROKOPKI 10km 1:17:06 7.78 [km/h]
340 311 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 85 K 30-39 41 MALBORK 10km 1:18:36 7.63 [km/h]
341 201 NIWIŃSKI STANISŁAW M 256 M 70+ 3 GDAŃSK 10km 1:19:57 7.50 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ