VI Europejski Rajd Rowerowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczmarek Rafał Pabianice Trasa ultra Grzybek
2 Morawska Joanna Pabianice Trasa ultra Grzybek
3 Drosiński Grzegorz Kwidzyn Trasa ultra Cyklo Kwidzyn
4 Pawłowicz Antoni Rumia Trasa rodzinna Rowerowy Władek 18
5 Goleń Aleksander Rumia Trasa rodzinna Rowerowy Władek 18
6 Muchowski Tobiasz Nowa Wieś Rzeczna Trasa rodzinna PSP 1 Starogard Gdański
7 Muchowski Krzysztof Nowa Wieś Rzeczna Trasa rodzinna GK STG
8 Kajdas Jan Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
9 Kulling Monika Gnieżdżewo Trasa ultra Tylko Ja
10 Szwok Grzegorz Władysławowo Trasa rodzinna Biegamy Razem Władysławowo
11 Kużel Grzegorz Władysławowo Trasa rodzinna SP 2
12 Męczykowski Mateusz Władysławowo Trasa ultra Sokoły
13 Pudełko Wiktor Lgota Trasa rodzinna Cyklista
14 Stachura Jacek Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
15 Beś Władysław Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
16 Langer Agnieszka Oświęcim Trasa ultra Cyklista
17 Blarowski Paweł Piotrowice Trasa rodzinna Cyklista
18 Blarowska Justyna Piotrowice Trasa rodzinna Cyklista
19 Matyja Grzegorz Oświęcim Trasa ultra Cyklista
20 Blarowski Grzegorz Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
21 Blarowska Urszula Piotrowice Trasa rodzinna Cyklista
22 Polak Krzysztof Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
23 Król Józef Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
24 Bałys Leszek Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
25 Całus Kazimiera Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
26 Całus Stanisław Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
27 Szczęśniak Jan Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
28 Gajewski Kazimierz Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
29 Kocemba Halina Osiek Trasa ultra Cyklista
30 Grabowska Wiesława Brzezinka Trasa rodzinna Cyklista
31 Grabowski Mieczysław Brzezinka Trasa rodzinna Cyklista
32 Bizoń Renata Wadowice Trasa rodzinna Cyklista
33 Krzyścin Edyta Piotrowice Trasa rodzinna Cyklista
34 Kajdas Jan Przeciszów Trasa rodzinna Cyklista
35 Oreszke Alicja Karwia Trasa rodzinna
36 Oreszke Jan Karwia Trasa rodzinna KP PSP WEJHEROWO
37 Drzeżdżon Maria Władysławowo Trasa rodzinna Szotland
38 Drzeżdżon Henryk Władysławowo Trasa rodzinna Szotland
39 Jozefiak Łukasz Pszczółki Trasa rodzinna
40 Szczepański Piotr Władysławowo Trasa rodzinna
41 Szczepański Krzysztof Władysławowo Trasa rodzinna
42 Szczepańska Aleksandra Władysławowo Trasa rodzinna
43 Szczepańska Beata Władysławowo Trasa rodzinna
44 Szczepański Jacek Władysławowo Trasa rodzinna
45 Szulc Jan Wiktor Rumia Trasa rodzinna Rowerowy Władek 18
46 Szulc Ela Rumia Trasa rodzinna Rowerowy Władek 18
47 Sitarz Fabian Sosnowiec Trasa rodzinna
48 Pindel-Sitarz Monika Sosnowiec Trasa rodzinna
49 Sitarz Adrian Sosnowiec Trasa rodzinna
50 Kużel Roman Jastrzębia Góra Trasa rodzinna
51 Domachowska Katarzyna Gdańsk Trasa rodzinna
52 Żaczek Grzegorz Władysławowo Trasa rodzinna
53 Kala Jarosław Władysławowo Trasa ultra
54 Stucki Oliwier Władysławowo Trasa rodzinna
55 Stucki Sławomir Władysławowo Trasa rodzinna
56 Górska-Stucka Anna Władysławowo Trasa rodzinna
57 Rymon Lipinska Ania Lipnica Trasa rodzinna Drużyna A
58 Polejewska Agnieszka Gdynia Trasa rodzinna Drużyna A
59 Rymon Lipinski Artur Władysławowo Trasa rodzinna Drużyna A
60 Wittbrodt Joanna Władysławowo Trasa rodzinna Biegamy Razem Władysławowo
61 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo Trasa rodzinna Biegamy Razem Władysławowo
62 Kroll Rafał Władysławowo Trasa ultra KORONA BIEGA


Wyświetleń: 998

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ