27. Żukowski Przełaj - biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Rocznik 2008 - dziewczęta 400m TRI Starogard Gdański
2 Jędrzejewski Miłosz Nowa Wieś Rzeczna Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m TRI Starogard Gdański
3 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m TRI Starogard Gdański
4 Littwin Robert Kłosowo Rocznik 2010 - chłopcy 200m OSP KŁOSOWO
5 Littwin Albert Kłosowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m OSP KŁOSOWO
6 Jarząb Amelia Szczenurze Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m UKS Ekoludek Szczenurze
7 Stelmach Zuzanna Szczenurze Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m UKS Ekoludek Szczenurze
8 Ranachowska Kinga Szczenurze Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m UKS Ekoludek Szczenurze
9 Sęktas Dominik Szczenurze Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m UKS Ekoludek Szczenurze
10 Papke Marcel Szczenurze Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m UKS Ekoludek Szczenurze
11 Waleśkiewicz Mateusz Szczenurze Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m UKS Ekoludek Szczenurze
12 Hermann Emila Szczenurze Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m UKS Ekoludek Szczenurze
13 Leyk Aleksandra Szczenurze Rocznik 2010 - dziewczęta 200m UKS Ekoludek Szczenurze
14 Wańdoch Dubaj Weronika Szczenurze Rocznik 2009 - dziewczęta 300m UKS Ekoludek Szczenurze
15 Tasior Amelia Szczenurze Rocznik 2009 - dziewczęta 300m UKS Ekoludek Szczenurze
16 Pobudkiewicz Zuzanna Szczenurze Rocznik 2009 - dziewczęta 300m UKS Ekoludek Szczenurze
17 Strojnowski Łukasz Szczenurze Rocznik 2008 - chłopcy 400m UKS Ekoludek Szczenurze
18 Sęktas Paweł Szczenurze Rocznik 2007 - chłopcy 600m UKS Ekoludek Szczenurze
19 Hermann Oliwia Szczenurze Rocznik 2007 - dziewczęta 600m UKS Ekoludek Szczenurze
20 Strojnowski Bartosz Szczenurze Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m UKS Ekoludek Szczenurze
21 Buśko Mateusz Szczenurze Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m UKS Ekoludek Szczenurze
22 Waleśkiewicz Natalia Szczenurze Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m UKS Ekoludek Szczenurze
23 Konkol Adrianna Szczenurze Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m UKS Ekoludek Szczenurze
24 Hinc Hubert Żukowo-Borkowo Rocznik 2007 - chłopcy 600m Face Nordic Walking Team
25 Dzielecka Julia Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m przedszkole nr 46 w Gdyni
26 Owczarek Karolina Kosakowo Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m
27 Kowalewski Mateusz Gdańsk Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Olimpijczyk
28 Kowalewski Dominik Gdańsk Rocznik 2009 - chłopcy 300m Sp Leonardo
29 Gruchała Piotr Goręczyno Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy
30 Gruchała Julia Goręczyno Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy
31 Strongowski Patryk Mirachowo Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m GKS CARTUSIA KARTUZY
32 Robaszkiewicz Olga Rumia Rocznik 2008 - dziewczęta 400m RKS RUMIA
33 Weiland Cyprian Słupsk Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Nocne Wilki
34 Brzeska Olga Żukowo Rocznik 2008 - dziewczęta 400m Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie
35 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Pruszcz Biega
36 Radecki-Mikulicz Daniel Dąbrowa Rocznik 2008 - chłopcy 400m SP Miszewo
37 Bizewski Jakub Żukowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole BOCIANOWO
38 Bizewski Kacper Żukowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole BOCIANOWO
39 Weiland Dominika Czeczewo Rocznik 2010 - dziewczęta 200m SSP Dobrzewino -Karczemki
40 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Rocznik 2010 - chłopcy 200m LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia
41 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Rocznik 2007 - dziewczęta 600m SP 17 GDYNIA
42 Wydarty Anna Gdańsk Rocznik 2008 - dziewczęta 400m UKS Aquastacja
43 Wydarty Jan Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Belta Team Gdańsk
44 Heland Grzegorz Gdańsk Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Sp.24 Gdańsk
45 Lendzion Alexander Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk
46 Złoch Aleksander Gdynia Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m KL Gdynia
47 Złoch Konrad Gdynia Rocznik 2008 - chłopcy 400m KL Gdynia / Sp 16 Gdynia
48 Słomion Julia Borkowo Rocznik 2007 - dziewczęta 600m Belta Team Gdańsk
49 Słomion Kinga Borkowo Rocznik 2010 - dziewczęta 200m Belta Team Gdańsk
50 Szymichowski Łukasz Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole nr 19 w Gdyni
51 Szymichowski Marcin Gdańsk Rocznik 2010 - chłopcy 200m SP 53 Gdynia
52 Student Jakub Bojano Rocznik 2008 - chłopcy 400m
53 Gurzęda KACPER Rumia Rocznik 2007 - chłopcy 600m
54 Gurzęda Eryk Rumia Rocznik 2010 - chłopcy 200m
55 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m PSP 6 Starogard Gdańki
56 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m
57 Antoniewicz Natan Dzierżążno Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m Need for Speed
58 Białas Oliver GDYNIA Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m sp 47
59 Jurewicz Błażej Elblag Rocznik 2010 - chłopcy 200m SP 1 Elbląg/MKS Truso
60 Krzebietke Hubert Miechucino Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m
61 Krzebietke Wiktor Miechucino Rocznik 2007 - chłopcy 600m
62 Krzebietke Kacper Miechucino Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m
63 Bieroń Emilia Banino Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
64 Bizon Marianna Borkowo Rocznik 2007 - dziewczęta 600m
65 Wendt Kornelia Kościerzyna Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Wencik Team
66 Wendt Franek Kościerzyna Rocznik 2010 - chłopcy 200m Wencik Team
67 Konkel Wiktor Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole nr 30 Gdynia
68 Tomaszewska Amelia Gdynia Rocznik 2008 - dziewczęta 400m Sp 40 Gdynia
69 Walkusz Marzena sianowo Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
70 Walkusz Martyna sianowo Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
71 walkusz michal sianowo Rocznik 2009 - chłopcy 300m
72 mielcarek ANTOSIA Reda Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Tosiaczkowo Team
73 KRAUZA WIKTORIA KARTUZY Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Akademia Biegowa Kartuzy
74 Pragacz Anna Pruszcz Gdański Rocznik 2010 - dziewczęta 200m SP Rotmanka
75 Drzycimski Filip Gdańsk Rocznik 2010 - chłopcy 200m SP 76 Gdańsk
76 Zwara Julia GDAŃSK Rocznik 2008 - dziewczęta 400m UKS Żabianka
77 Goraj Aleksandra Gdansk Rocznik 2009 - dziewczęta 300m Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
78 Trzeciakowska Amelia Bytów Rocznik 2008 - dziewczęta 400m Świat Płytek u Kryspina
79 Garski Kryspin Bytów Rocznik 2008 - chłopcy 400m Świat Płytek u Kryspina
80 Naczk Wiktoria Lębork Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m Kreativ sport Dynamic Lębork
81 Hinca Franciszek Banino Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m SP Banino
82 Kwiatkowska Marta Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Przedszkole nr 58 GDYNIA
83 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m Przedszkole nr 53 Gdynia
84 Piotrowski Tomek Gdańsk Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m UKS Aquastacja
85 Tokarska Wiktoria Gdynia Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m
86 Tokarska Laura Gdynia Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m
87 Zawadzińska Maja Radunica Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
88 Zawadziński Oliwier Radunica Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m
89 Maras Wiktoria Siemirowice Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m
90 Jażdżewski Jonatan Lębork Rocznik 2008 - chłopcy 400m SJSP Lębork Kreativsport
91 Dzik Ksawery Elblag Rocznik 2010 - chłopcy 200m SP 6 Elbląg
92 Krawczyk Aniela Kłosowo Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m OSP KŁOSOWO
93 Krawczyk Ignacy Kłosowo Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy 200m OSP KŁOSOWO
94 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Rocznik 2009 - dziewczęta 300m SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
95 Chmurzyńska Oliwia Stężyca Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m SKLA SOPOT
96 Siuda Julian Banino Rocznik 2008 - chłopcy 400m SP Banino
97 Siuda Franciszek Banino Rocznik 2007 - chłopcy 600m SP Banino
98 Teska Martyna Gdynia Rocznik 2011 i młodsi - dziewczęta 200m SGA Gdynia
99 Teska Patrycja Gdynia Rocznik 2008 - dziewczęta 400m SGA Gdynia


Wyświetleń: 3521

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ