Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cieszynski Tobiasz | Żukowo | Polska | Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m | ||
2 | Strongowski Patryk | Mirachowo | Polska | Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m | GKS CARTUSIA KARTUZY | |
3 | Papke Marcel | Szczenurze | Polska | Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
4 | Sęktas Dominik | Szczenurze | Polska | Rocznik 2002-2004 - chłopcy 1600m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
5 | Chmurzyńska Oliwia | Stężyca | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | SKLA SOPOT | |
6 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | ||
7 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | Kreativ sport Dynamic Lębork | |
8 | Teska Amelia | Banino | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
9 | Gruchała Julia | Goręczyno | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy | |
10 | Owczarek Karolina | Kosakowo | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | ||
11 | Ranachowska Kinga | Szczenurze | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
12 | Stelmach Zuzanna | Szczenurze | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
13 | Jarząb Amelia | Szczenurze | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
14 | Jędrzejewska Nela | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Rocznik 2002-2004 - dziewczęta 1200m | TRI Starogard Gdański | |
15 | Lemańczyk Piotr | Gdańsk | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | SP 14 Gdańsk | |
16 | Hinca Franciszek | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | SP Banino | |
17 | Krzebietke Kacper | Miechucino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | ||
18 | Białas Oliver | GDYNIA | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | sp 47 | |
19 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Need for Speed | |
20 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | PSP 6 Starogard Gdańki | |
21 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | KL Gdynia | |
22 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Sp.24 Gdańsk | |
23 | Weiland Cyprian | Słupsk | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Nocne Wilki | |
24 | Janicki Oliwier | Żukowo | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | ||
25 | Dudziński Filip | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
26 | Gierszewski Igor | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
27 | Gorzewski Grzegorz | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
28 | Kowal Kamil | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
29 | Krzemiński Tymon | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
30 | Przystawko Jakub | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
31 | Richert Krzysztof | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
32 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
33 | Wanionek Mateusz | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
34 | Zakrzewski Filip | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
35 | Gozdecki Jan | Glincz | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | SP Żukowo | |
36 | Kowalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | Olimpijczyk | |
37 | Buśko Mateusz | Szczenurze | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
38 | Strojnowski Bartosz | Szczenurze | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
39 | Jędrzejewski Miłosz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Rocznik 2005-2006 - chłopcy 800m | TRI Starogard Gdański | |
40 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | ||
41 | Młyńska Nadia | Mojusz | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Mojusz | |
42 | Rybandt Magdalena | Glincz | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | GKS ŻUKOWO | |
43 | Gosz Agnieszka | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
44 | Szulc Patrycja | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
45 | Markowska Patrycja | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
46 | Okrój Marta | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
47 | Pipka Zuzanna | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
48 | Rzeuska Natalia | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
49 | Teska Lena | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
50 | Tusk Agnieszka | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
51 | Woźniak Martyna | Banino | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
52 | Konkol Adrianna | Szczenurze | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
53 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | Polska | Rocznik 2005-2006 - dziewczęta 600m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
54 | Siuda Franciszek | Banino | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | SP Banino | |
55 | Krzebietke Wiktor | Miechucino | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | ||
56 | Gurzęda KACPER | Rumia | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | ||
57 | Młyński Kacper | Mojusz | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | Mojusz | |
58 | Czaja Daniel | Stężyca | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | Stężyca | |
59 | Frankowski Tymoteusz | Żukowo | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | ||
60 | Wojda Jakub | Banino | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
61 | Ozga Maciej | Banino | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
62 | Hinc Hubert | Żukowo-Borkowo | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | Face Nordic Walking Team | |
63 | Sęktas Paweł | Szczenurze | Polska | Rocznik 2007 - chłopcy 600m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
64 | Bizon Marianna | Borkowo | Polska | Rocznik 2007 - dziewczęta 600m | ||
65 | Kożyczkowska Maja | kiełpino | Polska | Rocznik 2007 - dziewczęta 600m | SP Kiełpino | |
66 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | Rocznik 2007 - dziewczęta 600m | Belta Team Gdańsk | |
67 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Rocznik 2007 - dziewczęta 600m | SP 17 GDYNIA | |
68 | Mocarska Weronika | Banino | Polska | Rocznik 2007 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
69 | Bolin Jagoda | Banino | Polska | Rocznik 2007 - dziewczęta 600m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
70 | Hermann Oliwia | Szczenurze | Polska | Rocznik 2007 - dziewczęta 600m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
71 | Siuda Julian | Banino | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | SP Banino | |
72 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | SJSP Lębork Kreativsport | |
73 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | Świat Płytek u Kryspina | |
74 | Student Jakub | Bojano | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | ||
75 | Młyński Daniel | Mojusz | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | Mojusz | |
76 | Stańczyk Mikołaj | Żukowo | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | SP Pępowo | |
77 | Złoch Konrad | Gdynia | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | KL Gdynia / Sp 16 Gdynia | |
78 | Radecki-Mikulicz Daniel | Dąbrowa | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | SP Miszewo | |
79 | Mikos Kuba | Banino | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | Szkoła Podstawowa w Baninie | |
80 | Strojnowski Łukasz | Szczenurze | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 400m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
81 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | SGA Gdynia | |
82 | Trzeciakowska Amelia | Bytów | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | Świat Płytek u Kryspina | |
83 | Zwara Julia | GDAŃSK | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | UKS Żabianka | |
84 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | Sp 40 Gdynia | |
85 | Wydarty Anna | Gdańsk | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | UKS Aquastacja | |
86 | Brzeska Olga | Żukowo | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie | |
87 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | RKS RUMIA | |
88 | Zaleska Julia | Banino | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | ZSSiO w Gdańsku | |
89 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 400m | TRI Starogard Gdański | |
90 | walkusz michal | sianowo | Polska | Rocznik 2009 - chłopcy 300m | ||
91 | Stańczyk Marek | Żukowo | Polska | Rocznik 2009 - chłopcy 300m | SP Pępowo | |
92 | Białek Stanisław | Żukowo | Polska | Rocznik 2009 - chłopcy 300m | ||
93 | Kowalewski Dominik | Gdańsk | Polska | Rocznik 2009 - chłopcy 300m | Sp Leonardo | |
94 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 300m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
95 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 300m | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
96 | Rybandt Weronika | Glincz | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 300m | SP NR 1 ŻUKOWO | |
97 | Pobudkiewicz Zuzanna | Szczenurze | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 300m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
98 | Tasior Amelia | Szczenurze | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 300m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
99 | Wańdoch Dubaj Weronika | Szczenurze | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 300m | UKS Ekoludek Szczenurze | |
100 | Lemańczyk Michał | Gdańsk | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 200m | SP 14 Gdańsk |
Wyświetleń: 13699