VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kleszczewska Urszula Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
2 Siedlecka Danuta Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
3 Siedlecka Alicja Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
4 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Elbażant opłacono dotpay
5 Sosnowski Bolesław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
6 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Klub Weteranów LA w Sopocie opłacono
7 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega
8 Musiał-Żuchowska Roksana ROTMANKA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
9 Kopcych Oskar Borkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze APAJO
10 Kopcych Anna Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni APAJO opłacono dotpay
11 Szarko Maciej Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
12 Grochola Kornelia Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
13 ZANDER SZYMON PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni PRUSZCZ BIEGA opłacono dotpay
14 Pergoł Eryk Borkowo Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
15 Wójcik Piotr Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni morsik weteran opłacono dotpay
16 Przerwa Adrian Lublin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Lubelskie Morsy opłacono dotpay
17 Brożek Franio Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
18 Brożek Zosia Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
19 Kleszczewski Jacek Słobity Stacja Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
20 Kleszczewski Ryszard Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
21 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni PROCAR Gdynia opłacono dotpay
22 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
23 Świeca Michalina Straszyn Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
24 Lokś Piotr Janowo Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 zsp Jabłowo
25 Lokś Paweł Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. opłacono dotpay
26 Lokś Sławomir Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. opłacono dotpay
27 Lokś Paulina Janowo Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni zsp Jabłowo
28 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. opłacono dotpay
29 Garstka Julia Rusocin Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
30 Bohdanowicz Joanna Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
31 Bohdanowicz Piotr Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
32 Wojtas Marcin Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
33 Borkowski Mikołaj Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
34 Borkowska Ada Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
35 Perfikowski Kuba Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
36 Perfikowska Zosia Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
37 Werra Pola Rumia Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
38 RADECKA AMELIA PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni SP nr 1 w Pruszczu Gdańskim
39 RADECKA ANNA PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega opłacono dotpay
40 RADECKI GRZEGORZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega opłacono dotpay
41 Dardzińska Martyna Rumia Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze Rezydencja Malucha Rumia
42 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RUNNERSI S7 BANINO opłacono dotpay
43 zaborowska aneta straszyn Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
44 Gerowska Wiktoria Skowarcz Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
45 Chyła Nadia Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 Szkola podstawowa nr.8
46 Guszczynski Alex Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
47 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
48 Stawska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
49 Ossowski Michał Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega/49BLot opłacono dotpay
50 Sadowska Justyna Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
51 Sadowska Amelia Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
52 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega/49BLot opłacono dotpay
53 Formella Feliks Bystra Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
54 kocbuch kasia kolbudy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
55 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Martaton opłacono dotpay
56 Adamczyk-Kos Agnieszka Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
57 Rogalska Magdalena Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team opłacono dotpay
58 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
59 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
60 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
61 Michna Michał Borkowo Łostowickie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Straszyn Biega, SUT opłacono dotpay
62 Ickowska Agata Gdynia Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 LKS Zorza Gdynia
63 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
64 Gnyp Daniel Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
65 Kaczyński Dariusz PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni DOMO TEAM opłacono dotpay
66 Ickowski Tomasz Gdynia Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni LKS Zorza Gdynia
67 Zymon Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
68 Zań Marek Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
69 Wasyliszyn Michalina Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
70 Zielke Marian Buszkowy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
71 Małek Marcin Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
72 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni OSP POGRODZIE opłacono dotpay
73 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni MIŚ Biega opłacono dotpay
74 Werra Maciej Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
75 Werra Ziemowit Rumia Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
76 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
77 Kuczmańska Patrycja Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni POLITECHNIKA GDAŃSKA
78 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze Pruszcz Biega
79 Błażewicz-Stasiak Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
80 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
81 Nowak Lech Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
82 Bohdanowicz Izabela Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SP Rotmanka
83 Sztejter Kacper Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
84 Białas Oliver GDYNIA Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni sp 47
85 Białas Konrad GDYNIA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Zorza Gdynia opłacono dotpay
86 Piekarski Igor Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
87 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
88 Myszk Katarzyna Kościerzyna Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa zryw opłacono dotpay
89 Fibich Dorota Kościerzyna Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa Zryw opłacono dotpay
90 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team opłacono dotpay
91 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa zryw opłacono dotpay
92 Jurewicz Błażej Elblag Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SP 1 Elbląg/MKS Truso
93 Nałęcz Adam Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Straszyn Biega opłacono dotpay
94 Smus Kamila Rokitnica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
95 Smus Mariusz Rokitnica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
96 Smus Marysia Rokitnica Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 SP nr 1 w Pruszczu Gdańskim
97 Jaruga Michał Koźliny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
98 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze Pruszcz Biega
99 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 Pruszcz Biega
100 Walentynowicz Filip Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim


Wyświetleń: 3977

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ