VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaliszewska Emilia Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
2 Wojtas Marcin Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
3 Pergoł Eryk Borkowo Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
4 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
5 Jurewicz Błażej Elblag Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SP 1 Elbląg/MKS Truso
6 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Elbażant opłacono dotpay
7 Szarko Maciej Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
8 Małek Marcin Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
9 Rogalska Magdalena Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team opłacono dotpay
10 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Minionki
11 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
12 Chyła Nadia Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 Szkola podstawowa nr.8
13 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
14 Mrówka Michał GDAŃSK Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Maja TEAM opłacono dotpay
15 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
16 Niechoćko Agata Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team opłacono dotpay
17 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Klub Weteranów LA w Sopocie opłacono
18 Sosnowski Bolesław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
19 Ossowski Michał Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega/49BLot opłacono dotpay
20 Leszczyńska Milana Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze RBM Team
21 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Martaton opłacono dotpay
22 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa zryw opłacono dotpay
23 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team opłacono dotpay
24 Radecka Ilona Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
25 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni PROCAR Gdynia opłacono dotpay
26 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni MIŚ Biega opłacono dotpay
27 Białas Konrad GDYNIA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Zorza Gdynia opłacono dotpay
28 Białas Oliver GDYNIA Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni sp 47
29 Wójcik Piotr Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni morsik weteran opłacono dotpay
30 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni OSP POGRODZIE opłacono dotpay
31 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Tumboteam
32 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. opłacono dotpay
33 Lokś Paulina Janowo Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni zsp Jabłowo
34 Lokś Sławomir Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. opłacono dotpay
35 Lokś Paweł Janowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni bbl Starogard Gd. opłacono dotpay
36 Lokś Piotr Janowo Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 zsp Jabłowo
37 Dardzyńska Anna Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Sapiące Gazele opłacono dotpay
38 Parandyk Adam Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
39 Parandyk Marlena Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
40 Parandyk Anna Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
41 Parandyk Aleksandra Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
42 Dardzyński Bartosz Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
43 Dardzyński Szymon Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
44 Fibich Dorota Kościerzyna Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa Zryw opłacono dotpay
45 Myszk Katarzyna Kościerzyna Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Ekipa zryw opłacono dotpay
46 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
47 Przerwa Adrian Lublin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Lubelskie Morsy opłacono dotpay
48 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Active Malbork
49 RADECKA ANNA PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega opłacono dotpay
50 RADECKA AMELIA PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni SP nr 1 w Pruszczu Gdańskim
51 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega
52 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono dotpay
53 Sadowska Amelia Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
54 Sadowska Justyna Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
55 Zagdańska Martyna Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
56 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdanski Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni 49 Baza Lotnicza opłacono dotpay
57 Kaczyński Dariusz PRUSZCZ GDANSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni DOMO TEAM opłacono dotpay
58 Blok Marta Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu opłacono dotpay
59 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega/49BLot opłacono dotpay
60 RADECKI GRZEGORZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega opłacono dotpay
61 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
62 OMERNIK KACPER PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
63 Omernik Michał Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
64 Blok Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
65 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
66 Marczak Renata Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz biega kobieta w biegu
67 Marczak Marek Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega
68 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
69 Lewańczyk Małgorzata Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
70 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SP Rotmanka
71 Majsak Alicja Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega
72 Dudek Marek Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 SP Rotmanka
73 Wadowski Mikołaj Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
74 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega opłacono dotpay
75 Błażewicz-Stasiak Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
76 Walentynowicz Filip Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
77 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 Pruszcz Biega
78 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze Pruszcz Biega
79 Szumiłowski Łukasz Szumiłowski Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
80 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
81 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Pruszcz biega kobieta w biegu opłacono dotpay
82 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze Pruszcz Biega
83 Hiska Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
84 Hiska Jakub Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
85 Dębkowski Michał Rokitnica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni FC BINGO opłacono dotpay
86 Musiał-Żuchowska Roksana ROTMANKA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
87 Gnyp Daniel Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
88 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
89 Werra Pola Rumia Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
90 Werra Ziemowit Rumia Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
91 Werra Maciej Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
92 Weiland Agnieszka Słupsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
93 Weiland Adrian Słupsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Nocne Wilki opłacono dotpay
94 Weiland Cyprian Słupsk Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni Nocne Wilki
95 Nałęcz Adam Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Straszyn Biega opłacono dotpay
96 Chruściński Bartłomiej Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni Północna.TV
97 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team opłacono dotpay
98 Charkiewicz Jakub Straszyn Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 RBM Team
99 Baumgart Marta Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
100 Krawiec Łukasz Sztum Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni RBM Team opłacono dotpay


Wyświetleń: 3588

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ