Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
2 | Antochewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
3 | BĄKOWSKI Zbigniew | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Akademia Biegania | opłacono on-line |
4 | Barański Paweł | bystra | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
5 | Baumgart Marta | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
6 | Bałucińska Barbara | Wiślinka | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
7 | Bałuciński Daniel | Wiślinka | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | ||
8 | Białas Konrad | GDYNIA | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
9 | Białas Oliver | GDYNIA | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | sp 47 | |
10 | Blok Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
11 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | opłacono on-line |
12 | Bohdanowicz Izabela | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | SP Rotmanka | |
13 | Bohdanowicz Joanna | Juszkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | ||
14 | Bohdanowicz Piotr | Juszkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
15 | Bolechowski Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
16 | Borkowska Ada | Radunica | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
17 | Borkowski Mikołaj | Radunica | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
18 | Brożek Franio | Straszyn | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
19 | Brożek Zosia | Straszyn | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
20 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Pruszcz Biega/49BLot | opłacono on-line |
21 | Błachnicki Antoś | Straszyn | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
22 | Błachnicki Ignaś | Straszyn | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
23 | Błażewicz-Stasiak Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
24 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 | RBM Team | |
25 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | RBM Team | opłacono on-line |
26 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | ||
27 | Chruściński Bartłomiej | Straszyn | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Północna.TV | |
28 | Chyła Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | ||
29 | Chyła Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 | Szkola podstawowa nr.8 | |
30 | Ćwikałowski Bartłomiej | Rotmanka | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
31 | Czarnecka Elżbieta | Rokitnica | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | ||
32 | Czarnecka Julia | Rokitnica | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
33 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Ekipa zryw | opłacono on-line |
34 | DAMPS KRZYSZTOF | PRUSZCZ | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | ||
35 | Dardzińska Martyna | Rumia | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | Rezydencja Malucha Rumia | |
36 | Dardziński Dariusz | Rumia | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | ||
37 | Dardzyńska Anna | Juszkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Sapiące Gazele | opłacono on-line |
38 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
39 | Dardzyński Szymon | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
40 | Dawidowicz Izabela | Bogatka | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Maja Team/Bogatka Biega | opłacono on-line |
41 | Dębkowski Michał | Rokitnica | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | FC BINGO | opłacono on-line |
42 | Domaradzki Konrad | Radunica | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
43 | Duda Bartosz | swibno | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 | sp nr 88 | |
44 | Duda Borys | swibno | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 | sp nr 88 | |
45 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | SP Rotmanka | |
46 | Dudek Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 | SP Rotmanka | |
47 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Ekipa Zryw | opłacono on-line |
48 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Tumboteam | |
49 | Formella Feliks | Bystra | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
50 | Garstka Julia | Rusocin | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | |||
51 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
52 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 | ||
53 | Gerowska Wiktoria | Skowarcz | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 | ||
54 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
55 | Grochola Kornelia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
56 | Guszczyńska Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
57 | Guszczynski Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
58 | Hiska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
59 | Hiska Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 | ||
60 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 | LKS Zorza Gdynia | |
61 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | LKS Zorza Gdynia | |
62 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Padł Na Ryj Team | |
63 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | RUNNERSI S7 BANINO | opłacono on-line |
64 | Jaruga Michał | Koźliny | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
65 | Jarzębowska Aneta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
66 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Elbażant | opłacono on-line |
67 | Jurewicz Błażej | Elblag | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | SP 1 Elbląg/MKS Truso | |
68 | Kaczorowska Maja | juszkowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | Sapiące Gazele | |
69 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Sapiące Gazele | opłacono on-line |
70 | Kaczyński Dariusz | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | DOMO TEAM | opłacono on-line |
71 | Kaliszewska Emilia | Borkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | ||
72 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | |
73 | Kiedyk Kasia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
74 | Kiedyk Maja | Radunica | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009 | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
75 | Kiedyk Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007 | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
76 | Kiedyk Paweł | Radunica | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | ||
77 | Kiełbratowski Janusz | Wocławy | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
78 | Klaus-Kowalska Martyna | Przejazdowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | śport.pl | opłacono on-line |
79 | Kleszczewska Urszula | Słobity Stacja | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
80 | Kleszczewski Jacek | Słobity Stacja | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | ||
81 | Kleszczewski Ryszard | Słobity Stacja | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
82 | kocbuch kasia | kolbudy | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
83 | Konicz Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
84 | Konieczki Dariusz | Wejherowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
85 | Kopcych Anna | Borkowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | APAJO | opłacono on-line |
86 | Kopcych Oskar | Borkowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | APAJO | |
87 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Minionki | |
88 | Kopec Aleksandra | Trutnowy | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
89 | Kowalski Łukasz | Przejazdowo | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
90 | Krawiec Andrzej | Sztum | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | Zantyr Sztum | opłacono on-line |
91 | Krawiec Łukasz | Sztum | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | RBM Team | opłacono on-line |
92 | Kuczmańska Patrycja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni | POLITECHNIKA GDAŃSKA | |
93 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |
94 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line |
95 | Kłobukowska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
96 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | RBM Team | opłacono on-line |
97 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze | RBM Team | |
98 | Lewańczyk Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | opłacono on-line | |
99 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
100 | Licznerski Adam | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze |
Wyświetleń: 12816