Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maroszek Szymon Rybnik Bieg Główny 7,5 km
2 Żywioł Tomasz Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
3 Szeląg Kamil Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km Brak
4 Wowry Grzegorz Cieszyn Bieg Główny 7,5 km WIK
5 Wenglorz Marcin Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
6 Szafranek Paweł Ustroń Bieg Główny 7,5 km
7 Roczkowski Artur Rybnik Bieg Główny 7,5 km SBD Energetyk Rybnik
8 Fojcik Asia Rybnik Bieg Główny 7,5 km SBD Energetyk Rybnik
9 KOWALSKI ROBERT RYBNIK Bieg Główny 7,5 km SBD Energetyk Rybnik
10 Madzia Daria Dzięgielów Bieg Główny 7,5 km
11 Borucki Darek Kończyce Małe Bieg Główny 7,5 km
12 Lichota Wojciech Skoczów Bieg Główny 7,5 km SzostTeam
13 Kabiesz Bogusław Hażlach Bieg Główny 7,5 km
14 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Bieg Główny 7,5 km DominoTeam
15 Mojżyszek Radosław Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km
16 Szczutowski Wojciech Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km Szybkie Żółwie
17 Marszałek Piotr Marklowice Górne Bieg Główny 7,5 km InO SCI
18 Marszałek Hanna Marklowice Górne Bieg Główny 7,5 km InO SCI
19 Kubica Patrycja Kubica Cieszyn Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
20 Pustówka Arkadiusz Hażlach Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
21 Noga Angelika Kozy Bieg Główny 7,5 km
22 JOCHLIK SZYMON JASTRZĘBIE ZDRÓJ Bieg Główny 7,5 km
23 Kopiec Piotr Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km
24 Pfeifer Dariusz Pfeifer Rybnik Bieg Główny 7,5 km
25 Radwanek Rafał Kraków Bieg Główny 7,5 km
26 Masarski Szymon Cieszyn Bieg Główny 7,5 km G1 Cieszyn
27 niemiec mirek cieszyn Bieg Główny 7,5 km
28 Macura Sylwia Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
29 Kacała Tomasz Rybnik Bieg Główny 7,5 km
30 Fojcik Asia Rybnik Bieg Główny 7,5 km SBD Energetyk Rybnik
31 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 7,5 km Socios Silesia
32 Sokołowski Piotr Meszna Bieg Główny 7,5 km Brak
33 Sokołowska Anna Meszna Bieg Główny 7,5 km Brak
34 Górny Jolanta Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km NUTREND TEAM
35 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km NUTREND TEAM
36 Jucha Monika Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km
37 Tylec Michał Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny 7,5 km
38 Chrzan Tadeusz Rydułtowy Bieg Główny 7,5 km Forma Wodzisław Śląski
39 Niziołek Marcin Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km
40 Szczypka Wojciech Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
41 Komajda Barbara Cieszyn Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
42 Komajda Grzegorz Cieszyn Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
43 Cimprich Marcel Šenov Bieg Główny 7,5 km Šenov
44 Cimprichová Jana Šenov Bieg Główny 7,5 km Šenov
45 Tyczyńska Małgorzata Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km Szybkie Żółwie
46 Chybiorz Marek Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
47 Chybiorz Magda Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
48 Orawski Robert Skoczów Bieg Główny 7,5 km miki
49 Wenglorz Wojciech Cieszyn Bieg Główny 7,5 km TBF
50 Kawecki Stanisław Cieszyn Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
51 Wala Andrzej Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km BWM Team
52 Pytlarz Łukasz Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
53 Zielinski Rafał Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny 7,5 km KB MOSIR JASTRZEBIE
54 Czyż Leonarda Cieszyn Bieg Główny 7,5 km
55 Czyż Jacek Cieszyn Bieg Główny 7,5 km Olza Cieszyn
56 Bołoz Damian Jastrzębie Zdrój Bieg Główny 7,5 km
57 kimak paweł podzamcze Bieg Główny 7,5 km
58 Oreł Przemysław Oreł Kończyce Małe Bieg Główny 7,5 km SCI Górscy Entuzjaści
59 Wegrzyn Jakub Zebrzydowice Bieg Główny 7,5 km
60 Zydek Michał Rybnik Bieg Główny 7,5 km
61 Siwczyk Andrzej Rybnik Bieg Główny 7,5 km
62 Tyczyńska Paulina Bielsko-Biała Bieg Główny 7,5 km Szybkie Żółwie
63 Kowalski Janusz Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km Olza Cieszyn
64 Kowalska Kinga Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km Olza Cieszyn
65 Kiepiela Dawid Jastrzębie Zdrój Bieg Główny 7,5 km
66 Kędzior Kamil Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
67 Malinowska Aneta Cieszyn Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
68 Szklorz Dominika Międzyświeć Bieg Główny 7,5 km
69 Adamus Katarzyna Cieszyn Bieg Główny 7,5 km Olza Cieszyn
70 Kubicius Piotr Kaczyce Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
71 Kusy Rafał Międzyświeć Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
72 Wowry Sylwia Cieszyn Bieg Główny 7,5 km Olza Cieszyn
73 Wowry Klaudiusz Cieszyn Bieg Główny 7,5 km WIK
74 Chrobok Józefa Cieszyn Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
75 Chrobok Gerard Cieszyn Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
76 Domagała Agnieszka Ustroń Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
77 GREŃ DOROTA USTROŃ Bieg Główny 7,5 km OLZA CIESZYN
78 Rzepecka Bożena Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km parkrun/ Olza Cieszyn
79 Rzepecki Andrzej Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km parkrun/ Olza Cieszyn
80 Kasprzycka-Szubarska Katarzyna Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km parkrun/ Olza Cieszyn
81 Targosz Piotr Cieszyn Bieg Główny 7,5 km parkrun/ Olza Cieszyn
82 Szubarski Krzysztof Pogwizdów Bieg Główny 7,5 km parkrun/ Olza Cieszyn


Wyświetleń: 2603

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ