Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krupa Paweł | Ryjewo | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
2 | Stachyra Agnieszka | Prabuty | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
3 | Droń Grzegorz | Kwidzyn | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Stępień-Dylert Monika | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
5 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
6 | Kosowski Paweł | Kwidzyn | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
7 | Sugalska Beata | Brodnica | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
8 | Jędrusiak Karolina | Mikołajki Pomorskie | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
9 | Pudełko Maciej | Kłodawa | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
10 | Pudełko Anna | Kłodawa | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
11 | Mikusek Joanna | Orzysz | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
12 | Mogielnicki Łukasz | Kwidzyn | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
13 | Kotłowski Krzysztof | Iława | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | Zupa :-) | opłacono on-line |
14 | Pudełko Mieczysław | KRASNA ŁĄKA | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
15 | Frankiewicz Maciej | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
16 | Pudełko Joanna | KRASNA ŁĄKA | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
17 | Łukaszewicz Jerzy | Fijewo | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | PTTK Iława | opłacono on-line |
18 | Żołnowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
19 | Żołnowski Edward | grudziądz | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
20 | Mikicka Małgorzata | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | ulitki | |
21 | Wehner Agnieszka | Sztum | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | ulitki | opłacono on-line |
22 | Rudzki Grzegorz | Sztum | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | ulitki | opłacono on-line |
23 | Yasynovenko Oleksiy | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | ulitki | |
24 | Mikicka Monika | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | ulitki | |
25 | Sawaniewski Rafał | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | Jan z Kolna team | opłacono on-line |
26 | Malinowski Marek | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | Jan z Kolna team | opłacono on-line |
27 | Kaczorowska Dominika | Prabuty | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
28 | Truszczyński Krzysztof | Iława | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | PTTK Iława | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5263