Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krupa Paweł | Ryjewo | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
2 | Stachyra Agnieszka | Prabuty | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
3 | Głowala Marek | Kwidzyn | Polska | zButa + Wyścig dla zOrientowanych + nocleg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Droń Grzegorz | Kwidzyn | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
5 | Stępień-Dylert Monika | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
6 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
7 | Kosowski Paweł | Kwidzyn | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
8 | Sugalska Beata | Brodnica | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
9 | Jędrusiak Karolina | Mikołajki Pomorskie | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
10 | Pudełko Maciej | Kłodawa | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
11 | Pudełko Anna | Kłodawa | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
12 | Mikusek Joanna | Orzysz | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
13 | Mogielnicki Łukasz | Kwidzyn | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
14 | Kotłowski Krzysztof | Iława | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | Zupa :-) | opłacono on-line |
15 | Rafalik Sławomir | Pogorzała Wieś | Polska | zButa + Wyścig dla zOrientowanych + nocleg | opłacono on-line | |
16 | Pudełko Mieczysław | KRASNA ŁĄKA | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
17 | Frankiewicz Maciej | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
18 | Pudełko Joanna | KRASNA ŁĄKA | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
19 | Łukaszewicz Jerzy | Fijewo | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | PTTK Iława | opłacono on-line |
20 | Żołnowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
21 | Żołnowski Edward | grudziądz | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
22 | Wehner Agnieszka | Sztum | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | ulitki | opłacono on-line |
23 | Rudzki Grzegorz | Sztum | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | ulitki | opłacono on-line |
24 | Sawaniewski Rafał | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | Jan z Kolna team | opłacono on-line |
25 | Malinowski Marek | Malbork | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | Jan z Kolna team | opłacono on-line |
26 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | zButa + Wyścig dla zOrientowanych + nocleg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
27 | Dramiński Krystian | Malbork | Polska | zButa + Wyścig dla zOrientowanych + nocleg | zButa | opłacono |
28 | Rychlewski Adi | Czernin | Polska | zButa + Wyścig dla zOrientowanych + nocleg | zButa | opłacono |
29 | Cherek Małgorzata | Osiek | Polska | zButa + Wyścig dla zOrientowanych + nocleg | zButa | opłacono on-line |
30 | Dudziński Tomasz | Sztum | Polska | zButa + Wyścig dla zOrientowanych + nocleg | zButa | opłacono on-line |
31 | Kaczorowska Dominika | Prabuty | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | opłacono on-line | |
32 | Truszczyński Krzysztof | Iława | Polska | zButa (udział tylko w niedzielę 10 czerwca 2018) | PTTK Iława | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5242