III Siemianowicki Bieg Świetlików
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koza Krystian Katowice Bieg 10km opłacono
2 Litwiński Tomasz Piekary śląskie Bieg 5km LECYMY DURŚ opłacono
3 Żylak Marcin Woźniki-Kalety Bieg 5km Niezniszczalni opłacono
4 Tyllner Agata Sosnowiec Bieg 5km
5 Krusz Dominika Ruda Śląska Bieg 5km opłacono
6 Kieres Filip Katowice Bieg 5km opłacono
7 Tasarek Gabriela Tarnowskie Góry NW Tarnogórskie Łazęgi opłacono
8 Adamski Krzysztof Katowice Bieg 10km Platforma Mieszkaniowa
9 Ksiądz Agnieszka Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach opłacono
10 Zagubien Aneta Siemianowice Slaskie Bieg 10km opłacono
11 Załuska Paulina Tychy Bieg 10km opłacono
12 Jamrozy Damian Mysłowice Bieg 10km XPO LOGISTICS RUNNING TEAM POLAND opłacono
13 Wiśniowska Wioleta Tychy Bieg 10km opłacono
14 Stachańczyk Barbara Jaworzno Bieg 5km opłacono
15 Kurzok Rafał Mikołów-Mokre Bieg 5km kiwi klub mtb opłacono
16 Romańska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km opłacono
17 Bortasów Aleksandra Świętochłowice Bieg 5km opłacono
18 Krypczyk Michał Chorzów Bieg 10km opłacono
19 Michna Wojciech Gliwice Bieg 10km opłacono
20 Latusek Marek Łaziska Gorne Bieg 10km Formacja Śląsk opłacono
21 Baran Łukasz Piekary Śląskie Bieg 5km 7 opłacono
22 Bukowska Aleksandra Bytom Bieg 10km Happy Runners opłacono
23 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
24 Lichorad Joanna Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
25 Kania Michał Łaziska Górne NW opłacono
26 Słowiński Błażej Katowice Bieg 5km opłacono
27 Kania Agnieszka Łaziska Górne NW opłacono
28 Biegacz Agnieszka Katowice Bieg 10km opłacono
29 Pajączek Dominika Tychy Bieg 5km opłacono
30 Górski Mariusz Tychy Bieg 5km opłacono
31 Kokoszka-Olszówka Katarzyna Bytom Bieg 10km Happy Runners opłacono
32 Łazowski Mariusz Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
33 Ślązok Magdalena Bytom Bieg 10km
34 Kiełbasińska Katarzyna Pszczyna Bieg 5km Spot Pszczyna opłacono
35 Lichorad Barbara Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
36 Zaleśny Dawid Katowice Bieg 5km Biegam bo mnie ludzkość wqurwia opłacono
37 Gańcorz Tomasz Katowice Bieg 10km opłacono
38 Olender Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
39 Chuptyś Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
40 Skoczylas Piotr Chorzów Bieg 5km opłacono
41 Nowakowska Ewa Katowice NW Nowakowscy opłacono
42 Frukacz Ewa Lędziny Bieg 10km Metheora Sport Team opłacono
43 Nowakowski Tomasz Katowice Bieg 10km Nowakowscy opłacono
44 Frukacz Jacek Lędziny Bieg 10km Metheora Sport Team opłacono
45 Poloczek Adam Świętochłowice Bieg 5km opłacono
46 Potocki Łukasz Katowice Bieg 5km opłacono
47 Paruzel Ireneusz Mikołów Bieg 5km Zabiegani Nauczyciele opłacono
48 Stanowski Patryk Katowice Bieg 10km Górnik loto opłacono
49 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza NW opłacono
50 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono
51 Szpuła Kasia Goczalkowice Bieg 5km
52 Milczarczyk Beata Tychy Bieg 10km opłacono
53 Gruszka Edyta Chorzów Bieg 10km
54 Jezierski-Krupa Marek Zabrze Bieg 10km MK TEAM opłacono
55 Batorowski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
56 Pietrzyk Jarosław Częstochowa Bieg 5km Jest Lepiej Run Team opłacono
57 Kolarska Agnieszka Częstochowa NW Viking Nordic Team Częstochowa opłacono
58 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 10km XPOLogistics Running Team Poland opłacono
59 Maciaszczyk Monika Chorzów Bieg 5km opłacono
60 Greif Genowefa Sosnowiec Bieg 10km opłacono
61 kajtoch Jolanta Bieruń Bieg 5km opłacono
62 Krel Agnieszka Siemianowice Śląskie NW opłacono
63 Filipczyk-Sikora Jolanta Siamianowice Śląskie Bieg 5km opłacono
64 Wielek Jan Katowice NW Kijowa Drużyna limit osiągnięty
65 Wielek Lidia Katowice NW Kijowa Drużyna limit osiągnięty
66 Wielek Anna Katowice NW Kijowa Drużyna limit osiągnięty
67 Kobierzewski Paweł Zabrze Bieg 10km TKHolding - Architecture • BIM • VR opłacono
68 Dąbrowska Martyna Zabrze Bieg 10km TKHolding - Architecture • BIM • VR opłacono
69 Piłat Łukasz Mysłowice Bieg 10km XPO Logistics Running Team Poland opłacono
70 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Bieg 10km Bmw Sikora opłacono
71 Papierzyński Robert Katowice Bieg 10km opłacono
72 Grabalski Kamil Katowice Bieg 10km opłacono
73 Żymła Tomasz Katowice Bieg 10km nadapodemeparar opłacono
74 Grabalski Marcin Katowice Bieg 10km opłacono
75 Góral Dariusz Łazy Bieg 5km Leśni Olimpijczycy opłacono
76 Góral Izabela Łazy Bieg 10km Leśni Olimpijczycy opłacono
77 Jarosz Paulina Katowice Bieg 5km opłacono
78 Szczurowska Aleksandra Gliwice Bieg 5km opłacono
79 Szczurowski Łukasz Gliwice Bieg 5km opłacono
80 Gamza Bogna Siemianowice Ślaskie Bieg 5km opłacono
81 Kozłowski Marcin Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono
82 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
83 Żubrowska Aneta Tarnowskie Góry Bieg 5km URBUD TEAM opłacono
84 Balon Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5km opłacono
85 Papierkowski Robert Siemianowice Śląskie Bieg 5km opłacono
86 Mańka Jakub Chorzów Bieg 5km opłacono
87 Lasak Barbara Świętochłowice Bieg 10km opłacono
88 Grzybowski Marek Chorzów Bieg 10km opłacono
89 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg 5km #czeladzbiega opłacono
90 Krzyżowska Monika Tychy Bieg 5km opłacono
91 Kocot Patrycja Nowa Wieś Bieg 5km OSTRA GÓRA 351
92 Swat Iwona Bytom NW opłacono
93 Kuźnik Anna Katowice Bieg 10km Husaria race team opłacono
94 Dylong Aleksandra Bytom NW opłacono
95 Kugiel Grzegorz Chorzów Bieg 5km DrużynaMOJACUKRZYCA.PL opłacono
96 Łyp Łukasz Katowice Bieg 10km opłacono
97 Grzelak Maciej Chorzów Bieg 5km opłacono
98 Jaromin Błażej Rudołtowice Bieg 5km Spot Pszczyna opłacono
99 Kiełbasinski Andrzej Pszczyna Bieg 5km Spot Pszczyna
100 Krawczyk Bernadeta Radostowice Bieg 5km Spot Pszczyna opłacono


Wyświetleń: 29271

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ