Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Proć Andrzej | Balin | Polska | Bieg 5km | Rebellion of Free Runners | opłacono |
2 | Szymczak Ewa | Bedzin | Polska | Bieg 10km | Banda z Placu | opłacono |
3 | Jackowska Monika | Bedzin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
4 | Stachura Krystyna | Bełk | Polska | NW | opłacono | |
5 | Teinert Krystyna | Bełk | Polska | NW | opłacono | |
6 | GEMBALA VIOLETTA | BEŁK | Polska | NW | opłacono | |
7 | Gembala Eugeniusz | Bełk | Polska | NW | opłacono | |
8 | Szymik Grażyna | Bełk | Polska | NW | opłacono | |
9 | Ptak Stanisława | Bełk | Polska | NW | opłacono | |
10 | Solich Marta | Bełsznica | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
11 | Misiurek Ernest | Będzin | Polska | Bieg 10km | SRH 73pp Katowice | opłacono |
12 | Okraska Paulina | Będzin | Polska | Bieg 10km | Banda z Placu | opłacono |
13 | Bomba Robert | Będzin | Polska | Bieg 10km | Banda z Placu | opłacono |
14 | Okraska Grzegorz | Będzin | Polska | Bieg 10km | Banda z Placu | opłacono |
15 | KURA MONIKA | Będzin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
16 | Kowalik Wojciech | Będzin | Polska | Bieg 10km | ||
17 | Malinowski Adrian | Będzin | Polska | Bieg 5km | #czeladzbiega | opłacono |
18 | Duda Anna | Będzin | Polska | Bieg 5km | #GrodziecRun | opłacono |
19 | Rodek-Knop Dagmara | Będzin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
20 | Matysek Małgorzata | Będzin | Polska | Bieg 5km | Zadyszka | opłacono |
21 | Białek Marcin | Będzin | Polska | Bieg 5km | Zadyszka | opłacono |
22 | Sztajer Bartosz | Będzin | Polska | Bieg 10km | Lubię Burpeesy | opłacono |
23 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg 5km | #GrodziecRun | opłacono |
24 | Maciążek Marcin | Będzin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
25 | Wolak-Wolska Aneta | Będzin | Polska | Bieg 5km | WIRUSY | opłacono |
26 | Wolski Dominik | Będzin | Polska | Bieg 5km | WIRUSY | opłacono |
27 | Kozak Katarzyna | Będzin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
28 | Zandecka Magdalena | Będzin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
29 | Stępień Grzegorz | Będzin | Polska | Bieg 5km | #GrodziecRun | opłacono |
30 | Hamot Artur | Będzin | Polska | Bieg 10km | W Pogoni Za Duchem | opłacono |
31 | Hamot Katarzyna | Będzin | Polska | Bieg 10km | W Pogoni Za Duchem | opłacono |
32 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | Bieg 10km | Będzin Team | opłacono |
33 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | Bieg 10km | Będzin Team | opłacono |
34 | Łaba-Szymura Małgorzata | Będzin | Polska | NW | RUNHOGS Tychy | opłacono |
35 | Pawęzowska Anna | Będzin | Polska | Bieg 10km | Będzin Team | opłacono |
36 | Garbacz Łukasz | Będzin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
37 | Pawliszyn Piotr | Będzin | Polska | Bieg 5km | KOZAKI BIEGAJĄ | opłacono |
38 | Kaleta Piotr | Będzin | Polska | Bieg 10km | Banda z Placu | opłacono |
39 | Karolewski Mariusz | Będzin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
40 | Wilmanowicz Rafał | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
41 | BACHTA WOJCIECH | BIELSKO-BIAŁA | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
42 | Gajewski Bartłomiej | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
43 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | Polska | NW | opłacono | |
44 | Michalak Ireneusz | Bielsko-Biała | Polska | NW | limit osiągnięty | |
45 | DURAJ EWELINA | BIELSKO-BIAŁA | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
46 | Jaworski Mateusz | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10km | Inter Trade | opłacono |
47 | DURAJ GRZEGORZ | BIELSKO-BIAŁA | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
48 | Waligóra Rafał | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
49 | Kilińska Monika | Bielsko-Biała | Polska | NW | opłacono | |
50 | Figiel Agnieszka | Bierun | Polska | Bieg 5km | Viking Training Center | opłacono |
51 | Panek Agnieszka | Bieruń | Polska | NW | opłacono | |
52 | Duży Monika | Bieruń | Polska | Bieg 5km | Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami | opłacono |
53 | Hanf Anna | Bieruń | Polska | Bieg 5km | Chwalisz czy nie Chwalisz lotej z nami | opłacono |
54 | Chrószcz Klaudia | Bieruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
55 | Gębołyś Beata | Bieruń | Polska | Bieg 5km | Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami | opłacono |
56 | Bukała Jarosław | Bieruń | Polska | Bieg 5km | Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami | opłacono |
57 | Sukiennik Aleksandra | Bieruń | Polska | Bieg 5km | Viking Training Center | opłacono |
58 | Pikuła Jacek | Bieruń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
59 | Piwowarczyk Magdalena | Bieruń | Polska | Bieg 5km | Viking Training Center | opłacono |
60 | kajtoch Jolanta | Bieruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
61 | Fuchs Elżbieta | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
62 | Knyszek Piotr | BOLESŁAWIEC | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
63 | Szczelina Marta | Brzeszcze | Polska | Bieg 5km | Speed Team Brzeszcze/ Kolorowa Drużyna Nessi | |
64 | Mlodzinska Danuta | Brzeziny Kolonia | Polska | Bieg 10km | ||
65 | Kocot Adam | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
66 | Ochman Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
67 | Langer Maksym | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
68 | Ratyńska Edyta | Bytom | Polska | Bieg 10km | Happy Runners | opłacono |
69 | ZAURSKI TOMASZ | BYTOM | Polska | Bieg 10km | ||
70 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
71 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
72 | Panchyrz Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 10km | Szombierki Runners | opłacono |
73 | Korf Małgorzata | Bytom | Polska | Bieg 10km | Happy Runners | opłacono |
74 | Korf Adam | Bytom | Polska | Bieg 5km | Happy Runners | opłacono |
75 | Bieńkowski Dawid | Bytom | Polska | Bieg 10km | BTM RUNNERS | opłacono |
76 | kozubek katarzyna | bytom | Polska | Bieg 10km | Szturm | opłacono |
77 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Bieg 10km | BTM RUNNERS | opłacono |
78 | Kalisz Aneta | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
79 | Maćkowiak Marzena | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
80 | Kubiczek Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
81 | Fiszer-Kubiczek Aleksandra | Bytom | Polska | NW | opłacono | |
82 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
83 | Kubicki Sebastian | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
84 | Kreft Sylwia | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
85 | Czerny Ewa | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
86 | Bąk Tatiana | Bytom | Polska | NW | BWM | opłacono |
87 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Bieg 10km | BTM Runners | opłacono |
88 | Urbańczyk Dawid | Bytom | Polska | Bieg 5km | Lecymy Durś | opłacono |
89 | Napierała-Kołodziej Karolina | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
90 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | NW | cidry lotajom | opłacono |
91 | Urbańczyk Agnieszka | Bytom | Polska | NW | Lecymy Durś | opłacono |
92 | Kozicki Tomasz | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
93 | Rożnowska Wiktoria | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
94 | Berdyczko Paweł | Bytom | Polska | Bieg 5km | ||
95 | Dylong Aleksandra | Bytom | Polska | NW | opłacono | |
96 | Swat Iwona | Bytom | Polska | NW | opłacono | |
97 | Ślązok Magdalena | Bytom | Polska | Bieg 10km | ||
98 | Kokoszka-Olszówka Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 10km | Happy Runners | opłacono |
99 | Bukowska Aleksandra | Bytom | Polska | Bieg 10km | Happy Runners | opłacono |
100 | Walicki Wojciech | Bytom | Polska | Bieg 5km | opłacono |
Wyświetleń: 43885